Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.635
Cevap
517
Favori
1.722.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: faseww

x96 max 4gb ram 64 gb rom olan modelini siparişini verdim kullanan var mı nasıl bir cihaz sizce?
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136092682
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petrikan

arkadaslar bana da bı tavsıye verseniz.. ilk defa yurt dısı alısverıs olucak gumruk falan takılmadan dırek elıme gelecek, mumkunse fp bi cıhaz . simdiden tesekkurler.
    Banggood daki kampanyada son günler. banggood dan X96 max 2/16 ya da 4/32 modeline bakabilirsiniz. 2/16 lığında BT yok. Bu kampanyadan yararlanmak için satıcı ile iletişim kurup detayları öğrenin. Ayrıca 1$ lık sigorta yaptırmak gerekiyor.

https://www.banggood.com/tr/search/x96-max.html
  • theburakx kullanıcısına yanıt
    4K için 25m.bit öneriliyor. İçeriklerin çözünürlükleri gittikçe yükseliyor. IP Server daki UHD yayınlarda sinyal hızı düştüğü zaman can sıkıcı bir şekilde takılmalar yaşanıyor. Ping in yüksek olmaması da önemli.
    Saniyede 30 kare gösteren işlemcilerde 1080p de de takılmalar yaşanabiliyorken ve ısrarla bunu belirtmeme karşın yine bu w uzantılı işlemcilere yöneliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Hocam bu konuda üstad sizsiniz. Ben amatörce kendi çapımda buradaki arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Siz böyle dediyseniz bize laf düşmez.
    Ne demek hepimiz yardımcı olmaya çalışıyoruz. PC master olanlar bile bu cihazlara yöneldiklerinde doğal olarak bocalayabiliyorlar. Markaları, modelleri falan herşeyi karışık.

İstiyorum ki hiçbir soru cevapsız kalmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

Hocam sen yetkili bir abimize benziyorsun :D Benim N5'te ATV yükledikten sonra Netflix Ui-800-3 hatası alıyorum. bunu nasıl çözeriz bir bilgin var mıdır :)
    NETFLIX uygulaması kapalı olacak şekilde ;
    Netflix uygulama verilerini temizleyin
    Netflix uygulamasını yeniden yükleyin

Bu işlem sorunu çözmezse aptoideden ya da başka bir kaynaktan farklı apkları deneyin.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun kardeşim.

O halde ilk başta işim, bu metro ethernet denilen Air Fiber türevli interneti bağlatmak olacak. Bu konuda f/p ve yüksek olmayan tarifeyi önemsiyorum. Muğla Ortaca'da CaptainNet ve SpeedNet var, bana uyan. RoketNet ve diğerlerini eledim.

İnterneti hallettikten sonra, bahsettiğiniz çipsetli cihazı almak, (önereceğiniz marka model varsa sevinirim. Bu kapsamda 500 TL'ye kadar limite çıkabilirim, yukarısına imkansız.)

Netflix'in yanı sıra IPTV şeklinde webtv modülasyonları da varmış. Yine tavsiyeniz varsa, sabırsızlıkla yorumunuzu bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her soruyu mutlaka cevaplayan arkaslara tessekkur ediyoruz. Fayda maliyet ve garanti geri iade sartlari dusunuldugunde tabi gumruk isleride malum mi box s cihazin durumu ne olur . Mutlaka hem mi box hemde farkli ciihazlari deneyen arkadaslar vardir.

Kusura bakmayın.isteyerek olmadi.internet sorunundan dolayı gitmedi zannedip.sayfayi yenilendikçe oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim bi sorum daha var ama kusura bakmayin.Arkadaslar herseye bikmadan usanmadan cevap veriyorlar .

Bu bangooddan aldigimiz zaman kampanya varmis ya. Bu fiyata gunruge takilinca tum vergiler( kdv,otv ve trt bandrlu) dahil mi.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=XcwEdUF4RWU

X96 sahtesinden bahsediyor. Ses olmadığı için bir şey anlamadım.
  • Merhaba tv box üstadları , bende tv box almak istiyorum çok kafam karisti amacım oyun, ip tv , kodi kullanmak 4gb ram 64gb modellere bakiyorum ama chip ler farkli s900 serisimi yoksa rk33... serisimi ne alsam bilemedim tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

• Merhaba tv box üstadları , bende tv box almak istiyorum çok kafam karisti amacım oyun, ip tv , kodi kullanmak 4gb ram 64gb modellere bakiyorum ama chip ler farkli s900 serisimi yoksa rk33... serisimi ne alsam bilemedim tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

• arkadaşlar sizden bir rıcam olacak bende Xiaomi Mi Box var bunda tivibu apksi varmı varsa lütfen yardımcı olurmusunuz
  • googuldan apk buldum yükledim ama kumonda işlemiyor yani açılmıyor bu boxun çalışan apksi varmı varsa link verirmisiniz şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: miki

T96 ya airpin pro kurun,calistirin.kapatirken arka planda calisin i secin.
    S6 edge herhangi bir cast ozelligi olan apk yukleyebilirsiniz ama s6 da yansitma ozelligi programi vardir diye dusunuyorum

Alıntıları Göster
    cevap için teşekkürler arkadaşım.google playda ücretliymiş şu anda siteden bulup indireceğim. telefonda smart view var sanırım bu yansıtma olması gerekir.son 1 aya kadar 10 yıldır iphone kullanıyordum android yeni kullandığım için pek bilgim yok
  • şu anda airpin kurdum android box ta hazır pc den ayarlardan cihazlar arattım boxu buldu ekledim.bundan sonra nasılyapacağım yardımcı olurmusun
  • emre845 E kullanıcısına yanıt
    Banggood da vergiler dahil yazıyorsa vergi çıkmaz. Fakat Trt bandrol ücreti 7€ alınır belki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xessey06

Allah razı olsun kardeşim.

O halde ilk başta işim, bu metro ethernet denilen Air Fiber türevli interneti bağlatmak olacak. Bu konuda f/p ve yüksek olmayan tarifeyi önemsiyorum. Muğla Ortaca'da CaptainNet ve SpeedNet var, bana uyan. RoketNet ve diğerlerini eledim.

İnterneti hallettikten sonra, bahsettiğiniz çipsetli cihazı almak, (önereceğiniz marka model varsa sevinirim. Bu kapsamda 500 TL'ye kadar limite çıkabilirim, yukarısına imkansız.)

Netflix'in yanı sıra IPTV şeklinde webtv modülasyonları da varmış. Yine tavsiyeniz varsa, sabırsızlıkla yorumunuzu bekliyorum.
    Şu internet aboneliğini bir halledin. Kullanım amacına uygun cihazlar belirtiriz. Yurtdışından verilen sipariş gelmeden yeni modeller çıkıyor.
    PM attım bir okuyun. NETFLIX 540p yeterli olur mu onu belirtin.

• 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.