Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tojblok , tojblok Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gkcn1907

Toplam 10 saat çalışmamış x96 max cihazım bugün film izlerken önce seste kesilmeler yaptı sonra görüntü gitti geldi ve bir açıp kapamadan sonra komple artık hmdi portundan görüntü gelmiyor. cihaz açılıyor dışardan taktığım usb ve hafıza kartına tepki veriyor ekranda yazıyor, kumandadan açılıp kapanıyor ancak görüntü gelmiyor. ne yapmamı tavsiye edersiniz arkadaşlar ciddi bir yardıma ihtiyacım var
    Farklı bir HDMI kablosu takarak kontrol edin bir de.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    neden belli. 300-350 TL ye 4/32 modeli x96 Max ve km9 lar satılınca alan olmaz. benim t95z yi maliyetine veriyorum diyorum gene düşünüyorlar. dahası rk3399 h96 Maxı 400 e kadar düşmüş birisi 2. el ilanlarda satamamış galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla yok pahasına vermektense kendim t95z yi kullanıp km9 u satsam mı acaba diyorum. ATV Experience romu yükledim mi al sana ATV cihaz. görüntü kalitesi, hızı filan aynı zaten. tek sesle kontrol özelliği hoşuma gitmişti farklı olarak.

• chetaq C kullanıcısına yanıt
    Denedim kardeşim sonuç yine aynı başka neler yapılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Gümrükte 15 gündür bekleyen KM9 için bugün geri iade kaydı girildi.
    Bana telgraf vs. hiç bir bilgi verilmediğ halde "aranmadı-iade" ibaresi var açıklamada.
    Belkide hakkımızda hayırlısı budur. AE ile papaz edecekler beni 11.11 siparişlerimden geri giden 3. paket bu.
    Benimkide bayağıdır işlemsiz bekliyor. Ne telgraf geldi ne birşey. Banggood tan ne aldımsa geliyor, aliexpres nanay..

• bu güne kadar aliexpressden hiçbir siparişimde sorun çıkmadı. toplamda 15 sipariş vermişim.2 tanesi mecool bir tanesi mi box

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer akif -- 5 Ocak 2019; 22:33:20 >
  • Merhaba ben şimdi bir media player al ak istiyorum ama çok bir bilgim yok xiamio mi box s ve mecool km9 baktım... netflix çok büyük problem değil iptv izlemek istiyorum arada dizi izlemek istiyorum tarayıcı üzerinden olabilir veya yapabilirsem kodi üzerindende olabiliri ama kodi olayını çok anlamadım..... aldiğimda beni bir kaç yıl idare etsin istiyoru tavsiyeniz nedir ne almalıyım ve nereden alabilirim ikinci elde olbilir temiz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler, umarım tüm arkadaşlarımızın cihazlarına güncelleme gelir. Rockchip güncelleme konusunda daha esnek,ve daha çabuk gibi görünüyor..
  • Arkadaşlar bu işlemcilerden hangisi daha iyidir ve sıralama yapabilir miyiz?

S905, S905D, S905x2, S912, S905y2, RK 3328 ve Allwinner H6.

• Merhaba ben şimdi bir media player almak istiyorum ama çok bir bilgim yok Mİ BOX S ve MECOOL KM9 baktım... netflix çok büyük problem değil iptv izlemek istiyorum arada dizi izlemek istiyorum tarayıcı üzerinden olabilir veya yapabilirsem kodi üzerinden de olabilir ama kodi olayını çok anlamadım..... aldığımda beni bir kaç yıl idare etsin istiyorum tavsiyeniz nedir ne almalıyım ve nereden alabilirim ikinci elde olabilir temiz ?
  • Benim X96 Max ı ptt beğenip kendine ayırdı galiba. İki ay önce sipariş ettiğim cihaz yaklaşık bir aydır başakşehir posta dağıtım merkezinde. İki hafta önce vergi için belgeleri de yolladım ama hala bir gelişme yok. İki telefon numarası var ama ulaşmak mümkün değil. Kesinlikle telefona bakmıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar iyi haftasonları

Bu air mouselarda da bandrol olayı var mı

• İyi günler arkadaşlar bu ürün iyi mi xiaomi güncelleme filan verecek mi android 6 yazıyor bir de kodi filan yükleniyor mu bu mi boxa

https://www.maxitekno.com/xiaomi-mi-box-4k-android-tv-kutusu-global-versiyon?gclid=Cj0KCQiA68bhBRCKARIsABYUGic45Y0kScMUL4-CkH1soTNA_zziDi0oyt12oWc9f7hSVhnbf2yRrUYaAnMsEALw_wcB

• quote:

Orijinalden alıntı: yerceylan

İyi günler arkadaşlar bu ürün iyi mi xiaomi güncelleme filan verecek mi android 6 yazıyor bir de kodi filan yükleniyor mu bu mi boxa

https://www.maxitekno.com/xiaomi-mi-box-4k-android-tv-kutusu-global-versiyon?gclid=Cj0KCQiA68bhBRCKARIsABYUGic45Y0kScMUL4-CkH1soTNA_zziDi0oyt12oWc9f7hSVhnbf2yRrUYaAnMsEALw_wcB

S modelini satın alın. Linkteki modelin güncellemeden sonra sorunları var. Forumda her iki modelinde konusunu mutlaka inceleyin ve merak ettiklerinizi sorun, öyle karar verin.

• Çin'den gelen elektronik ürünlere, özellikle konumuzda sorunumuz olan tv box'lara yüksek vergiler çıkmasının sebebi, %20 gümrük vergisi + %20 kdv ve 7€ Trt bandrol ücreti kesildiğini öğrendim..
    Youtube kanalında > beelink GT1 mini incelemesinde gümrük vergisi detaylı açıklanmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 6 Ocak 2019; 19:10:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Orijinalden alıntı: yerceylan

İyi günler arkadaşlar bu ürün iyi mi xiaomi güncelleme filan verecek mi android 6 yazıyor bir de kodi filan yükleniyor mu bu mi boxa

S modelini satın alın. Linkteki modelin güncellemeden sonra sorunları var. Forumda her iki modelinde konusunu mutlaka inceleyin ve merak ettiklerinizi sorun, öyle karar verin.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler araştıracağım

• daytripper25 D kullanıcısına yanıt
    160 TL lik N5 için 102 TL gümrük+bandrol ödeyenler oldu. Forumda satılan cihazların fiyatları uygun.
    Ayrıca ne kargo takibi nede kargonun kaybolması ne de uzun süre beklemek gibi bir durum sözkonusu değil.

GG, N11 gibi sitelerde ağırlıklı olarak w uzantılı cihazlar aynı fiyatlara satılıyor.
  • gkcn1907 G kullanıcısına yanıt
    Sorun güç girişi ile ilgili gibi görünüyor. Adaptörde bir sorun olabilir. 5V3A başka bir adaptör deneyin.
    Sorun çözülmezse ya kısa devre yapıp şansınızı deneyeceksiniz ya da dispute açıp cihazı iade edeceksiniz.
    Yüksek akımdan zarar görmüş olabilir. Bu durumda kullanıcı hatası derler. Akım koruma kullanmak önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oist

Merhaba ben şimdi bir media player al ak istiyorum ama çok bir bilgim yok xiamio mi box s ve mecool km9 baktım... netflix çok büyük problem değil iptv izlemek istiyorum arada dizi izlemek istiyorum tarayıcı üzerinden olabilir veya yapabilirsem kodi üzerindende olabiliri ama kodi olayını çok anlamadım..... aldiğimda beni bir kaç yıl idare etsin istiyoru tavsiyeniz nedir ne almalıyım ve nereden alabilirim ikinci elde olbilir temiz ?
    NETFLIX yüksek çözünürlük önemli değilse MiBox s e hiç bakmayın.
    Pie ile gelen x88 max+ 4/64 ya da BT önemli değil derseniz X96 max 2/16 işinizi görür.
    Üstteki mesajlarda var.

Sahibinden de, Letgo da ya da forumdan yeni nesil X2 uzantılı bir cihaz alabilirsiniz

Vergi ve Bandrol ödemeyi göze alırsanız, yurtdışından daha iyi bir kutu olsun derseniz ;

A95X max ya da beelink GT1 mini.

• quote:

Orijinalden alıntı: miki

çok teşekkürler, umarım tüm arkadaşlarımızın cihazlarına güncelleme gelir. Rockchip güncelleme konusunda daha esnek,ve daha çabuk gibi görünüyor..
    Evet, amlogic ile RealTech Pie konusunda geç kaldı.
  • 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.