Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: khaos

Tv fhd 4k ihtiyacı yok fhd ve netflix destekli Tr den alınabilecek fiyat performans ne önerirsiniz?
    Yurtiçinde fiyatlar çok yüksek. MiBox S , amazon fire stick ya da Apple TV .
    1. sayfadaki amerikan ürünlerinin bir kısmı sahibinden de var.
    Ya da ara ara forumda satanlar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

https://www.banggood.com/A95X-Max-S905X2-4GB-RAM-64GB-ROM-1000M-LAN-5G-WIFI-Bluetooth-4_2-Android-8_1-4K-TV-Box-p-1392526.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber&ID=533601&cur_warehouse=CN

Hocam bu kutu çok hoşuma gitti. Diğer kutular çok küçük. Kutu dediğin bunun gibi ele avuca gelecek
    Özelliklerinde yok yok. İçine HDD yerleştirilebilir oluşu ve en önemlisi altında fan ile çok güzel havalandırma sistemi yapmışlar.
    X96 Max'tan sonra yeni favorim.

https://tr.gearbest.com/tv-box/pp_009915411114.html?lkid=17521701

Kod:GBA95XMAX ile 73$ NL post takipli kargo. (Banggood'da kargo bedeli ile 76$)
    Benim de hoşuma gitti. Cihazların küçülmesi hoşuma gitmiyor. HDD den önemlisi SSD slotu var. SSD antutuyu coşturur.
    Yeni bir ürün olduğu için kronik bir sorunu var mı onu bilemiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Benim de hoşuma gitti. Cihazların küçülmesi hoşuma gitmiyor. HDD den önemlisi SSD slotu var. SSD antutuyu coşturur.
    Yeni bir ürün olduğu için kronik bir sorunu var mı onu bilemiyoruz.

Alıntıları Göster
    X96 Max'ta ciddi bir sorun çıkmadı çok şükür. Bunda da aynı CPU ve GPU kullanılmış inşallah sorun şıkmaz.
    Gearbest'ten siparişi veriyordum ödemeyi TL ile alıyor ve mesai saati dışı bankanın kur makası açıldığı için ücret yüksek çıkıyor.
    Yarın mesai saatlerinde sipariş vereceğim inşallah.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Ben kullandığım için biliyorum. O siteler dikkat etmemişlerdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

X96 Max'ta ciddi bir sorun çıkmadı çok şükür. Bunda da aynı CPU ve GPU kullanılmış inşallah sorun şıkmaz.
    Gearbest'ten siparişi veriyordum ödemeyi TL ile alıyor ve mesai saati dışı bankanın kur makası açıldığı için ücret yüksek çıkıyor.
    Yarın mesai saatlerinde sipariş vereceğim inşallah.

Alıntıları Göster
    Riske girmeden bazı şeyler öğrenilemiyor. Bu kutuyu ilk gördüğümde takibe almıştım.

Bu videodan başka youtube video yüklenmemiş.

• Netflix te 5.1 ses sistemi varmı yada olanları nasıl anlarız biyerde yazıyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar banggoddan aldığım cihazım bu sabah elime geçti. Aldıktan sonra kuzenim bana bir tane hediye verdiği için bu gün elime geçen cihazımı 350 TL den vereceğim. İlgilenenler özel mesaj yoluyla ulaşabilir. Şu an banggood daki fiyatı daha yüksek.
  • bariscapt B kullanıcısına yanıt
    Var. 4K ve 5.1 şeklinde kutucuklarda yazıyor.
  • Arkadaşlar banggoddan aldığım KM9 cihazım bu sabah elime geçti. Aldıktan sonra kuzenim bana bir tane hediye verdiği için bu gün elime geçen cihazımı 330 TL den vereceğim. İlgilenenler özel mesaj yoluyla ulaşabilir. Banggood daki fiyatı daha yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sphenks_ -- 20 Aralık 2018; 8:59:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Var. 4K ve 5.1 şeklinde kutucuklarda yazıyor.
    tşk ederim
  • Dostlar bir konuda merakımı gideremedim. Lg tv de smart iptv uygulamasından net ve akıcı görüntü alamıyorum. Çok kötü değil ama çokta iyi değil. Buna rağmen aynı yayını pc veya mobilden iyi alıyorum. Bunun smart ip TV ile alakası var mıdır, yani kutu bu olayı çözer mi.. Yoksa tv panel kaynaklı olup hiç kutuyla alakası yok muydur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunların anten girişlisi yok mu uydu olarakta kullanabilmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 20 Aralık 2018; 0:0:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

Bunların anten girişlisi yok mu uydu olarakta kullanabilmek için
    var 'android hybrid' olarak aratın
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.olcay

Dostlar bir konuda merakımı gideremedim. Lg tv de smart iptv uygulamasından net ve akıcı görüntü alamıyorum. Çok kötü değil ama çokta iyi değil. Buna rağmen aynı yayını pc veya mobilden iyi alıyorum. Bunun smart ip TV ile alakası var mıdır, yani kutu bu olayı çözer mi.. Yoksa tv panel kaynaklı olup hiç kutuyla alakası yok muydur
    TV panelleri içinde bulunan smart donanımı akıcı olmayabiliyor, uygun fiyatlı bir android tv box'dan verim alacağınızı tahmin ediyorum.
  • miki kullanıcısına yanıt
    Tşkrler bir inceleyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

Tşkrler bir inceleyeyim
    Rica ederim..Tabii uydu alıcısını ve android tv-box ı ayrı ayrı satın almanın ,hem daha ekonomik ,hem de daha performanslı olduğunu okumuştum, bu yönde de araştırabilirsiniz.
  • Elimde 10 günlük 4/32 Km9 var bir kaç kez kullandım sorunu yoktur. 325 tl den bırakabilirim kargo alıcıya ait olacak şekilde Pazarlık sız 300 den veririm. Özelden ulaşınız.

• berkans kullanıcısına yanıt
    Valla bende şu an AppleTv 4 var ve ben bundaki kısıtlamalardan sıkıldım; o yüzden de KM9 siparişi verdim. bu hafta elime geçer sanırım. Apple TV'de ücretli almazsanız kodi, popcorntime vb büyük sıkıntı. AppleTV 4 isteyen varsa tertemiz cihaz, 500 TL'ye bırakırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 20 Aralık 2018; 9:33:28 >
  • alfamega A kullanıcısına yanıt
    merhaba wifiden kullanacaklar magicsee n5 yerine n4 kullansın n5in wifi çekimi ile ilgili bir problemi oluyor bazı modemlerde. ethernet ile izleyecekler n5 baksın bence
  • 11.11 kampanyasında ali den aldıgım mi tv box bugun geldi ama ptt kargo 120 tl gümrük vergisi istedi
    40 dolara aldıgım ürün için bende ürünü teslim almadım
    120 tl cok degilmi arkadaslar
  • 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.