Şimdi Ara

Android Studio - Emülatör Bağlantı Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android Studio'nun kendi emülatorü açılmadığı için farklı emülatörler denedim.

Genymotion,Nox ve BlueStacks ile ilgili tüm tutorial videolarını izledim ancak bir türlü projemi emülatöre yansıtamadım.

İşlemci modelim Intel Core i7 - 2620m, sanallaştırmayı destekleyen bir modelmiş.

Var mı çözüm sunabilecek bir cengaver ?

• Android telefon kullaniyorsan kasma telefondan calistir. LogCat uzerinden takip edebiliyorsun zaten loglari, debug da edersin telefondan. Emulator yavas calisir, hele ki Windows kullaniyorsan. Linux kullaniyorsan ama kullanilabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mephalay

Android telefon kullaniyorsan kasma telefondan calistir. LogCat uzerinden takip edebiliyorsun zaten loglari, debug da edersin telefondan. Emulator yavas calisir, hele ki Windows kullaniyorsan. Linux kullaniyorsan ama kullanilabilir.

Onu da denedim, her şeyi doğru yapmama rağmen sonuç alamıyorum.
  • Mephalay M kullanıcısına yanıt
    Emülatorün hyper-v desteği varsa hiçte yavaş çalışmaz. Şahsen ben xamarin ile kullanıyorum çok akıcı bir şekilde kullanımı mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyfi84

Windows'ta emülator yavaş çalışır diye birşey yok, aksine daha iyi çalışır çünkü HAXM sadece Windows için var.

O işlemci VT-x (hyper-v değil onun adı) destekliyor, geriye HAXM kurmak kaldı sen muhtemelen onu kurmadın, default değerleri ile kursan yeterli(2 GB diye hatırlıyorum).

HAXM de kurulu maalesef.
  • Telefonu bağla çalıştır. Uğraşma emulatör falan. Eğer telefon çalışmıyorsa, uygun driver'ı kurman gerekiyor. Yoksa telefon da çalışmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.