Şimdi Ara

Android Oyunum LUP! Google Play'de

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunun ana mekaniği karanlık. Oyunun başında bir top fırlatıyoruz ve amacımız bu topu yeşil alana ulaştırmak. Oyun tamamen karanlık labirentlerde geçiyor. Her bölümde farklı bir labirentle karşı karşıyasınız. Bölüm başına 3 top hakkınız var. Bu topları stratejik olarak kullanıp labirentin neresinden yeşile ulaşabilirsiniz bunu çözmeniz lazım. Her yorum gerçekten çok değerli. Bu yüzden yorumlarınızı bekliyorum.

Not: Market şu anda bozuk onun üzerine çalışıyorum.

Oyunun linki:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.unity3d.ProjectEcho

SS:
    Android Oyunum LUP! Google Play'de Android Oyunum LUP! Google Play'de Android Oyunum LUP! Google Play'deAndroid Oyunum LUP! Google Play'de Android Oyunum LUP! Google Play'de Android Oyunum LUP! Google Play'deAndroid Oyunum LUP! Google Play'de Android Oyunum LUP! Google Play'deAndroid Oyunum LUP! Google Play'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriftMaster -- 3 Eylül 2018; 15:37:36 >

• Deyelim bakalım
  • level atlamada reklam vermişsin, yani ben yenildiğim zaman yada bana ekstra hak almak istediğim zaman reklam koymalısın, haberin olsun reklam az olmalı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.