Şimdi Ara

Android'li uzun süre şarji giden max 1300tl lik telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakın zamanda telefon almam lazım. Son aldığım telefon 5 sene önceden kalma. Yani aldığım zaman uzun süre kullanıyorum telefonu. O yüzden 1300tl max limit koydum olacaksa iyi sayılan bir telefon olsun yine bir 3-4 sene gitsin diye.

Şimdi ilerde program geliştirme imkanım olacağından ve merak edip kullanmak istediğim için Android işletim sistemli olması şart. Onun dışında biraz unutkan olduğum için şarjının da 1-1.5 günden az gitmemesi lazım. cebimde kapanmış bir telefon görmek istemiyorum.

Bunların dışında da Türkiye'den alabileceğim telefonları ve Türkiye'de geçerli fiyatları önerirseniz sevinirim. Yurt dışından getirme gibi bir durumum yok.

Eh olmuşken de çok kalın taşıması zor bir telefon da olmazsa iyi olur.

Dedim dedim bunları da o kadar aradım ben bunların hepsini karşılayan bir telefon bulamadım. Bulduğumun şarjı yarım gün zor gider, öteki 1600 tl çıkar bir tanesi sonraki sürümler için destek vermek yerine yeni telefon satmaya çalışır bilmem ne diye diye elimde n70 imle kaldım yine. Var mıdır bir önerisi olan şu koşullarda?

• SE Xperia Arc bu konuda başarılıymış duyduğuma göre.
  • biraz okudum da bu xperia arc daha yeni çıkacak ya da çıktı sanırım. fiyatı 1300den fazla olmaz mı bunun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nukem

biraz okudum da bu xperia arc daha yeni çıkacak ya da çıktı sanırım. fiyatı 1300den fazla olmaz mı bunun?

Hayır.Ama sen sor yine Arc başlığında.
  • bir de önerilen telefonları nereden alabileceğimi de yazarsanız sevinirim.
  • Forumda bir arkadaş satıyordu 1300 e mi ne,Optimus 2X forumunda bulabilirsin o arkadaşı.
  • Hocam yapmayın etmeyin, xperia arc'ın dahili hafızası 380 mb.hafıza kartı takınca bir de hafıza kartı için şarj harcayacak.
    Lg optimus 2x veya samsung galaxys 2 alın rahatınıza bakın.S.E için çok şüpheliyim doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohaybetion

Hocam yapmayın etmeyin, xperia arc'ın dahili hafızası 380 mb.hafıza kartı takınca bir de hafıza kartı için şarj harcayacak.
    Lg optimus 2x veya samsung galaxys 2 alın rahatınıza bakın.S.E için çok şüpheliyim doğrusu.

Bu cihazlar da güzeldir. Özellikle SGS II. Eğer 1600 felan verebilirseniz bekleyin derim. Olmadı Optimus 2X de bakabilirsiniz tabiki.
  • htcler ne durumda peki. bu kriterlere uyuyorlar mı? uymuyorlarsa hangilerine uymuyorlar?
  • quote:

htcler ne durumda peki. bu kriterlere uyuyorlar mı? uymuyorlarsa hangilerine uymuyorlar?

Batarya kriterine uymadığı için HTC lere şimdilik bakmayın isterseniz.
  • quote:

htcler ne durumda peki. bu kriterlere uyuyorlar mı? uymuyorlarsa hangilerine uymuyorlar?

htclerinde güçlü modelleri var ama şuan sadece htc desire hd satılıyor.
  • LG Optimus 2X 1300 TL'ye ön siparişte bulabilirsiniz, çift çekirdekli olduğu için 3-4 yıl kullanabilirsiniz sanıyorum. Tek çekirdekli teleofnlar güncelliklerini bu kadar uzun süre koruyamayacaklardır diye düşünüyorum. Pili de aşırı yüklenmediğiniz sürece 1 gün dayanacaktır.

Ya da Türkiye'ye getirilmiyor ama Nexus S alabilirsiniz. Google'ın kendi telefonu olduğu için donanımın desteklediği sınıra kadar güncel kalacaktır. Ancak bayarya süresi hakkında fikrim yok, kullana birinden bilgi almakta fayda var.
  • atrix'in batarya süresinin bu sınıftaki telefonlar arasında en iyisi olduğuna dair yorumlar vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: outside

atrix'in batarya süresinin bu sınıftaki telefonlar arasında en iyisi olduğuna dair yorumlar vardı.

Motorola Atrix 4G İSTİSNASIZ en güçlü bataryaya sahip olan telefon. 1940mAh pili bulunuyor..
  • bunların dışında bir de menü geçişleri, galerideki resimlerin önizlemeleri falan da yavaş sanırım htcde. önerilenler içinde bu yönlerden de iyi olanlar hangileri? samsung galaxy s nasıl bir de?
  • xperia arc iyimiş 2 gün rahat gidiyomuş , diğer bütün androidler hergün biter
  • xperia neo
  • Galaxy s de iyi en uzun bekleme suresine sahib androidli tel tabiki buna siper amoled 5d arkida dahil amma uzin sureli sarj istiyorsan androidden vazgec cunki en capuk sarj tuketen isletim.sistemi androiddir
  • Xperia Arc ile optimus 2x arasında kararsız kalmıştım. Lg türkiyede satısa çıkmayacakmış :(((
  • İstediğin şarj özelliklerini ele alırsak öyle bir telefon daha çıkmadı.Günlük az kullanırsan anca 1,5 günü aşabilir.
    Onun haricinde ileriye dönük bir telefon istiyorsan çift çekirdekli model almanı öneririm.Lg optimus 2x 1500 TL gibi fiyatla ülkemize girecek.
    Sony ericsson cephesinde xperia arc ve neo gelecek.Arc özellikleri standart olsada kamerasında exmor r sensörü mevcut ve ön kamerası yok.Bu telefonun en büyük kozu çok zarif ve ince durması.Xperia Neo gelirsek 3-4 sene bilemem fakat 2 sene gider diye düşünüyorum.Daha kalın rami arca göre daha düşük fakat ön kamerası olan bir telefondur kendiler.
    Galaxy S kamera flashı yok 1000 TL ye düşmüştü vatanbilgisayar'da indirim varken.Amoled ekranın en büyük artılarından biri az güç tüketmesi.Dolayısıyla şarjı daha uzun süre dayanır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.