Şimdi Ara

Android Kurulu Pc Wifi Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
4.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar , konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim..
    Başlıkta belirttiğim gibi LG x110 netbook pc'me Android yükledim (nedeni windows kullanmam için çok fazla sistem gereksinimi istiyor ve ben de bu pcyi sadece internette gezinmek ve youtubeda video izlemek için kullanıcağımdan Android 4.4 rc1 x86 kurdum) pc sorunsuz çalışıyor fakat wifi hiçbir şekilde açılmıyor bunu nasıl düzeltebilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• remix os , phoenix os , yada android x86'nın son sürümünü (6.0) yükleyebilirsiniz.
    wifi olarak zannımca driver desteği yok, önerdiklerim işe yaramaz ise akıcı bir dil ile android x86'nın google forumunda konu açabilirsiniz.
  • Biraz geç olacak ancak Android 7 yüklediniz diyelim. 32 bit yüklediyseniz 64 yükleyin 64 ise 32 yükleyin bende öyle düzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işlemcisi 4.2se sürümünü desteklemiyor yani 64bit kuramaz bu durumda en iyi çözüm şuan phoenix os tabi kendisi uzmansa wifi sorununu apk tool box adlı komut yazılımını kullanarak sistemine uygun fixleyebilir aslında basit phoenix os da wifi çalışması gerek android x86 kuruluysa kendi hünerlerine kalmış oluyor system.inf dosyasından sürüm destegi verebilir
  • Bu sorunu bende yaşıyorum. 32 ve 64bit iso denedim ama ikisinde de wifi sorunu var ne önerirsiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.