Şimdi Ara

Android Kuramıyorum (sdk emulator) [Gerek Kalmadı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Manjaro XFCE 16.10 kullanıyorum. Android kurmak için SDK denen bir emulator kurdum. Ancak emulator "ikili dosya çalıştırılamıyor" şeklinde bir hata gönderiyor sonra tepki vermiyor. Ne yapabilirim?

Android Kuramıyorum (sdk emulator) [Gerek Kalmadı]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayıcı -- 2 Nisan 2017; 10:21:19 >

• 32 bit 64 bit sorununa benziyor. Sistemin 32 bit ise, 64 bit sdk kurmaya calisiyor olabilirsin. Ya da tersi. Kontrol edip sistemine uyumlu olani indirip dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrerkoc

32 bit 64 bit sorununa benziyor. Sistemin 32 bit ise, 64 bit sdk kurmaya calisiyor olabilirsin. Ya da tersi. Kontrol edip sistemine uyumlu olani indirip dene.

Sildim hocam Android SDK aracını, zaten /opt dizinindeki kapladığı alan 24 GB... Onun yerine Android kurdum diske, dual boot yaptım. Emulator ile uğraşmam hataymış. Dahası; Android, şuan 2,2 GB kadar alan kaplıyor. WhatsApp için kurmuştum zaten, sorunsuz da kullanıyorum.

Bu iletiyi Android üzerinden gönderiyorum.

Cevabınıza teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayıcı -- 2 Nisan 2017; 10:20:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam, android'in hangi sürümünü kullanıyorsunuz?
    x86'mı , phoenix os , remix os , openthos?
  • quote:

Orijinalden alıntı: imp2die

hocam, android'in hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

Android x86 KitKat (4.4. R1) hocam.

• Teşekkürler

Rahatsız ettiğim için kusuruma bakmayın :( bu aralar android işletim sistemleri arasındaki performans farkını incelemek gibi hobim var :( farklı bir android işletim sistemi kullandığınızı düşünmüştüm :(
  • quote:

Teşekkürler

Rahatsız ettiğim için kusuruma bakmayın :( bu aralar android işletim sistemleri arasındaki performans farkını incelemek gibi hobim var :( farklı bir android işletim sistemi kullandığınızı düşünmüştüm :(

Estağfurullah, ne rahatsızı hocam. Bilakis tartışmak güzel oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayıcı -- 9 Ağustos 2017; 16:15:55 >
  • quote:

hocam, android'in hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

Sizin kullanımda hangisi daha iyi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • agah07 A kullanıcısına yanıt
    Remix Os GAME EDITION
    https://forum.xda-developers.com/remix/remix-os/game-edition-remix-os-pc-game-edition-t3566010

Wifi , mutl tasking , codec , rotation , arc support vb. hepsi tam olarak uygun ve destekli

1.5 aydır phoenix os'un nougat üzerindeki yapısını bekliyorum görünüşe göre bir 1.5 ay daha bekleyeceğim, hayırlısı :(
  • quote:

Remix Os GAME EDITION
    https://forum.xda-developers.com/remix/remix-os/game-edition-remix-os-pc-game-edition-t3566010

Wifi , mutl tasking , codec , rotation , arc support vb. hepsi tam olarak uygun ve destekli

1.5 aydır phoenix os'un nougat üzerindeki yapısını bekliyorum görünüşe göre bir 1.5 ay daha bekleyeceğim, hayırlısı :(

slm aslında bende hepsini virtualbox da denemeye çalıştım fakat klavye tam düzgün çalıştıramadım :( game edition deniyecem phoenix alfa sürümü var Android7.1
    (PhoenixOSInstaller_v2.0.1.78 )
    http://www.phoenixos.com/download_x86

• agah07 A kullanıcısına yanıt
    Masaüstü üzerinden android kurmayı çalışmadım, lazım olsaydı eğer bilgisayarıma büyük ihtimal remix os player kurardım
    http://www.jide.com/remixos-player
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.