Şimdi Ara

Android box lara root atilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar elimde memobox android box mevcut ben buna root atmak istoyorum kongoroot vs uygulamalrini yukledim ancak root olmadi bi turlu var mi yontemi acaba...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaten rootludur. Rootsuz geleni görmedim şimdiye kadar.

• hodoras H kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda root yok maalesef

• Cihazın chipseti ram vs özelliklerini biliyorsanız Freaktab forumda mutlaka uyan bir yazılım vardır. Tabi yazılım nasıl atılır araştırmak lazım.

Bu konuyla ilgili faydalanabilecegim bi kaynak vs. var mi? Google da pek bisey bulamadim yada aramayi beceremedim....

• linkte ingilizce ama resimli olarak anlatıyor kingroot ile nasıl yapılacağını. ama tüm sorumluluk sizindir. baştan söyleyeyim.

https://www.entertainmentbox.com/root-android-tv-box-phone/
  • noname0056 kullanıcısına yanıt
    Cihazınızın chipseti ne? Ram durumu vs. Bunları yazın ki fırsat bulunca bakınayım. Software ile root işi umarım olur. Olmaz ise iş biraz uzun. Cihaza ait fotoğrafları da koyun foruma özellikle giriş noktaları. Seri numarası etiket gibi birşey varsa.

cihazim linkteki cihaz

http://www.memohi.com/memoufo.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noname0056 -- 12 Mart 2017; 15:0:35 >
    Öncelikle güzel bir cihaz 905x 2gb/8gb idare eder. Net bir firmware yok ama uyabilir bir kaç tanesi. Kendine ait ota yani firma upgrade imkanı var. Siz kendiniz firmware yüklerseniz bu imkan devre dışı kalır. Root size ne kazandıracak söylerseniz değip değmeyeceğini anlarız. Bence oldukça yeterli bir cihaz.

Ben adaway ve dns degisikligi icin istiyordum rootu

web sayfasında cihazın android olduğuna dair bir ibare yok. Kendi OS i var gibi yazmışlar. Muhtemelen androiddir de kendilerinin yaptığı bir arayüz kurmuşlardır. Root soft yolla olmuyorsa zorlamayın bence , yasaklı sitelere erişimse amaç Touchdns kullanıyorum çıkış hızı diğerlerine göre daha iyi geldi bana.
  • Puffin browser full yükle market harici kaynaktan uygulama yükleyebilirsiniz diye biliyorum

DNS ayarları gerekmeden tüm siteleri fkash dahil DNS yasaklı siteler dahil girin kullanın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.