Şimdi Ara

Android Borsa Uygulamaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Android üzerinde finans piyasalarını canlı olarak takip edebileceğiniz bir çok yararlı uygulama var. Ben geçen uygulama ararken buldum burayı, uygulamaları detaylı olarak özellikleri ile anlatmışlar, işinize yararayabilir diye sizinle paylaşıyorum. Andorid işletim sistemlerine uyumlu, finans ve borsa uygulamalarını.

Adroid finans uygulamaları:http://www.borsanasiloynanir1.com/android-isletim-sistemi-icin-borsa-uygulamalari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ict3055 -- 17 Ocak 2014; 11:41:21 >

• yeni başlıyanlar için sanal olarak oynanabilen bir uygulamada olsa iyi olurdu aslında..
    adını hatırlamadığım bir uygulama vardı geçen sene yüklemiştim ama program çok ağırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

yeni başlıyanlar için sanal olarak oynanabilen bir uygulamada olsa iyi olurdu aslında..
    adını hatırlamadığım bir uygulama vardı geçen sene yüklemiştim ama program çok ağırdı

Konu benim değil o yüzden birşey diyemiyorum ancak dediğin gibi tamamen sanal para üzerinden gerçek yatırım yapabileceğimiz bir uygulama olsa tadından yenmez... :)
  • Koinim.com dan sanal para işlemlerinizi, Liste ya da bitcoin, yapabilirsiniz. Tarayıcıdan girip.
    Litecoin yazarsanız bir Widget var. O işe yarıyor takip konusunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah, bakalım nasıl olduğuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykayserili

Koinim.com dan sanal para işlemlerinizi, Liste ya da bitcoin, yapabilirsiniz. Tarayıcıdan girip.
    Litecoin yazarsanız bir Widget var. O işe yarıyor takip konusunda.

Teşekkürler bunu bende inceleyeceğim faydalı olabilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.