Şimdi Ara

android 5 lolipop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR 2 GÜN ÖNCE 2. EL OLARAK ALDIĞIM RAZR XT910 TELEFONUN ÜZERİNDE ANDROİD 5 CYANOGENmOD 12-20141130-UNOFFİCIAUMTS SPYDER YÜKLÜ FAKAT PERFORMANSI YERLERDE SÜRÜNÜYOR.. KAMERA ÇALIŞMIYOR. 1080P VİDEOLAR 480P GİBİ..BUNA BENZER BİRKAÇ SORUN VAR BENDE CİHAZIN ORJİNAL ROMUNA DÖNMEK İSTİYORUM AMA BİRKAÇ SORUM OLACAK..

1: LOLİPOPTAN İCS YADA JB DÖNÜLEBİLİRMİ
    2: BU CİHAZ İÇİN EN İYİ VE STABİL ORJİNAL SÜRÜM HANGİSİ
    3: TAVSİYE EDECEĞİNİZ İCS YADA JB NERDEN İNDİREBİLİRİM..

ACİL OLARAK YANITLARSANIZ SEVİNİRİM..

• grafiker73 kullanıcısına yanıt
    yaw arkadaşlar yokmu yardımcı olacak bilen birisi..
    Buna bir bak istersen :http://forum.donanimhaber.com/m_95333018/tm.htm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertkislakci

Buna bir bak istersen :http://forum.donanimhaber.com/m_95333018/tm.htm

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.. BU SAYFADAKİ ROM VE UYGULAMA ŞEKLİ XT910 RAZR UYARMI?
    Cm 11 i indir kur daha stabil

• cheliq1905 kullanıcısına yanıt
    cevap için sağolun.. ama şarj bitti cihazda.. hafıza kartındanmı kurayım? sanırım kernel atmasını beceremediğim için sürekli ''aborded'' hatası alıyorum.. telefonu açtığım zaman ilk açılıştaki kırmızı logolu ekranda kalıyor..
    İlk attığım olmayabilir ama buna garanti veririmhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=73166471&p=1#73166471

• hocam telefon açılmıyorki boot manager kurayım :) kapalıyken yapabileceğim birşey yokmu..
  • Hafıza kartına romu atıp kurmayı denedin mi

• quote:

Orijinalden alıntı: mertkislakci

Hafıza kartına romu atıp kurmayı denedin mi

evet denedim hatta 4 ayrı romu denedim her seferinde kuruluma girdikten hemen sonra ''signature'' ( şu an tam hatırlamıyorum ama böyle bişi yazıyordu) aborted diyor kalıyor..

EDİT : şu an şarj olmadığından tekrar boot etmeyi deneyemiyorum akşam üzeri çok ince beşgen tornavida bulabilirsem bataryadan besleme yapıp tekrar boot etmeye çalışacağım..ama istanbulda avrupa yakasında oturan yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grafiker73 -- 28 Aralık 2014; 12:58:50 >
  • Atmaya çalıştığın romla da ilgili olabilir malum her ROM stabil değil :)

• Needroom dan marka ve modeli sec orda yuksek yildizli olan birini yukle

• forever58 kullanıcısına yanıt
    sahol hocam ama AP FASTBOOT menüsünde device locked yazıyor.. forumlardan okuduğuma göre önce boot kilidi açmalıymışım yoksa yüklenmez diyorlar.. onun içinse SAFESTRAP yüklemeliymişim.. fakat sorun şu benim safestrapı yüklemem için telefonu açmam gerekiyor ama açılmadığı için yükleyemiyorum.. şu an tek gereksinimim recovery modda bu boot kilidi açabileceğim bir yönten ve program.. boot kilitini açabilen yöntemlerin hepsi cihazın açıldığı varsayılarak yapılmış..
    Hocam inanin bi razr xt910 a falan rom atmistim ama unuttum nasil attigimi telefon u vroot aracili ole root ladiniz mi ?

finding uptade package...
    opening uptade package...
    verifying uptade package...
    E:signature verification failed
    installation aberted.

cmd kullanarak h. kartından yüklemeye çalıştığım her denediğim romda bu hatayı veriyor..
    Hangi rom yukelemeye calisiyosunuz bana needrom daki linki ni atarmisin

Edit:Romlarin zipli dosyalariyla oynayinca o hatalari bende de veriyordu. İndirdigin rom dosyalariyla hic oynamadin dimi? Ayrica wipeler aldatir seni bence sen sd card ile oynamissin. Fat32 olarak ve primary olarak bicimlendir. Yada tam emin olmak icin farkli bir sd carda rom atip dene.

Bi arkadas zipli dosylarla oynayinca o hatayi veriyor demis birde tavsiyem telefon hafizasina at zip dosyasini ve wipe lari yapmayi unutma factory format ve wipe cache leri temizlemeyi unutma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forever58 -- 28 Aralık 2014; 18:53:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forever58

Needroom dan marka ve modeli sec orda yuksek yildizli olan birini yukle

ARKADAŞLAR NİHAYET YÜKLEYEBİLDİM.. Needrom SÖYLEDİĞİN SİTEDEN İNDİRDİĞİM ROM ( 4.0.4) DİREK RSD Lite İLE YÜKLEDİM.. 2 GÜNDÜR UĞRAŞTIĞIM RSD Lite YÜKLEMEYİ BİTİRDİ VE TELEFON AÇILDI.. KAMERA,WİFİ VE GSM SÜPER.. MENÜLER HIZLI VE SIKINTISIZ..ŞİMDİLİK BİR SORUN YOK AMA OLSADA DAHA ELLEŞMEM CİHAZLA.. :) İLGİLENEN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM.. SAĞOLUN..
    Bendede ayni telefonu kullaniyordum bi zamanlar JB ile kullaniyordum gayet hizliydi JB oneririm.

LOLİPOP YÜKLÜYKEN ZORDA OLSA ANTUTU BAKMIŞTIM.. 15200 PUAN VERMİŞTİ GERÇİ İNANDIRICI GELMEDİ AMA ŞİMDİ BUNUNLA BAKIYORUM SONUÇ BUNDA 12832 ÇIKTI?
    Antutu ya bakmayin hocam benim mtk6582 de 18500 veriyor ama genel kullanimda octa core dan farkini hissetmiyorum yani antutu fazla takmayin telefon seriyse sıkıntı yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.