Şimdi Ara

Andorid ile para kazanma - Whaff Rewards

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu konuyu açarak sizlere bir uygulama tanıtmış olacağım. Uygulamamızın ismi Whaff Rewards. Google Play den ücretsiz olarak indirip yükleyebilirsiniz.
    Başlıkta belirttiğim noktaya gelirsek, uygulamanın temel amacı para kazanmak. (kullanıcı açısından) Tabiki çok büyük miktarlar beklemeyelim. Öncelikle mantığı anlatmak istiyorum
    .

Whaff uygulamasında çeşitli sekmeler bulunuyor. Premium picks, Whaff pick gibi. Bu sekmelerde de çeşitli uygulama ve oyunların bağlantıları var. Bu bağlantılara tıklayarak istenilen uygulamayı doğru şekilde yüklerseniz Whaff bakiyenize küçük bir miktar ekleniyor. Premium pick uygulamaları, Yüklemeniz, Her gün belirli bir süre kullanmanız, ve silmediğiniz her gün için de bakiyenize ayrı bir miktar eklemekte. Ayrıca uygulamaya her gün girip katılımınızı onaylarsanız 0.1 kazanıyorsunuz. Bakiyeniz birikince Ödeme kısmından bakiyenize ve size uygun bir yöntem seçmeniz yeterli. Bu bir paypal ödemesi, Steam kodu, Google play hediye kartı, Xbox, Itunes, Lol, Facebook vb. birçok yol olabilir. Daha sonra bakiyenizden belirtilen miktar düşüyor ve 3 iş günü içerisinde ödeme yapılıyor.
    Not: Herhangibi Vpn programı kullanırsanız, sistem algılar ve otomatik olarak hesabınız engellenir
    .

Not: Uygulamayı ilk açtığınızda facebook ile oturum açmalısınız. Oturum açtıktan sonra gelen kod girme bölümüne BC87216 yazarsanız bakiyenize $0,30 eklenir. (Bu kod benim davet kodumdur. Yani bu kodu girdiğinizde hem siz hemde ben 0.30 kazanmış olacağım. Sizlerde arkadaşlarınıza kendi kodunuzu vererek birlikte kazanabilirsiniz.) Okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi günler, İyi Forumlar

Andorid ile para kazanma - Whaff Rewards

(resim alıntıdır)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.