Şimdi Ara

Anaokulu ve Kreşler Rehberi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Merhaba oglum 3 yasinda bende calismiyorum ama sosyallessin arkadasinolsun oynasin diye yarim gun krese verdim. 3 hafta oldu hala gitmek iatemiyor ama artik etkinliklere katiliyor biraz kahvalti ve ogle yemeklerinede dahil olmaya basladi sanki alisiyir gibi.

Benim aklima takilanlar aslinda okulla ilgili tanidik diye verdim cok arastirmadim kafamda karismasin diye bilmiyorum simdi normalmi. Sinifi paravanla ikiye bolmusler yeterli alan var dediler ama icime sinmedi. Okul icini bilmiyorum gezdirilmedjk. Yemek ne kadar yiyor bilmiyorum yiyor dediler ama mesela cuma geldik eve yemek arandi demekki doymamis. Ogretmeni sadece kapida coxugu verirken goruyorum durumu aadece iyi alisiyor diyorlar.ogretmenlerle tanismadik bile.once 2 yastaydi neden bilmem sonra baska ogretmen dediler.ogretmenlerin numarasi velilere verilmiyor yetkili 3 kisi var aile grubunda onlar var ama sinif icini onlar bilemez yeterli bilgiye sahip olamiyorum. Devamli sormakta istemiyorum. Onun disinda heryerde ne kadar vaar resim gondermek bilmiyorum ama ben yerken etkinlik yaparken resim gormek istiyorum pek atmiyorlar. Bazi ihtiyaclari bizden iatendi 24 wc kagidi 6 islak mendil 2kg sabun 16 kagit havlu 2 kolonya 3 kutu poset gbi normal mi bilmiyorum coxugum yarim gun ve haftanin 3 gunu gidiyir. Birde 4000 krtasiye parasi var tam gun gidenle yarim gun giden ayni odeyecek sacma geliyor bana.. yani bana biraz akil verin cahilim 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.