Şimdi Ara

Anakartıma uygun Ram tavsiye verir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. “msı b365 pro-vh” anakartım var. Halihazırda corsair 8gb ram var ancak; bazen yetersiz kalıyor. Araştırdığıma göre En fazla 2666 mhz ram destekliyor. Bana f/p 8gb bir ram tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Şundan 2 tane alabilirsiniz, uyum sıkıntısı yaşamak için elinizdekini de satarsınız. Piyasada 2666 Mhz ram en azından uygun fiyata yok. Ya da 2. Elden bakarsınız. (Manuel olarak 2666 Mhz denersiniz.)
    497 TL
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_adata-xpg-gamm%C4%B1nx-d30-8gbx1-3200mhz-single-ddr4-gaming-pc-ram-1211612.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a-f-h -- 30 Ağustos 2022; 21:12:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a-f-h A kullanıcısına yanıt
    Hocam gösterdiğiniz ürünü alsam, direkt taksam 16 olarak tanımlamazmı? Elimdeki ramı satmakla uğraşmak istemiyorum açıkçası.

• Olur da. Biri Corsair biri Xpg. Kullanılan bellek çipleri farklı olabilir. 2666 Mhz hızda beraber stabil çalışır mı çalışmaz mı garanti veremem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a-f-h A kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, teşekkür ederim.

• İstersen tek modül 2666mhz var.

inventus
    KINGSTON KF426C16BB1/16 Fury Beast DDR4-2666Mhz C16 16GB (1x16GB) Siyah (16-18-18) 1.2V Bellek - inventus
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=13040
  • StormLab kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, bilgisayardaki ram’in aynısından bir tane daha aldım. Şuan gayet iyi gidiyor.

• Konu kapatılabilir, hallettim arkadaşlar. teşekkür ederim yardımcı olanlarlara.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.