Şimdi Ara

ANAKARTIMA EKRAN KARTI TAVSİYE EDERMİSİNİZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: forvet007

arkadaş valla sinirlenmeye başladım. şu 1gb hödük ekran kartları nasıldır diye yazılan mesajları görünce artık. 10gb bellekli mmx233 mhz işlemcili bir bilgisayarı ne yapayım ben. sen de 1 gb bellekli 9400, 3650, 3450 gibi e.kartlarını hiç birşey yapma. 4670 e.kartı al. bağla sistemine. 280w power gerçek ise sorun çıkarmayacaktır. limiti aşıyorsa 4650 512 mb bir e.kartı al.. bu seviyelerde ki 1gb,2gb e.kartları tamamen kazık atma mantığı.
    kal sağlıcakla..

Teşekkürler aekadaşım yalnız bişey soracam 4670 ekran kartı ddr3 benim anakartıma uyarmı

• quote:

Orijinalden alıntı: komador

quote:

Orijinalden alıntı: forvet007

arkadaş valla sinirlenmeye başladım. şu 1gb hödük ekran kartları nasıldır diye yazılan mesajları görünce artık. 10gb bellekli mmx233 mhz işlemcili bir bilgisayarı ne yapayım ben. sen de 1 gb bellekli 9400, 3650, 3450 gibi e.kartlarını hiç birşey yapma. 4670 e.kartı al. bağla sistemine. 280w power gerçek ise sorun çıkarmayacaktır. limiti aşıyorsa 4650 512 mb bir e.kartı al.. bu seviyelerde ki 1gb,2gb e.kartları tamamen kazık atma mantığı.
    kal sağlıcakla..

Teşekkürler aekadaşım yalnız bişey soracam 4670 ekran kartı ddr3 benim anakartıma uyarmı

DDR5 bellekli HD5750, DDR4 bellekli HD3870 ve ddr3 bellekli HD4670 dahil hepsi anakartına uyar.

• herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.çok yatdımcı oldunuz çok sağolun
  • SAPPHIRE ATI RADEON HD 4670 1024 MB DDR3 EKRAN K Ürün #: 26121733
    Arkadaşlar GG sitesinden az önce bu ekran kartını aldım yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum.umarım iyi bir tercih yapmışımdır
  • 512MB olanlar daha performanslı, 512mb almalıydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

512MB olanlar daha performanslı, 512mb almalıydın.

Benim aldığım kart 1 gb olduğundan daha performanslı olması gerekmezmi.kusuruma bakmayın ben bu işlerden hiç anlamam.Büyükse iyidir diye mantık yürütüyorum sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: komador

quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

512MB olanlar daha performanslı, 512mb almalıydın.

Benim aldığım kart 1 gb olduğundan daha performanslı olması gerekmezmi.kusuruma bakmayın ben bu işlerden hiç anlamam.Büyükse iyidir diye mantık yürütüyorum sadece.

yok malesef öyle değil kartın gücü zaten 1gb kullanıcak kadar fazla değil neyse gene de hayırlı olsun cok bişe değişmez ama fazladan para vermek güzel olmamış
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.