Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-3 haziran nasıl olur ya 17 haziranda öss var ama Bu sene kaldık anlaşılan
  • TÜRK VERGİ SİSTEMİ 70
    DEVLET BÜTÇESİ 83
    İDARE HUKUKU 70
    ANAYASA HUKUKU 63
    SOSYAL POLİTİKA 63
    TÜRK SİYASAL HAYATI 73

• GENEL MUHASEBE 30
    GENEL İŞLETME 53
    DAVRANIŞ BİLİMLERİNE GİRİŞ 50
    İKTİSADA GİRİŞ 58
    GENEL MATEMATİK 42
    TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ 77
    HUKUKA GİRİŞ 30

Arkadaşlar benim notlar nasıl lütfen birisi yorum yapsın
  • Yok mu yorum yapacak bir allahın kulu
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

GENEL MUHASEBE 30
    GENEL İŞLETME 53
    İKTİSADA GİRİŞ 58
    GENEL MATEMATİK 42
    HUKUKA GİRİŞ 30

Bence notların hiçte kötü değil..ağlamanı gerektirecek kadar düşük değil..hani kurtaramayacak kadar düşük olsa neyse dicem ama çalışırsan kesinlikle kurtarırsın..kesin kaldım diye çalışmamazlık yapma..arkadaşların dediği gibi 15 alıpta finalde kurtaranlar var..finallere kadar elinden geleni yap günü gününe çalış..daha sonra olmazsa zaten "çalıştımda olmadı" dersin..moralini bozma notların kötü değil

• ne puanlar var harbi be nasil aliyorsunuz anlamiyorum çalişinca demekki oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlessandroNesta

ne puanlar var harbi be nasil aliyorsunuz anlamiyorum çalişinca demekki oluyor

senin notların nasıl ki?..gerçekten çok iyi alan arkadaşlar var
  • sonuclar belli oldu bende rezil

sıkma canını yanlız değilsin
    quote:

Orjinalden alıntı: JUSTIN

2-3 haziran nasıl olur ya 17 haziranda öss var ama Bu sene kaldık anlaşılan
  • quote:

GENEL MUHASEBE 30
    GENEL İŞLETME 53
    İKTİSADA GİRİŞ 58
    GENEL MATEMATİK 42
    HUKUKA GİRİŞ 30

iki dersini büt.e birak kalanlara yogunlas bence...

ben oyle yapicam aç1kçasi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deitel

quote:

GENEL MUHASEBE 30
    GENEL İŞLETME 53
    İKTİSADA GİRİŞ 58
    GENEL MATEMATİK 42
    HUKUKA GİRİŞ 30

Abicim ne bu ya bir bütünleme muhabbetidir almış başını gidiyor.
    Deitel senin notların nasıl ki 2 dersi bütünlemeye bırakmayı düşünüyorsun..burda vizelerden 15 alıpta geçenlerden bahsediliyor..bence bütünlemeye şartlandırmayın kendinizi..hiç bütünleme yokmuş gibi çalışın bakalım neler yapabiliyorsunuz..yine kalırsanız o zaman bütünleme olduğunu hatırlarsınız..bütün dersleri finallerde versen fena mı olur?

• Yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar.Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacam artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

quote:

quote:

GENEL MUHASEBE 30
    GENEL İŞLETME 53
    İKTİSADA GİRİŞ 58
    GENEL MATEMATİK 42
    HUKUKA GİRİŞ 30

Deitel senin notların nasıl ki 2 dersi bütünlemeye bırakmayı düşünüyorsun..burda vizelerden 15 alıpta geçenlerden bahsediliyor..bence bütünlemeye şartlandırmayın kendinizi..hiç bütünleme yokmuş gibi çalışın bakalım neler yapabiliyorsunuz..yine kalırsanız o zaman bütünleme olduğunu hatırlarsınız..bütün dersleri finallerde versen fena mı olur?

Tomb-Raider'cı Arkadaş çok haklı

• quote:

quote:

quote:

GENEL MUHASEBE 30
    GENEL İŞLETME 53
    İKTİSADA GİRİŞ 58
    GENEL MATEMATİK 42
    HUKUKA GİRİŞ 30

toplam 8 ders var, 2si kırkın altında... İstatistik ve iktisat teorisi..
    bu iki dersi de okulda gördüm ama unutmuşuz demek ki:)

öte yandan büt yokmuş gibi hareket etmek çok mantıklı
    fakat dimyata pirince giderken, evdeki bulgurdan olmamak lazım bence

• quote:

quote:

quote:

quote:

GENEL MUHASEBE 30
    GENEL İŞLETME 53
    İKTİSADA GİRİŞ 58
    GENEL MATEMATİK 42
    HUKUKA GİRİŞ 30

toplam 8 ders var, 2si kırkın altında... İstatistik ve iktisat teorisi..
    bu iki dersi de okulda gördüm ama unutmuşuz demek ki:)

öte yandan büt yokmuş gibi hareket etmek çok mantıklı
    fakat dimyata pirince giderken, evdeki bulgurdan olmamak lazım bence

Sende bir yandan haklısın ben geçen sene Ticaret Hukukundan geçicem diye nerdeyse başka dersten kalıyordum aslında bunu böyle düşünmemek gerekiyor..Ben şimdi Finansal Yönetime acayip sıkı çalışmam lazım ama tabi diğer dersleri de ona göre bi şekilde dengede tutucaksın...
    Sen 40'ın altında olan derslerime günde şu kadar saat diğerlerine şu kadar zaman ayırsam diyeceğin yerde şunları geçsem şunlar bütünlemeye kalsa diye konuşuyorsun..sonuçta sadece 2 dersin 40'ın altında ve senin çok rahat geçeceğine eminim..ona bakarsan 80 almış bir kişinin bile geçeceğini kimse garanti edemez..Sadece 30 - 40 almış bir kişiden daha avantajlıdır hepsi o kadar
    Sonuçta finallerde de yapamazsak mecbur bütünlemeye kalıcaz ama niye daha finallere girmeden bütünlemenin lafını edelim ki

• quote:

Sende bir yandan haklısın ben geçen sene Ticaret Hukukundan geçicem diye nerdeyse başka dersten kalıyordum aslında bunu böyle düşünmemek gerekiyor..Ben şimdi Finansal Yönetime acayip sıkı çalışmam lazım ama tabi diğer dersleri de ona göre bi şekilde dengede tutucaksın...
    Sen 40'ın altında olan derslerime günde şu kadar saat diğerlerine şu kadar zaman ayırsam diyeceğin yerde şunları geçsem şunlar bütünlemeye kalsa diye konuşuyorsun..sonuçta sadece 2 dersin 40'ın altında ve senin çok rahat geçeceğine eminim..ona bakarsan 80 almış bir kişinin bile geçeceğini kimse garanti edemez..Sadece 30 - 40 almış bir kişiden daha avantajlıdır hepsi o kadar
    Sonuçta finallerde de yapamazsak mecbur bütünlemeye kalıcaz ama niye daha finallere girmeden bütünlemenin lafını edelim ki

Orası öyle ama kendi adıma konuşmak gerekirse, 8 ders için haftada toplam 8 saat ayıracak vaktim yok

bitirme projesi bir yandan, 2 dersim var onlar diğer yandan, yüksek lisans sınavı, yabancı dil sınavı öte yandan..

aksi tarafı, sosyal hayatda bu sene gereksiz vakit istiyor; ayırmasan olmuyor:(

ben 50nin üzerindeki 6 dersi geçeyim de 2 si büte kalsın.. fazla zorlamanın alemi yok.. tabi bu benim görüşüm ve söylediğin gibi hepsini geçmek en iyisi.

• Arkadaşlar çalışma taktiğini herkes söyleyebilirmi? ben mesela eve saat 10 da geliyorum bu saatten sonra ders yapmalımıyım? kaç saat ders yapmak normal sayilir? o gün değişik derslerden kaçtanesine bakabiliriz? çalışma şeklimiz ne olmalı? nasıl bir plan yapiyorsunuz sayın arkadaslar şuanda 5 hafta zamanımız var. 5 haftaya dersleri nasıl bölebiliriz? en önemlisi günde kaç saat çalışmalıyız.. evet önerilerinizi ve cevaplarınızı alalım.
  • quote:

Finansaldan 53 almışım buna çok sevindim....çünkü 20 falan alırsam diye hesaplıyordum...ayrıca en düşük notum da 53..
    Finansala ağırlık vermem gerek..bi kazaya kurban gitmeyelim.....foruma ölesine girmiştim bi baktım siz açıklandı diyince elim ayağım titremeye başladı bir süre bakamadım vallahi...erken açıkladılar nasıl oldu

DİĞERLERİ NASIL BAKALIM.

• quote:

Orjinalden alıntı: hasank24

quote:

Finansaldan 53 almışım buna çok sevindim....çünkü 20 falan alırsam diye hesaplıyordum...ayrıca en düşük notum da 53..
    Finansala ağırlık vermem gerek..bi kazaya kurban gitmeyelim.....foruma ölesine girmiştim bi baktım siz açıklandı diyince elim ayağım titremeye başladı bir süre bakamadım vallahi...erken açıkladılar nasıl oldu

DİĞERLERİ NASIL BAKALIM.

Diğer notlarım da ehhh işte.....

@tamerim çalışman gereken kaç ünite varsa belirleyip ona göre çalışabilirsin..Kritik olan derslerine biraz daha fazla vakit ayıracağın şekilde ayarlayabilirsin...Örneğin ben haftanın 7 günü çalışıyorum..hergün bir ünite bitiriyorum..haftanın 7 günü çalışmak acayip zor oluyor ama yapabileceğim başka bişey yok, çalışmazsam konuları yetiştiremicem..Finansal Yönetim dersine biraz daha ağırlık vermem gerekiyor onun için haftanın 2 gününü finansala ayırdım...Finallere son 10 gün kala benim bütün konular biticek...artık kalan o 10 günde soru çözüp öteki konuları tekrar ederim..bu şekilde bi program yaptım inşallah işe yarar bakalım izleyip görücez...

• Şu ana kadar aof nin kendi kitaplarına hiç bakmadım sadece kaynak kitaplarla çalıştım Karacan ve Egem yayınları günde 2 ünite + bol bol test
  • boşverın notlarıııı çalışmalar nası gıdıo siz ondan haber verın
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.