Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.310
Cevap
37
Favori
325.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Larkin'i pek iyi görmüyorum,oynamasa daha iyi olacak gibi sağlığı açısından

Hakemler SAÇMALIYOR.Daçka'nın kazma yerlilerin yaptığı her hareket faul ve hiçbiri çalınmıyor.Sakat verip kazanacaksak tükürürüm böyle kupaya kazanmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 11 Şubat 2020; 20:31:7 >
  • nba takımı efes'imizin tr kupasına ihtiyacı yok zaten eurolig'i aldı sayılırlar
  • Darısı Lig ve EL e ...
  • Playoff dışından çekmiyo arkadaşlar mesajları göremiyorum,ilk 8'de bulunan bi takım taraftarı ne yazdıklarını söyleyebilir mi yukardakilerin
  • Larkin sakatlığı nedeniyle milli takım kadrosundan çıkartılmış.10 gün yokmuş, bu durumda Bayern Münih maçında da yok.Olaya bak şimdi mıcıc yok,larkin yok.Hayırlısı bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım ikisi de 4 Mart'ta ki Maccabi deplasmanına yetişir.Belki de hayırlı oldu Larkin'in ki..Dinlenme fırsatı bulucak biraz.Ataman gereksiz zorladı onu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilsah -- 19 Şubat 2020; 18:52:1 >
  • elonardo kullanıcısına yanıt
    Umrumuzda mı sence süt kupası Allah'ın trolü :) ?

• elonardo kullanıcısına yanıt
    Sen onu bırakta senin bilinç altında ki çekememezliği,kıskançlığı ne yapıcaz biz :) Hem de kronikleşmiş artık,sezon başından belli aynısın :)
  • bilsah kullanıcısına yanıt
    "Sen onu bırakta senin bilinç altında ki çekememezliği,kıskançlığı"

17-18 eurolig sonuncusu efes'i kıskanıyorujm lkfşsdghjldkjfçjgskdhlsşdjf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elonardo -- 18 Şubat 2020; 18:56:24 >
  • Yeter ama ya artık
  • keyifli çıtır çerezlik bir maç oldu , 2. devre 1 tık vites arttırma yetti tebrikler efese
  • @bilsah bırak hocam,sene başı "de colo geldi şambiyon olcaz"dan "hadi beyler alba'yı yenersek 10.luğa yükseliriz"e falan düşen basketbol uleması troller bunlar biz önümüze bakalım

EL tarihinin maç başına en çok üçlük isabeti bulan takımıyız bu sene ve bunu %42 gibi bir yüzdeyle yapıyoruz,muazzam.Bu arada CSKA Broekhoff'un peşindeymiş.Umarım olmaz böyle bir şey,zaten forvet ve pivot konusunda bize baskın gelebilen nadir takımlardan iken hiç istemem bu transferi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 26 Şubat 2020; 3:39:55 >
  • Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Baskın gelen tabirine katılmıyorum, rakip olabilmeye aday sadece belki.Bize baskın gelebilen zaten hiç bi camia yok şu an euroleague'de.İçerde ki maç sana böyle düşündürdü belki.Biz o hafta çok ağır ve sık maçlar oynamıştık dolayısıyla fiziksel ve mental olarak yorgunduk.Öyle olmadığı dışarda ki maçta zaten görüldü...

Pota altında Dunston'sız olduğumuz unutulmamalı.Cska'nın belki sadece orda üstünlüğü olabilir bize.Ama o da Dunston döndüğü anda biter.

Singleton'ın şu formuyla,Moermann'ın geçen yıl ki fitliğini yakalama döneminde olduğu şu sürecte, "Koca Adam" da oraya eklendiği anda bence Pota altımız da EU'nun en domine 2-3'ünden biri olur.

Dunston bence play-off da canlanır,final-four da tam karakteriyle oynar duruma gelir.

Sıkınti yok,akıyoruz... :) Tek korkum sakatlık.Bu sezon bu takıma yakışır şekilde tamamlanır umarım.Onun da ne olduğunu herkes biliyor zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilsah -- 26 Şubat 2020; 21:7:44 >

• Herkese merhaba... İnternette Efes'i konuşabileceğimiz tek platform olarak burayı bulabildim, o yüzden hemen üye olup yazmaya karar verdim.

Efes bu sene mükemmel, muhteşem, harika gidiyor! Aman nazar değmesin. Efes'i ve Euroleague'i 1997 yılından beri takip ederim. Hiç bu kadar keyif veren bir sezon yaşanmamıştı. Efes hiç bu kadar heyecan verici bir basketbol oynamamıştı, hiç bu kadar dominant bir süreç geçirmemişti diyebilirim! Euroleague'in kesinlikle en flaş takımıyız an itibariyle. Ergin Ataman'ın da bazen vurguladığı gibi, bazı maçlarda NBA basketbolu oynuyoruz, "fantastik" basketbol oynuyoruz...

Efes bu sezon son 19 maçında 18 galibiyet aldı, sadece bir mağlubiyet tattı. (O tek mağlubiyet de yalnızca 1 sayı farkla, son topta gelen bir mağlubiyet)

Kendi evimizdeki ilk maç Larkin'in oynamadığı bir maçtı ve Barcelona'ya kaybettik. Fakat ondan sonra evimizde oynadığımız 11 maçta 10 galibiyet aldık, sadece bir yenilgi aldık (1 sayı farkla). Birçok rakibi de 20'ye yatırdık, ezip geçtik.

Deplasmanda ise kulüp rekoru geldi. Üstüste 11 maçta 11 galibiyet!! Böyle bir şey Efes tarihinde daha önce görülmüş değil... Resmen tarih yazıyoruz... Deplasmandaki Barcelona, Real Madrid ve CSKA maçlarından hiç ümitli değildim, kaybedeceğimizi düşünüyordum fakat Efes üçünü de devirerek göğsümüzü kabarttı, herkese "buranın kralı benim" mesajı verdi.

Bryant Dunston da takıma döndü sayılır artık. Adrien Moerman da sakatlıktan sonra takıma iyice ısınmaya başladı. Şimdi normal sezonda kalan 9 maçımızın tamamını da kazanma ihtimalimiz var. Çünkü fikstür olarak avantajlıyız. Bir tek deplasmandaki Maccabi maçı çok zorlu bir maç gibi görünüyor.

Yarın Alba Berlin deplasmanı var. Deplasmandaki galibiyet serimizi 12'ye çıkarmamak için bir sebep göremiyorum.

Bayern Münih maçında oynamayan Shane Larkin galiba yarınki maçta oynayabilecek, öyle değil mi?

• hayna H kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Hoşgeldiniz hocam
    Hoşbulduk, teşekkürler...

Shane Larkin'in bugün Alba deplasmanında oynayıp oynayamayacağına dair bir bilginiz var mı acaba? Ben internetten araştırdım ama bir türlü öğrenemedim işin doğrusunu. Öyle anlaşılıyor ki, Larkin'in durumu belli değil henüz...
  • hayna H kullanıcısına yanıt
    Sanmiyorum hocam,Micic kesin oynar,hoca Dunston'a da yavastan sure vermeye baslar ama Larkin dinlenir diye dusunuyorum.Takim Micic'siz oynayabilecegini kanitladi,simdi sira Larkin'siz oynamayi ogrenmekte.Kazanip kaybetmek onemsiz bundan sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Sanmiyorum hocam,Micic kesin oynar,hoca Dunston'a da yavastan sure vermeye baslar ama Larkin dinlenir diye dusunuyorum.Takim Micic'siz oynayabilecegini kanitladi,simdi sira Larkin'siz oynamayi ogrenmekte.Kazanip kaybetmek onemsiz bundan sonra
    Larkin'siz çıktığımız Bayern maçında takım çok diri ve güçlü gözüktü. Çok kolay bir galibiyet aldık. Ama büyük maçlarda (mesela deplasmandaki Maccabi maçı gibi büyük maçlarda) Larkin'siz kazanabilmemiz hiç de kolay olmayacaktır. O yüzden Larkin'in bir an önce iyileşip dönmesini çok önemsiyorum.

Larkin için doktorlar "Ayak bileğinde ödem oluşmuş. 2 hafta dinlenmesi gerek" demişlerdi. 2 haftalık süre neredeyse dolmak üzere. Fakat senin de dediğin gibi bu akşamki Alba maçında Larkin'i hiç oynatmayıp kendisini 1 hafta daha dinlendirmek yolunu seçebilir Ergin Ataman. Larkin'i esas olarak Maccabi maçına saklamak isteyebilir.

Ergin Ataman, Bryant Dunston için Bayern maçından sonra "Dunston idmanlara başladı. İki hafta sonra maça çıkmaya hazır olur" demişti. Bu durumda Dunston da Maccabi maçında sahada olur büyük ihtimalle diye tahmin ediyorum.

Ben Efes'in yenilmesini hazmedemeyen biriyim. Euroleague'de istisnasız bütün maçları kazanmasını istiyorum! O nedenle kalan 9 maçımızın hepsinden galibiyet bekliyorum. Normal sezonu lider bitirmemiz, prestijimiz açısından da çok önemli... Müthiş bir takım kimyamız var ve böyle bir fırsat bir daha kolay kolay ele geçmez. Normal sezonu mutlaka lider bitirip 2019-2020 sezonuna tam manasıyla damga vurmamız gerek diye inanıyorum. Şu anda Real ve Barcelona'yla aramızda 3 galibiyet fark var. Bu farkın kapanması zor elbette ama yine de ne olur ne olmaz biz kalan 9 maçımızı da kazanıp işi garantiye alalım bence. Efesli oyuncular da normal sezonu lider bitirmeye çok inanmış, çok azmetmiş görünüyorlar ki, her Euroleague maçına tam konsantrasyonla çıkıyorlar, taş gibi savunma yapıyorlar...

• Larkin bu akşam Alba maçında oynamayacakmış. Öyle yazdı Eurohoops.

Alba Berlin tehlikeli bir takım. Pes etmeyen, mücadeleyi bırakmayan bir oyun anlayışları var. İyi üçlük atan oyuncuları var. Savunmayı sert tutmazsak başımız çok ağrıyabilir. Umarım ki kazasız belasız atlatırız bu maçı...

Bu akşam bizi ilgilendiren bir maç daha var. Saat 20.00'de CSKA kendi evinde Barcelona'yı ağırlayacak. Liderlik için çekiştiğimiz Barcelona'nın bu maçı kaybetmesi bizim çok işimize gelir. CSKA'nın maçı kazanması sürpriz de olmaz zaten. (CSKA ilk maçta İspanya'da Barcelona'yı perişan etmişti)
  • 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.