Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.310
Cevap
37
Favori
325.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ataman bugün trt ye yine Efes dışında daha doğrusu basketbol dışında açıklamalarda bulunmuş GS ye başkan olmak Vs.bu adam çenesi ile kulübe zarar vermeye başladı Efes bundan bir an önce kurtulur inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dragic sezonu kapatmış. Kaynak Bein Sport. Bu sezon cidden artık bitmeli...
  • Allah kahretsin be , en onemli rotasyon oyuncularindan biriydi.Çok yazık oldu

• Derrick Brown'ın acil çıkması lazım.Ne savunmada ne hücumda yok adam resmen.
  • Sezon sonuna kadar Sonny Weems'i almışız. Geçen sezonlarda sevdiğim bir oyuncuydu fakat sonradan performansı düştü. Umarım Dragic'in yerini doldurabilir.
  • Dragic'in gidişine daha da üzüldüm şimdi , top yönlendirebilen ve savunma yapabilen bir oyuncu yerine disiplin sorunları olan ve hücum odaklı bir oyuncuyu aldık.Gerek yoktu,neyse.
  • EA :Transfer yapmayı dusunmuyoruz.Elimizde Toney Douglas var.Play Off larda gerek duyarsak bakarız.
    Haber : Weems Efes'te
    Umarım EA iddialı bir takımda gordugumuz son sene olur.
  • aynen E A koç değil şovmen siyasetçi,magazinci.

• Bu Ergin Ataman size neetti

3 ayrı takımla tokatlayıp şampiyon olmuş olabilir , kupada da aynı tarifeyi yapmış olabilir spor bu her maçı Fb mi kazanacak?Ergin reyiz Gs'li diye , Aziz'i rezil etti diye bu kin,nefret olur mu?
  • Hocam alakası yok.geçmişi başarılı olabilir.ama çok konuşuyor.nerdeyse bütün sosyal medyada maçlardan sonra efes niye bu hallerde onu konuşmamız gerekirken yok ataman el sıkmamış Vs.vs. Efes bu tür şeylerle vakit kaybetmemeli diye düşünüyorum.face te efesin maçlarından sonra söylenenleri bir okusanız dudaklarınız uçuklar bunlar efese söylenmiyor atamana söyleniyor.milletin diline düşmüş her gittiği salonda küfür üstüne küfür yiyor.bundan efes gibi kulüp zarar görüyor.Dikkat ederseniz son şampiyonluk seremonisinde yönetimden kimse yoktu.bana göre yönetimde hareketlerinden memnun değil şu bilinmelidir ki çok konuşan insanlarda başarı bir yerde kopup gider.

• Federasyona çağrı yapıyor.afrin operasyonu dolayısıyla maçlardan önce istiklal marşı okunsun diye tamam çok güzel katılıyoruz tabiki okunsun ama bunu sen söyleme koskoca efesin basın danışmanı yöneticileri Vs si var bu işlerle bırak onlar ilgilensinler.takım Avrupa liginde son sırada sen ne yaparız da bu durumu düzeltiriz onları düşün yani basketbol konuş olay budur.

• Yahu bırakın Allah aşkına Ergin reyiz çok konuşuyor olabilir ama konunun o olmadığını hepimiz biliyoruz.Konu basbayağı Fb'yi 3 ayrı takımla ekarte etmesi işte.

Hayır benim anlamadığım konu milli takımı çalıştıracak koç kulüp takımı çalıştıramaz diye kendini yırtıyordu aziz efendi Ufuk hocayı klonladılar da iki tane mi var , hayırdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

Yahu bırakın Allah aşkına Ergin reyiz çok konuşuyor olabilir ama konunun o olmadığını hepimiz biliyoruz.Konu basbayağı Fb'yi 3 ayrı takımla ekarte etmesi işte.

Hayır benim anlamadığım konu milli takımı çalıştıracak koç kulüp takımı çalıştıramaz diye kendini yırtıyordu aziz efendi Ufuk hocayı klonladılar da iki tane mi var , hayırdır?

Mesele EA demecleri,hareketleri vb Ayrıca soyledigin gercekci degil EA nerde 3 takımla FB yi gecti?
    Efes de 2 0 dan seriyi kazandı.O seride cok konusulması gereken sey var ama hicbiri konusulmadı.marip Kasun konussa mesela...
    GS son olarak 2012-13 de sampiyon olmus.Banvit'i 4-1 gecmis.

Ayrıca usluba bak tokatlamıs vs, Aziz ... Aziz kim? FB SK Baskanı Sayın Aziz Yıldırım mı?

20 sayı onde iken 20 saniye kala mola alan EA FB 100 attı diye Obradovic'i elestiriyor.Kupa Mac sonunda da oyuncularım ne kadar karakterli oldugunu gosterdi diye garip acıklama yapıyor.
    Karakterli oyuncu nasıl oluyor?Yenilseler karakterli olmayacaklar mıydı?ya da FB oyuncuları karakterli degil mi?

GS da EL en iyi gardı olacak dedigi oyuncuyu ertesi hafta gonderen, devamlı al-gonder sirkulasyon yaptıran EA yuzunden 5 sene boyunca her gelen koc butceyi kullanamıyor.Cunku acıklanan butcenin bir kısmı acılan davalara gidiyor.Ayrıca cok seviyordunuz madem niye bıraktınız?Madem koca 800.000 USD verebiliyordunuz EA tutabilirdiniz.

Ayrıca burası Efes bolumu EA ruhen hic Efes'e gelmemis gibi her demec,roportaj GS ve FB uzerine kurulu muhtemelen sezon sonu gonderilecek.Bir daha da GS dısında buyuk takım calıstırması olası gozukmuyor.

Sanki EA 5 EL,8 tane Lig kazandı da kıskanıyoruz.

• huso kullanıcısına yanıt
    Efes Bjk Gs ile şampiyon oldu , Efes ve Bjk ile Fb eşleşmesi yaşadı ve tokatladı , Gs ile eşleşmemiş olması hocadan değil Fb'nin elenmesinden kaynaklıdır.800bin euro veren,gönderen konusu sizi niye ilgilendiriyor ki , size ne arkadaş kulüp bizim değil mi sizin nefretinizin sebebi basbaya belli işte.
  • Sonny Weems kral, Zalgris deki günlerine dön bizde deliye dönelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Sonny Weems kral, Zalgris deki günlerine dön bizde deliye dönelim.

İsrail 4 yıl ceza verdi adama gitti Cin de oynadı.Simdi İsrail Fed. hem EL hem Ligde oynamaması icin ciddi baskı yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

Efes Bjk Gs ile şampiyon oldu , Efes ve Bjk ile Fb eşleşmesi yaşadı ve tokatladı , Gs ile eşleşmemiş olması hocadan değil Fb'nin elenmesinden kaynaklıdır.800bin euro veren,gönderen konusu sizi niye ilgilendiriyor ki , size ne arkadaş kulüp bizim değil mi sizin nefretinizin sebebi basbaya belli işte.

Efes ile nasıl seriyi 2 0 dan cevirdigi sıkıntılı ciddi iddialar var.BJK hatırlamıyorum elemis olabilir.GS kısmı cok mantıksız FB KSK ya elendi diyelim FB yi elemis olması otomatikman mantıksızlık ayrıca tabir hic hos degil "tokatlamak" nedir?FB ye saygısızlık,FB SK Baskanına saygısızlık, EA sezon sonu gorecegiz.Bakalım devam mı ediyor gonderiliyor mu ve bir daha ust duzey takım calıstırabilecek mi?Omrumuz olursa goruruz.

Asıl olay yaptıgı tuhaf acıklamalar ama isinize gelmiyor.Efesliler elestiriyor ama siz onu da yapmıyorsunuz.Dedigim gibi sene sonu gorururuz.

Çok severdim Weems'i. Keşke bulaşmasaydi bu doping işlerine. Saf skorerdi. Zalgris,CSKA bandında oynasa EL için izlemesi çok keyifli bir adam olarak kalacaktı. Ceza alırsa şaşırmam. Transfer yaparken karavana yapıyoruz çünkü. Ama her şeye rağmen çok sevdiğim için mutlu oldum Weems'e. Çünkü CSKA da iken hayal ederdim keşke bizde olsa diye. Öyle ya da böyle forma üstünde görünce insan mutlu oluyor.

Sadece Efes'i destekleyen tayfadan bir tane bile Ataman'ı destekleyen birisi bulamazsınız. Gerçekten yaptığı açıklamalardan bir Efesli olarak utanç duyuyorum. Umarım sadece bu sezonu tamamlasın diye alınmıştır. Efes'in duruşuna yakışmayan birisi.
  • McCollum Motum Ergin Ataman oldu sürece Efesin maclarini izlemem karari alsamda,insan dayanamiyor ister istemez takip ediyorum.

Pera gondermek hata oldunu kabul edelim. Adam sezon basinda beinsportsa verdi demecde soylemisdi.Bu sezonun kadrosu onun istedi bir kadro olmadini ama en iyi sekilde sezonu bitirmek istedini.

Ben Huertel ve Grangerin yeri dolmadi sürece gondermek yanlis oldunu savunanlardandim. Ayni Honeycutt gibin. Simdik Efesin EL durumuna bakinca bu dahada kolay anlasiliyor. Alper Yilmazin da etkisi buyuk burda.

Bu seneyi en az hasarla kapatip seneye iyi ve kaliteli kadro kurmamiz gerek. Eski ve formda bir Weems ile baslanabilir......

• 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.