Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.310
Cevap
37
Favori
325.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhamin Mustafa bizim kampa götürüldü mü acaba ? Ne durumda kendisi ? Takip eden var mı
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Muhayminle Onuralp A takıma çıkarıldı hocam , hazırlık maçlarında birkaç defa gördüm Muhaymini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Muhayminle Onuralp A takıma çıkarıldı hocam , hazırlık maçlarında birkaç defa gördüm Muhaymini

Anladım teşekkürler.Biraz milli maçlarını izlemiştim netten.Fena bir vatandaş değil kendisi

Bu arada Fukan'ın eski maçlarını izledim de Ege Havsa diye bir çocuk da varmış aynı dönemde.Kendisi şu an NCAA de.Ama hiç bahsi geçmiyor.NCAA takımlarına bayağı oyuncu gönderiyoruz ama gelmiyorlar Gelenlerde Deniz Kılıç oluyor

En iyisi Engin ve Doğuş çıktı .

• Edo Muric'i kadromuza katmışız.
  • Muric, Banvitte benchti diye hatırlıyorum. Türkiye kupasında canlı izleme fırsatı bulmuştum. Benchten enerji getiriyordu. Fazla top kullanan görüntüsü yoktu. Üçlük yüzdesi de iyi değildi. Fazla gözüme çarpmadi. Eurobaskette de oynuyor. Ortalama bir performansi var. Ribaundlarda iyi. Skor gücü yüksek değil. Ben olsam daha saf skorer olan Ponitka'yi alırdım. Muric EL'de ekstra bir katkı veremez.

Düşük bütçeli, mücadeleci bir takım kurduk. Hala aynı noktadayım. Mccollum yerine A sınıfı bir gard alsak Muric transferi hiç rahatsız etmedi beni. Simon hariç hiçbir kisaya güvenmediğim için (O da iyi değil turnuvada) tereddutlerim var. Ah Wanamaker almış olsak çok iyi takım. olacaktık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt seviyeler için bile yetersiz bir isim Muric , Banvitte bile Furkanın Tolganın gerisinde kalmış bir oyuncu.Nereye ve hangi yaraya derman olmaya geldi onu anlamadım ? 20 dk süre aldığı takımda 5 sayı 5 ribaunt ortalama yapamamış bir oyuncuyu bir Euroleague takımı neden alır ? Keşke Cedi'yi tutabilseydik Muricin yerine , en azından Honeycutt bile kalabilirdi Cidden Eurocup takımı olma yolunda ilerliyoruz şu transferlerle.

Banvit ile hazırlık maçımız , heyecanlı bir maç oldu.İki takımın da savunmaları daha çok ham fakat bizim hücumda daha seçici davranmamız lazım.Ledo sonlara doğru saçmalasa da çok klas skorer olduğunu gösterdi.Josh Adams sanırım birincil guard olarak kendini kabul ettirecek.Birkan leş ötesi.Simon şu takıma çok şey katar cidden , organizatör yok çünkü takımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 14 Eylül 2017; 19:16:43 >

• Muric yerıne altyapıdan adam mı yoktu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke Stimac yerine Gapi'yi alsaydık. Yine bugün muazzam oynadı. Gasol karşı çok iyi durdu. EL seviyesinde pivot. Çok underrated çok.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Keşke kulübe transfer yasağı gelse de şöyle adamlar almasalar.
  • Zenitle hazırlık maçı var , izlerken kanser oldum böyle kısır hücum edilmez.Bu kadar atıcı adam neden alındı ki kadroya ? Ledo'ya lafım yok , Adams'a lafım yine yok ikincil guard olarak oynayacaktı zaten de Mccollum ne abi.Yedeği olan adamdan daha kötü oynuyor.Birkanın oynaması basketbola net hakaret zaten , umarım Onuralp süre alır onun yerine.Kısalar vasat altı olunca uzunlar da iş yapmıyor.Umarım sezon içi Heurtel'i özlemeyiz.
  • Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Hemen kapattım bende. Ikı dakika dayanabildim. Kötü oyuna, Kötü yayın ve kötü forma rengide eklenince çekilmez oluyor.

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    17'de 0 üçlük
    7 asist
    18 top kaybı..
    ve Birkan Batuk
    ve Mccollum

Berbat oynadık cidden , bakarken gözlerim kanadı.Sokaktan 5 adam toplasak böyle oynarlardı.
  • Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Kapatmakla doğru bir tercih yapmışım hocam. Yorumları okuyorum burada ve sosyal medyada takımda pek umut ışığı yok. Sezon sonuna doğru takımda topları Simon ve Derrick kullanmaya başlar. Diğer oyuncuların hiç biri umut vermiyor baba.

• Yalnız şu şampiyona da kime baksam hepsi NBA de ya da orada olacak.Avrupa da yıldız kalmıyor ya.Çok sinir bozucu durum..De Colo falan da iyi turnuva geçirse o da 3.kere NBA yapardı sonra yine dönerdi tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hee bu arada Omic de olsa mıydı bu takımda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenki Tofaş maçını izlerken anladim ki klasik anlamda bir oyun kurucu her takima şart.Krunoslav Simon oyuna ne zaman girse takim hucumda sakin ve ne yaptigini bilerek oynuyor.İş ne zaman amerikanlara kalsa kaos ve perdeyi alayim da şut atayim mantiginda oluyor.

Ne olurdu şu Wannamakeri biz alsaydik , taş gibi basketbol oynardik ya.Ajax bile çok farkettirirdi.

• Ivkovic'e veda...

• Krunoslav güzel adam , Vasileiadis gibi en başından kendini sevdirdi bana.Winner.

Takımda çok ball handler var , rollerin netleşmesi çok uzun sürecek gibi , belki de öyle bir şey olmayacak.

Takım top eline gelince sadece atmayı düşünüyor , basit p&r'ler bile değerlendirilmiyor bazen.Heurtel p&r üstadı olduğu için zarar verse bile sırıtmıyordu.

Hala bir beyin eksikliği var takımda , tercih hataları gırla gidiyor.

Geçen seneki fast break alışkanlığını daha kazanamamış takım.

Roller karakterlere ve yeteneklere uygun belirlendiği zaman da çok güzel bir şey ortaya çıkabilir , takımın hem hücum hem savunma potansiyeli çok yüksek.

• Onuralp yine süre almamış dün..Ne olacak bu arkadaş bilmiyorum.
  • Sakaryayı yendik.Savunma yine kötü sayılmaz fakat hücumda top paylaşımı denen şey sıfır.Hücumda bu kadar opsiyon olması güzel bir şey değil oyuncular seti uygulamak yerine birebir oynamaya çok meyilli.Perasovic'in ipleri eline alması lazım.

Ledonun bu kaosta öne çıkmasının nedeni de takımdaki en kaliteli skorer kumaşına sahip olması.Fakat takımdaki 1-2-3-4 herkes o rolü istiyor.

Tempolu oyun kovalayan atletik bir takımın 12 asistle maçı bitirmesi kabul edilebilir bir şey değil.

Topu eline emanet edecek Simon dışında oyuncu yok.Herkesin gözü potada.
  • 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.