Şimdi Ara

-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 18 Kasım 2023; 12:25:31 >

• Öyle bir şey yok bende ana bacı giderdim zamanında veledlere 2009 2012 arası banada öyle ip ban bilmem ne zırvalarlardı elinden geleni ardına koyma deyip küfürle noktalardım öyle çok ağlattığım veled olurdu banlanmayınca da küfür ederdim niye banlatmadın diye pm den

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İp ban denilen olay var elbette. Ama küfür için bu yapılmıyor diye biliyorum. Hile durumlarında ip tespit edilip o ip üzerinden giriş yapmış her hesap ban yeme riski taşıyor.

• Küfür kullanımlarında IP ban olmuyor diye biliyorum, hack kullanan bi arkadaşımın 9 hesabı ban yemişti IP'den.

• 4 yıl hileyle oynadım sürekli banlandım ban yeme riskine karşı itemleri aktarırdım 100 e yakın hesabım ayrı epostaya kayıtlı vardı banlanınca diğerine geçerdim ip ban atmadılar okadar tehditlere rağmen ip ban yemedim

• Zaten ip ban öyle birşey değil. O ip üstündeki tüm hesaplar incelenir o kadar. Hile kullanmadıgin hesap ban yemez.

• Artık ban yeseniz bile eskisi gibi ömürlük ceza verilmiyor.Oyuncu sayısı hayli azalmışken bir de ömürlük ban verip oyuncu sayısını dahada düşürmek pek mantıklı değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.