Şimdi Ara

Amerikadan posta ile 4s gelirmi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar geçen hafta kuzenim, abisinin yanına newyorka gitti..malum iphone 4s almak zor, ayırtma olayınıda yapamadı ancak ısrarımla internetten sipariş verdi..tabii kuzenın tatili bitti türkiyey dondu telefonda abisinin evine geldi....su an amerikada telefonum hazır ancak türkiyeye getirmek meselesi var..ordan kış zamanı pek gelende olmuyor ya beklicez yada sigortalı posta yapayım diyor..sizce bu mümkünmü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 19 Ocak 2012; 15:44:41 >

• posta imkansız
  • Kargo, posta v.s ile telefon getiremezsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kargo vs de imksansız ..sadece telefonu göndersin kutusu mutusu gerekmiyor..
  • Değil gümrükte kalır. + Bu v.b konular forumda 1 kaç kere açıldı biraz araştırsan konu açıp kirliliğe katkı yapmamış olurdun.
  • Bir yol var. Telefonun paketini acip sadece telefonu yollatmak. Daha oncesinde imei numarasini kayit ettirmek. Gumrukte telefonu tamire yolladim geri yolladilar deyip imeisinin kayit edildigini gostermek. Tek yol oyle olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Kargo, posta v.s ile telefon getiremezsiniz.

ok anlaşıldı..ben beklemeye devam eniyisi forumda akrabası olupta yakında donecekler varsa onlardanmı ıstesem acaba :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Bir yol var. Telefonun paketini acip sadece telefonu yollatmak. Daha oncesinde imei numarasini kayit ettirmek. Gumrukte telefonu tamire yolladim geri yolladilar deyip imeisinin kayit edildigini gostermek. Tek yol oyle olur.

ok buda bir ihtimal..sagol..kusura bakmayın arkadaslar aram yapmadan konu actım ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.