Şimdi Ara

Amerikadan laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşım amerikaya gidecek. Gelirken de bana bir laptop almasını istedim. Özelliklerini aşağıda verdiğim bilgisayarı istemeyi düşünüyorum.
    Bilgisayarda oyun oynamayacağım, sadece internet, müzik ve film izlemek için almak istiyorum. Fiyatı ebay'den 725dolar. Bu fiyata bu bilgisayar iyi mi? ya da önereceğiniz başka bilgisayar var mıdır? ve işimi görür mü? şimdiden teşekkürler

Toshiba Satellite A105-S4547
    Processor

Processor Type * : Core™ Duo Processor Number * : T2350 Processor Speed * : 1.86GHz

Operating System **

Genuine Windows Vista™ Home Premium (32-bit)

Memory Size *

1024MB

Memory Speed

PC5300 DDR2 667MHz SDRAM

Display Size *

15.4" widescreen

Display Type *

Widescreen XGA with TruBrite® Technology

Display Resolution *

1280x800

Graphics Engine *

Graphics Media Accelerator 950

Graphics Memory *

8MB-256MB dynamically allocated shared graphics memory

Hard Drive Size *

160GB

Hard Drive Speed

5400rpm

Optical Drives *

DVD-SuperMulti drive (+/-R double layer) supporting up to 11 fomats Customer Ratings

Also Includes

• hayır hiçte güzel deil
  • ABD den SONY Vaio getirtmeliydin. Orada 1500 dolar olan son model bir Vaio notebook burada 2000-3000€ dan 2-3 misli pahalı satılıyor. Büyük hata yaparsın Toshiba alarak beğendiğin modelde hiç iyi değil üstelik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 13 Temmuz 2007; 17:24:11 >
  • Evet sonyler orda cok ucuz ve en dandik marka laptop acisindan toshiba ise hpden sonra en iyi markadir amerikada ama bu model hic iyi degil fiyat araligi ne senin icin ona gore tavsiyede bulunayim
  • yorumlarınız için teşekkürler. Ben de 1500 dolarlık bir sony vaio almayı isterdim ama o kadar param yok keşke olsaaa.
    max 900 dolar verebilirim. ne tavsiye edersiniz peki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mellkor

Evet sonyler orda cok ucuz ve en dandik marka laptop acisindan toshiba ise hpden sonra en iyi markadir amerikada ama bu model hic iyi degil fiyat araligi ne senin icin ona gore tavsiyede bulunayim

Sony en dandik marka, Toshiba HP'den sonra en iyi markadır ha hiç bu kadar gülmemiştim! Yahu neye dayanarak Sony'ler en dandik diyorsun sen? Hayatında hiç Vaio kullandınmı ki böyle abuk bir yorum yapıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 13 Temmuz 2007; 22:24:55 >

• yazdıgım laptop'un iyi olmadığını söylemişsiniz. Bir de nedenlerini söyler misiniz? Ama fiyatının 700dolar olduğunu hesaba katarak söylerseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.