Şimdi Ara

Amerika'dan sistem topluyorum ($2,120) + 575TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Siparişi verdim (5.8.16):

Toplam: $2.128,54 + 575TL = 6.985 TL

670$ (Monitör) ASUS ROG SWIFT PG278Q
    240$ (Anakart) MSI Z170A MPower Gaming Titanium (MSI DS4100 Gaming Keyboard ve fare hediyeli / kullanmayacağım)
    447$ (İşlemci ve soğutucusu) Intel Core I7-6700K + Corsair H100i v2
    115$ (RAM) G.SKILL Ripjaws V (2x16) DDR4 2400 F4-2400C15D-32GVR
    450$ (Ekran kartı) MSI GTX 1070 GAMING X 8G
    145$ (PSU) CORSAIR HXi Series HX750i
    54$ (HDD) WD Blue 1TB Desktop Hard Disk Drive (yeni bilgisayara takmayacağım)
    7$ Kargo bedeli
    575TL (Kasa) Thermaltake Core P5 1E7-00M1WN-00

Eski sistemden taşınan parçalar:

(SSD) Samsung 850 EVO-Series 1TB 2.5" Solid State Drive
    (RAID) 2x Western Digital Caviar Black 1TB 3.5" 7200RPM Internal Hard Drive (RAID 1)
    (HDD) Seagate 4TB 3.5" 5900RPM Hybrid Internal Hard Drive
    (Klavye) Logitech G15 Wired Standard Keyboard
    (Fare) Logitech G500s Laser Gaming Mouse Wired Laser Mouse
    (Kulaklık) Logitech G430 7.1 Channel Headset

Kutular Amerika'daki arkadaşıma teslim edilecek, bir haftasonu gidip alacağım. Tüm parçaları (kasa hariç) bavullarla taşıyacağım. Sizi gelişmelerden haberdar edeceğim. Soru, öneri ve yorumlarınız varsa teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d3s -- 5 Ağustos 2016; 8:32:38 >

• Gidiş gelişi de hesaba kattın mı hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 5 Ağustos 2016; 1:38:36 >
  • Zuko kullanıcısına yanıt
    Bilgi amaçlı paylaşmak gerekirse gidiş geliş normalde yaklaşık 2,000 TL tutuyor. Benim durumumda herhangi bir maliyet yok. Zaten gidecektim, pilotum, ürünleri bir arkadaşım getirecek benzerlerinde bir durumum var.
  • Zenginlik böyle bir şey olsa gerek ...
  • Abi çok iyi ya adam pilot ve normal bişey miş gibi şöyle diyor: Abi haftasonu Amerikaya gidicem yeaaa.Hahahaha güldürdün hocam.Kolay gelsin philia gidiyorsan drexeldakilere selam söyle :)
  • Hocam istek üzerine bir şeyler komisyonla getirirseniz almak isteğimiz şeyler yok değil hani hemen sipariş edebilirim sizden bir şeyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Getirirsem komisyonsuz getiririm; ancak hem yüküm zaten çok fazla, hem de fazlasını getirmek işi ticari boyuta taşıyıp vergi mükellefi yapabilir. O yüzden kusuruma bakmayın, bir dahaki sefer inşallah.
  • Hocam gümrük şartı bidiğim kadarı ile 75 avro ve aldığın her üründen 1 tane alma şartı 2.ürünü alırsanız o da vergiye tabi, ben sizden atıyorum bir tane pc kasası veya ssd isterim en fazla ya da atıyorum şu an ihtiyacım yok ama ekran kartı da olabilir tabi yükünüz olmadığı zaman buradan gideceğiniz zaman bilgilendirmede bulunursanız sizden küçük çapta istekte bulunabiliriz, komisyon olayına gelirsek size komisyon vermezsek bu işin suyu çıkar bu sefer siz geçireceğiniz malzemeyi de getirmezsiniz bence komisyon alın atıyorum yurt dışından ben bi 650 watt psu alacaktım 98$ fiyatı ama kargo ile almaya kalksam bir o kadar da kargo ücreti çıkıyor yani size diyeceğim en azından alacağınız ürün için en az %10 komisyon almanız ben olsam öyle yapardım çünkü yazınızı okuyup istekte bulunacak kişi çok olacaktır, saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamblue35

Hocam gümrük şartı bidiğim kadarı ile 75 avro ve aldığın her üründen 1 tane alma şartı 2.ürünü alırsanız o da vergiye tabi, ben sizden atıyorum bir tane pc kasası veya ssd isterim en fazla ya da atıyorum şu an ihtiyacım yok ama ekran kartı da olabilir tabi yükünüz olmadığı zaman buradan gideceğiniz zaman bilgilendirmede bulunursanız sizden küçük çapta istekte bulunabiliriz, komisyon olayına gelirsek size komisyon vermezsek bu işin suyu çıkar bu sefer siz geçireceğiniz malzemeyi de getirmezsiniz bence komisyon alın atıyorum yurt dışından ben bi 650 watt psu alacaktım 98$ fiyatı ama kargo ile almaya kalksam bir o kadar da kargo ücreti çıkıyor yani size diyeceğim en azından alacağınız ürün için en az %10 komisyon almanız ben olsam öyle yapardım çünkü yazınızı okuyup istekte bulunacak kişi çok olacaktır, saygılar

Hocam PC kasasını nasıl taşıyayım bu kadar eşyaya ek olarak . Zaten ilk mesajımda yazdığım üzere kendi kasamı TR'den alıyorum taşımamak için. Kâr amacım yok, ürünlerimi getirebileyim bana yeter.

• d3s D kullanıcısına yanıt
    Ok usta o işi hallettik sayılır yurt dışından kargo dahil uygum fiyata phanteks marka kasa alacağım, forumda bir arkadaş inceleme fotolarıda eklemiş bende aynı kadanın "s" modelini almaya karar verdim sana yük olmayacak yani 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamblue35 -- 8 Ağustos 2016; 17:31:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.