Şimdi Ara

Buralardayım - Amerika'da Lise hayati! Video (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.546
Cevap
328
Favori
57.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
187 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam takipteyiz abone oluyorum kanallara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Hocam takipteyiz abone oluyorum kanallara

Cok yakinda acicam kanali mutlaka haberiniz olacak takip icin tesekkurler

• Vay be hocam uzun zamandır yoktunuz. Video işini bıraktınız sanmıştım. Hoşgeldiniz tekrardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: neroXIII

Vay be hocam uzun zamandır yoktunuz. Video işini bıraktınız sanmıştım. Hoşgeldiniz tekrardan.

Cok sagol dostum bazi seyleri yoluna koymam gerekiyordu simdi kanala yogunlasip guzel seyler cikacak insallah kardesimle beraber

• İlk başladığında açsaymışsın şimdi yüz bin aboneydin. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

İlk başladığında açsaymışsın şimdi yüz bin aboneydin. :D

Insallah yuzbinleri de goruruz en uygun zamani bekledim bakalim nasil olacak

• Hocam youtube kanalının ismini MKEMAL Amerikada ya da buna benzer bir şeyler koyabilirsiniz. Fena olmaz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neroXIII

Hocam youtube kanalının ismini MKEMAL Amerikada ya da buna benzer bir şeyler koyabilirsiniz. Fena olmaz bence.

Oneri icin tesekkurler sanirim ona benzer bisey olacak

• Oneriler hala alinmaktadir beyler ;)

• Maceram ABD'de olsun. Güzel durur bence. Ne zaman üniversiteye geçiyorsun? Merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wacom Intuos

Maceram ABD'de olsun. Güzel durur bence. Ne zaman üniversiteye geçiyorsun? Merak ettim.

Universiteye gectim yarim donemi de bitirdim dostum cok sukur hersey yolunda okulumla ilgili videolarda olucak ornegin nasil sinavsiz bu okula gectigim gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendipizzasiniyapanadam -- 26 Haziran 2016; 20:48:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendipizzasiniyapanadam

Oneriler hala alinmaktadir beyler ;)

benim sana önerim bu forumdada olduğu gibi her yerde türkiyenin yaşam standartının iyi olduğunu söyleyip saçmalayanlar var geçen bir çok bilmiş almanyada mühendisler sürünüyor gibi şeyler yazmıştı (adını unuttuğum bir konuya)

Yani böyle avrupa amerika battı türkiye zenginleşti diyenlere cevap olarak tam kanıtlı videolar çekmen lazım eğer bunu yaparsan kanalınada abone olurum hatta arkadaşlarımıda sana abone ettiririm başarılar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EbuSerkan -- 26 Haziran 2016; 21:43:02 >
  • quote:

Ve tabiki oyun videoları arada birde oyun videoları çek mesela cod black ops 3 serisine başlarsan güzel olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmwBL

quote:

benim sana önerim bu forumdada olduğu gibi her yerde türkiyenin yaşam standartının iyi olduğunu söyleyip saçmalayanlar var geçen bir çok bilmiş almanyada mühendisler sürünüyor gibi şeyler yazmıştı (adını unuttuğum bir konuya)

Yani böyle avrupa amerika battı türkiye zenginleşti diyenlere cevap olarak tam kanıtlı videolar çekmen lazım eğer bunu yaparsan kanalınada abone olurum hatta arkadaşlarımıda sana abone ettiririm başarılar :)

Amerika hala super guc bunu unutmamak lazim kesinlikle deginecegim konulardan biri olacak hatta videolarla ve websitelerle bunu destekleyebilirim. Sizlerin sayesinde bu kanal buyuyecek taniyip tanimadigin herkese soylemen lazim

• quote:

quote:

Ve tabiki oyun videoları arada birde oyun videoları çek mesela cod black ops 3 serisine başlarsan güzel olur :)

Oyun videolari da cekmek isterim aslinda ama pek tecrubem yok ve edit etmesi biraz uzun suruyor sanirim

• bizim kanallarımız niye izlenmiyor diyordum demek yurtdışı olunca izleniyor en yakın zamanda
    yurtdışına çıkmam lazım
    öğrencilikten bıktım youtubedan para kazanıp bırakacam herşeyi (BIRAKAMADI)

kanalım :https://www.youtube.com/channel/UCBLRy5uN95vzh8F45flX_Gg

please subscribe

• kendipizzasiniyapanadam kullanıcısına yanıt
    LuckyBastardUSA Bence iyi kanal ismi
  • quote:

quote:

quote:

Oyun videolari da cekmek isterim aslinda ama pek tecrubem yok ve edit etmesi biraz uzun suruyor sanirim

hocam Open Broadcaster Software isimli programı araştır bununla oyun videosu falan çekersen edit yapman gerekmiyor dosya boyutuda küçük oluyor çeker çekmez youtubeye yüklüyorsun editsiz bir şekilde hatta bu program üzerinden youtube kanalından canlı yayında yapabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EbuSerkan -- 26 Haziran 2016; 22:22:26 >

• quote:

quote:

quote:

Amerika hala super guc bunu unutmamak lazim kesinlikle deginecegim konulardan biri olacak hatta videolarla ve websitelerle bunu destekleyebilirim. Sizlerin sayesinde bu kanal buyuyecek taniyip tanimadigin herkese soylemen lazim

Mutlaka değinmelisin çünkü bu forumda özellikle 15-20 yıldır amerikada ve avrupada yaşayıp halen türkiyede yaşam standartı iyi gelişmiş diyenler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EbuSerkan -- 26 Haziran 2016; 22:25:06 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam Open Broadcaster Software isimli programı araştır bununla oyun videosu falan çekersen edit yapman gerekmiyor dosya boyutuda küçük oluyor çeker çekmez youtubeye yüklüyorsun editsiz bir şekilde hatta bu program üzerinden youtube kanalından canlı yayında yapabilirsin

Xbox one dan oynayabilirim oynarsam cunku oyun kanali cekecek pc donanimina sahip deilim microsoft surface pro var bende. Xbox uzerinden twitch ten denemistim daha once ordan yapabilirim

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.