Şimdi Ara

Sevim Koşşşş!!! Performans düşüşünden etkilenmeyen tek işlemci G4560 Zirveye oturdu! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
5.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2007 üyesiyim technopatla pek alakam yok neden sordunuz?
  • Pentium islemci oyun icin f\p mi?
    Ac bakayim soyle fizik motoruna yuklenen bir oyunda nasil kasma yapiyor.İ5-6500 bile tekliyordu be

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hyperchondriac kullanıcısına yanıt
    Technopattan bir moderatör de aynı profil fotoğrafını kullanıyor. Meraktan hocam.

İyi forumlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Size de iyi forumlar.
  • o kadar cahilsinki keşke ölsen, cpu gerçek test ancak düşük çözünürlükte 720p de ortaya çıkar
  • Rogue Agent kullanıcısına yanıt
    kesinlikle u soruyu sordum cvpını veremedi nedense, konunun dışına çıkıp hakarete aşvurma çalıştılar ama olmadı oradada gömdüm onları
  • kişilik ozukluğu falan mı yaşıyosun ? kendi yazdığınla kendini yalanlıyosun

250tl 500tl den küçüktür!
  • sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    x4 950 gtx 1050 maks. gtx 1050ti de nefesi yetmiyor zaten eski mimarili 28 nm işlemci
    ama ilerde zene geçiş için olailir pek oyun oynamayan için ama ondada dahili gpu yok
  • sayın cahil avcısı. düşük çözünürlükte çok yüksek fps ler elde edildiği için işlemcilere yük bindiğini ben de biliyorum. seninle tartışamam dediğim g4560 en iyisi geçemiyorlar havasına girmen. işlemci çekirdek sayısı önemsiz olan oyunlarda yüksek frekans daha çok iş görürken battlefield 1 gibi thread sayısına önem veren yeni oyunlarda pentium patlarken ryzen bir yerlerini yayarak düşük cpu kullanımıyla pentiumu geride bırakacak. lolde bakarsan pentium daha çok fps verebilir. ama ryzen ile pentiumu aynı frekansa getirip thread isteyen oyunlara bak bakalım. bir de bilgisayar sadece oyundan ibaret değildir. 4560 kullanırken belli bir yere kadar işlem yapabiliyorken ryzen 1600 ile arkada vegas pro ile oyun videosu renderlarken bir yandan da rahatça oyun oynayabiliyorum. hadi sana mükemmel pentiumun ile mutluluklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7416DD784 -- 5 Kasım 2017; 18:27:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanerşen

kişilik ozukluğu falan mı yaşıyosun ? kendi yazdığınla kendini yalanlıyosun

250tl 500tl den küçüktür!

sizin anlayacağınız dilden yazayım yoksa laf anlatmak mümkün değil.

size g4560'ınız ile mutluluklar dilerim. seneye g4560v2 (misal) çıktığında yenisine geçersiniz. anakartınızı da değiştirerek. bütün olay bu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiberdono -- 5 Kasım 2017; 18:39:11 >
  • Şu forumdaki en boş insanlar işlemci fanboys. Bir bitmediniz arkadaş.
  • Bizim devlet kurduğumuz yerde kimse kral olamaz -Pentium G3258

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G4620 çıksada G4560 eline su dökemez..
  • Guaddro kullanıcısına yanıt
    artık fiyatıyla vericeği perfotmansa ağlı ki zaten çıkacak gold serisi
  • Fazla iddialı bir söz. Pentiumların eti budu ne ola ki asla yenilmez olsun? Athlon 64 mü C2D mi x4 965BE mi 2600k mı bu da senelerce geleni geçeni tokatlasın? Pentiumlar bütçe aşırı düşük olmadığı sürece alınacak işlemci değil.
  • testlere fiyatlara görmeden kesin yazı yazmayın
  • ya şu tipi sınırsız uzaklaştırsaydınız keşke
  • Bizim i5 6500 lar noldu adı bile geçmiyor artık :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yine şunu şuraya bırakıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=UfNMn7RWgLw&t=258s
  • son testlerde nerede ise i3 8100 e yetişmekte ilk sayfada mevcut
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.