Şimdi Ara

Amd x4 Overclock Denemem Basariz Oldu Yardimci Olurmusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkeze merhaba elimde x4 965 b.e 990xa-ud3 ve sunbeam core contact var bunlari o.c yapiyim dedim.

Ve gectim bios'a islemciyi direk 4.0'a getirdim baska hic birseye karismadan sonra p.c'yi actim acildi prime testi yaparken 15. Dakikada 4.cekirdek hata verdi sonra nb'yi 2200 yaptim o zamanda mavi ekran verdi son olarak yine hicbirseye karismadan 3.9ghz yaptim sorunsuz gecti testten.

Benim sorunum bu islemciyi voltaj vermeden 4.0'a cikartabilirmiym yoksa bu sekilde kalmasi daha makul ve mntikli mi ?

Bu arada sicakliklar normal degerlerde bosta 35-40 yukte 65-70 kasa ici sogutmam iyi.

• sıcaklıklarınız o suğutucu için çok fazla voltaj autoda olduğu için haddinden fazla voltaj vermiştir voltajı manuel olarak azar azar ayarlayark stabiliteyi sağlamaya çalışın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flying Nimbus

sıcaklıklarınız o suğutucu için çok fazla voltaj autoda olduğu için haddinden fazla voltaj vermiştir voltajı manuel olarak azar azar ayarlayark stabiliteyi sağlamaya çalışın

Voltaj auto'da değildi voltaj default'tu kontrol ediyordum hocam sıcaklıklar bulunduğum yere göre falan gayet iyi bu arada bf3'de ciddi anlamda fark var 3.9 ile 3.4 arasında acaba 4.2'ye çıksam sıkıntı yaratır mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.