Şimdi Ara

AMD: 'Vega, en hızlı Nvidia modellerine göre çok iyi görünüyor' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
125
Cevap
0
Favori
4.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: woundedknee

Burda ne cevherler var,gitsinler danışmanlık yapsınlar Amd ve çeşitli firmalara.
    Burda harcanıyorlar.
    Gsync 75 Hz monitörü olan bir adam için(1080p) mantıklı seçim, 1060 olur.
    Onun haricindeki seçeneklerde Rx 580 şuan için alınması en mantıklı olandır.
    Zira Rx 570 ve 1060 rakiplerdir şuan.(Dx12)

Siz varken bize sira gelir mi danismanlik konusunda.

Saka yapiyorum.

Vega dan ses cikmadi mi daha. ben goremiyorum internette haber filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler vega olarak tek bir kart mı çıkıcak yoksa, RX serisi gibi vega serisi mi olacak bilgisi olan var mı. RX580 almayı düşünüyorum. alsam mı almasam mı karar weremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanitarium8787

Beyler vega olarak tek bir kart mı çıkıcak yoksa, RX serisi gibi vega serisi mi olacak bilgisi olan var mı. RX580 almayı düşünüyorum. alsam mı almasam mı karar weremedim.

Tek Vega kart olmayacak ama ilk çıkacak ürün tek ve en tepe modeli olacaktır, tıpkı ilk ryzen 7'lerin çıkıp sonra 5'in çıkması gibi.

RX 570

RX 580

Vega

Vega X (Bu çift GPU model olabilir)

İlk aşama bu tarz olacaktır. Daha sonra 580 ve Vega arasına, Vegadan kırpılmış ama Vega olan RX 590 gelecektir, çünkü konumlandırma yapmak zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 8 Mayıs 2017; 18:49:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Orijinalden alıntı: sanitarium8787

Beyler vega olarak tek bir kart mı çıkıcak yoksa, RX serisi gibi vega serisi mi olacak bilgisi olan var mı. RX580 almayı düşünüyorum. alsam mı almasam mı karar weremedim.

Tek Vega kart olmayacak ama ilk çıkacak ürün tek ve en tepe modeli olacaktır, tıpkı ilk ryzen 7'lerin çıkıp sonra 5'in çıkması gibi.

RX 570

RX 580

Vega

Vega X (Bu çift GPU model olabilir)

İlk aşama bu tarz olacaktır. Daha sonra 580 ve Vega arasına, Vegadan kırpılmış ama Vega olan RX 590 gelecektir, çünkü konumlandırma yapmak zorunda.

Anladım, çok teşekkür ederim. RX580 yeni çıktı, iki ay sonra kalkıp aynı fiyat bandında vega'nın kırpılmış ve rx580 den güçlü bir kart çıkartırlarsa üzülürüm, zarar etmekte istemiyorum, bu yüzden rx580 i alıp almamak kafama takıldı,

Not: mevcut kartım r7 370

• sanitarium8787 kullanıcısına yanıt
    RX 580 ile aynı fiyat bandında Vega olmaz. RX 580 ile Vega arasında ki kart en kötü GTX 1070 performansıda olacaktır fiyatıda ona göre konumlandırılır. Yani Vegalar çıkınca RX 570-580 yerine yeni modeller gelmeyecek sadece bunun üstü tamamalanacak hepsi aynı anda güncel ürün olarak satılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 8 Mayıs 2017; 20:13:40 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.