Şimdi Ara

Amd Stok Soğutucuya Fan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz üzere amd stok soğutucusu bayağı gürültülü ve ben bundan kurtulmak istiyorum. Dolar yükseldi soğutucu fiyatları tavan yaptı onun için bu ses sorununu en makul şekilde çözmek istiyorum. Soğutucu fanını değiştirip daha sessiz bi fan takmak sorunu giderir mi ?

• hocam en güzeli bir bilgisayarcıya gidip fan almak ben 2,ci el olarak 15 liraya uyduruk bir fan aldım gayet sesiz soğutması yeterli
  • hocam soğutucuya takacağınız fan maksimum 80mm yada 90mm olmalıdır. eğer 120mm lik fan takarsanız soğutucu ihtiyacınız olan havayı amaçladığınız şekilde merkezi olarak vermeyecektir buda soğutma performansını olumsuz etkileyecektir.en ucuz 80mm lik fanı alın işinizi görecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalnız şuda bir gerçek bu sene türkiye ve dünya en sıcak yılını yaşıyor bunlar sanıyorum küresel ısınmanın yavaş yavaş kendini gösterme şekli olabilir. emin olun herkesin sisteminde anormal ısılar mevcut ve şuan tek çaresi havaların soğumasını beklemek gibi görünüyor. şu sıcaklara aldanıp ekstradan soğutucu almak en azından şimdilik bu fahiş fiyatlarla hiç mantıklı değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk yanit isini direk çözer ercüment
    Aldigin fan mutlaka 12cm yada daha buyuk olmali ikinci yanit seni yaniltmasin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 cmlik hayvan gibi fanı stok soğutucuya montaladım boşta 18 derece stok fan bilgisayardan soğuttu beni 60 liralık fan aldım istediğim gibi hızınıda ayarlıyorum hemde super silent oh kafam rahat
  • dostum bendede amd fx8300 var cooler masterın 212 evosunu taktım resmen pc de hıc ses gelmez oldu 1 yıl once 140 lıraya aldım çıft fanlı kullanıyorum

bir sorum var 4 phase yazan yerde dısable mod yazıyor onu nasıl etkınleştırrım acaba pc normalde 1000-1100 devırde calısırken suan sureklı 1800 rpm de calısıyor ?? Amd Stok Soğutucuya Fan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.