Şimdi Ara

Amd Ryzen Master Sdk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar işlemcim ryzen 5 3550H. Bugün laptobu açtım bir zaman sonra Program Ekle/Kaldıra girdim ve Amd Ryzen Master Sdk diye bir dosyanın bugün yüklendiğini gördüm . Doğruyu söylemek gerekirse internetten fazla bir bilgi alamadım . Bu nedir ne işe yarar uygulaması yok ki içini inceleyim . Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• msi dragon centerla beraber yükleniyor bugün bende yükleyip kaldırdım :D biosdan 4.0'a oc li işlemcim dragon centerı yükleyince 3.5da çakılı kaldı geri sildim programı bende.

• DH | equ* kullanıcısına yanıt

Hocam ben hiçbir şey yüklemedim. Otomatik yüklemiş kendini anlayamadım valla işe yarar bir şeyse kalsın .değilse sonsuzluğa gönderiyim Amd Ryzen Master Sdk 

Amd Ryzen Master Sdk
  • İşlemcinin anlık ısı, voltaj gibi değerlerini takip edip aynı zamanda otomatik ve manuel OC yapabiliyorsunuz.

• Yılmaz1907 kullanıcısına yanıt

Hocam nasıl yapıyorum bunu çünkü uygulama yok ortada yani uygulama yok ama yüklü .

• hidensa H kullanıcısına yanıt

Şundan bahsetmiyor musun?

Amd Ryzen Master Sdk
    Amd Ryzen Master Sdk

hocam denetim masasında var ama öyle sizinki gibi bir uygulama ara yüzü yok içini açıp bakamıyorum

Alttaki yolu kontrol edin var mı?

Amd Ryzen Master Sdk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılmaz1907 -- 9 Ocak 2021; 0:44:21 >

Hocam olmadı ben bunu sileyim zaten kendi kendine kurmuş . Bir de konu dışı ama amd işlemci ile bir sorum olacaktı size. Gördüğüm üzere amd kullanıyorsunuz . Hp nin bir modelini aldım amd 3550 h işlemcisi var 8 gb ram, harici ekran kartıda 1050 gtx. Ama işlemci kendi ekran kartına 2 gb ayırıyor . Bu bana çok saçma geldi yani şuan 6 gb ramle işlemlerim kısıtlanıyor ister istemez bunun ayarı var mıdır ? Bu kadar ram harcamasını istemiyorum. Çok araştırdım bulamadım .

Bildiğim kadarıyla ona yapılabilecek bir şey yok. Belki anakartta bios ayarlarında vardır ama ben bilmiyorum.

başlatı tıkla oradaki programlardan R harfine bak olması gerek

Anladım hocam Hp aldım pazartesi iade edeceğim pile takıyorsun internette geziyorsun fan sesi falan çıkıyor. Zaten öncesinden hp almıştım bozuk çıkmıştı iki kere bir daha Amd de almayacağım zaten. Cevapların için teşekkürler ...

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Yok hocam . Çıkmıyor bir yerde.

Hayırlısı olsun, yeni alacağınızı iyice araştırıp öyle alın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.