Şimdi Ara

AMD Ryzen işlemcili ilk oyuncu bilgisayarı satışa çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • millet de sanıyo ki amd kapitalist bi şirket değil de hayır kurumu. hemen gelmiş intel-nvidia ölsün amdden selamcılar. kardeşim adamların en temel amacı kar etmek. piyasada tekeli önlüyorlar eyvallah ama bu fiyatlara biraz saçma geldi bana.
  • V2 kullanıcısına yanıt
    bu cihaz oyun için tanıtılmadı mı?
    oyun için işlemci ve ekran kartı bütünlüğüne bakılmaz mı?
    daha güçlü 1060lı ve i7 deyince aklın sadece işlemciye mi gidiyor?
    ben orada işlemcisi i7 den kötü mü dedim?

amd diyince akla fiyat performans gelir. biz amd yi kazıktan kurtulmak için bekledik, denk güçte aynı fiyattan cihaz üretmesi için değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 22 Kasım 2017; 20:8:34 >
  • ASUS gene yüksek fiyat koymuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahir40

Ben de AMD el atsa da oyuncu dizüstüleri Nvidia intel tekelinden kurtulsa diyordum ki fiyatı gördüm. 1450 pound 7600 lira eder ki kdv ötv ithalatçı payı derken i7 işlemcili gtx 1060'lı laptop fiyatını katlar...

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gl702zc-amd-ryzen-7-3-0ghz-8gb-ram-1tb-256gb-ssd-17-3-rx580-4gb-w10.html

6500 e satışta :) .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Vatandaki modelin ekranı kaç hz acaba? Ben gaming ve render için kullanmak istiyorum sizce böyle birşey mi yoksa 1060 lı i7 mi alayım. 4 sene götürmesini istiyorum. (Ocakta alacağım belki 8700hq çıkar o zamana)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.