Şimdi Ara

AMD Ryzen 7 2700X -- 1 yıldan fazla garantili !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD #AM4 AMD / Intel #AMD Şehir #Mardin İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 AMD Ryzen 7 2700X -- 1 yıldan fazla garantili !!!
    Merhaba arkadaşlar

İşlemcim piyasadaki en temiz , overclock yapılmayan en iyi işlemcilerden biri !! Bu kadar iddialıyım :)

İşlemci asla kendi fanı ile kullanılmayıp sıvı soğutucu ile kullanılmıştır.

Kendi fanı sıfır ve kutusunda durmakta olup faturası da durmaktadır. Lütfen ciddi alıcılar ulaşssın.

İletişim : 0536 973 21 15

Garanti :

Ağustos 2019 ayında aldığım işlemcimin 1 yıldan fazla garantisi bulunmaktadırçAMD Ryzen 7 2700X -- 1 yıldan fazla garantili !!! Vatan garantisi vardır.AMD Ryzen 7 2700X -- 1 yıldan fazla garantili !!!
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 28 Mayıs 2021 Satıldığı Şehir : Mardin Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bu arkadaşla sarı site üzerinden irtibata geçmiştim dün akşam . 1000₺ den açmıştı ilanı. Dedim komisyonu ekle get aç ben alayım. Devlet memuruyum vs dedi güvenip eft yapmam için. Kabul etmedim get aç dedim. Durum böyle olunca hemen mesaj attı 1250₺ den sattım diye.
    Şimdi buraya konu açmış satılık diye. Niyetini bilmiyorum alacak arkadaş buna göre alsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1500 liraya satılıyorsa bende benim işlemciyi satıp bari 3900x alayım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.