Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
468.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi fiyat daha aşağı yok zaten. Alabilirsiniz.
  • Jadura-CA kullanıcısına yanıt
    Nitro+ ve 3 tane 14cm kasa fanı(rbg yok) , hepsi kuponla 3150TL hocam , fansız 3000TL nitro+

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MSI Radeon RX5700 MECH OC 8GB ekran kartını 2200tl ye alarak aranıza katılmış bulunuyorum. 🤘

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jadura-CA kullanıcısına yanıt
    Az daha koyup Pulse alsaydınız keşke. Mech modelinde kullanılan bileşenler kalitesiz.
  • şuan g2460pg monitör kullanıyorum gsync modülü var ama free sync desteklemiyor sanırım, bununla amd kart kullanmak kötü mü olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 11 Kasım 2019; 11:20:44 >
  • Dreandes kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyatı çok uygun geldi o yüzden aldım.

• 2900₺ Gigabyte dururken gidipde kara ekran verme olasılığı yüksek Sapphire 3200₺ vermekde ne diyeyim şimdi bilemedim.

• MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Gigabyte'ın hammeddesi farklı mı

• 2600X ve 5700XT için bir PSU önerir misiniz f/p olursa çok memnun kalırım iyi forumlar.
  • EvilSmurf E kullanıcısına yanıt
    Kasanız var mı? Yoksa teknobiyotikte aerocool quartz kasa ile birlikte 750w 80+ bronz high Power psu kargo dahil 498tl. Kasanız varsa da kasayı satarsınız, yine uygun fiyata gelir.

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    Kalite kontrol mekanizmasında sorun var tahminimce birde eski modellerinde hatırlatırım kalitesiz parça kullandığından sorun yaşayan çok oldu.

• MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Hocam tonla video izledim. Hemen hepsinde olumsuz bir şeyden sözedilmiyordu. Detaylı bir kıyaslama videosunda, 1 saatlik oyun sonrası gigabyte'ın bellekler 10° daha sıcaktı mesela.

Kasam var PSU almak istiyorum teknobiyotik'e pek bir güvenim yok açıkçası hep böyle ucuza ürün satıyorlar sistemi bozmasından korkarım o yüzden.
  • Sapphire Radeon RX 5700 Pulse 8GB

2600 tl beyler

222 tl inidim çekim var malesef düşük tutarda

2378 tl ye geliyo nasıl alınırmı ?
  • Arkadaşlar merhaba bana acil yardım lazım ram aldım ancak uyumlu değil sanırım msi sitesinde yok ayrıca desteklemiyorda
    Ryzen 3600
    Msi b450 tomahawh max
    Sapphire rx 5700xt nitro +
    Samsung 970 evo plus 500gb
    Ancak ramlarım destelemiyor galiba bana cl değeri düşük frekansı yüksek ve f/p önerileriniz nedir lütfen cevaplarmısınız şimdiden teşekkür ederim

• 2967 tlye aldım nitroyu bakalım 130da bonus gelecek. monitörüm 1080p 144hz gsync sorun yaşamam umarım değiştirene kadar.
    Marka takıntılı trolun tekidir blokla geç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolyus

Arkadaşlar merhaba bana acil yardım lazım ram aldım ancak uyumlu değil sanırım msi sitesinde yok ayrıca desteklemiyorda
    Ryzen 3600
    Msi b450 tomahawh max
    Sapphire rx 5700xt nitro +
    Samsung 970 evo plus 500gb
    Ancak ramlarım destelemiyor galiba bana cl değeri düşük frekansı yüksek ve f/p önerileriniz nedir lütfen cevaplarmısınız şimdiden teşekkür ederim
    Türkiye de cl18 altı ram bulamassın bulursun ama o buldukların msi anakartlarının önerilen listesinde olmuyor.Türkiyede 3600mhz cl18 ramler var genellikle.Msi'in ram destek listesi oldukça sığ oluyor genelde.Ama yinede listede olmasa bile çalışır ramler.
  • merhaba ben suanda rx590 kullanıyorum ryzen 5 2600 psu 600 +80 2 şeyi merak ediyorum
    psu yeterli olurmu
    1080 144hz monitörüm var sizce almalımıyım oynadıgım oyunlar (cod. pubg)
  • Teşekkürler hocam aldığım ram ı iptal edip ripjaws aldım sanki bu daha mantıklı geldi valla ne yapacağımı bilemedim tek kuşkum buydu buda başıma geldi bi türlü istediğim ram i bulamadım bakalım bu nasıl olacak inş sıkıntı çıkmaz https://urun.n11.com/bellek-ram/gskill-ddr4-8gb-3200mhz-ripjawsv-f4-3200c16s-8gvkb-pc-ram-cl16-P385812470

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.