Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
468.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Test ettikten sonra keyfi olarak ürün iadesi yapabiliyor musunuz? Kutusu açılıp kullanılmış ürün sonuçta, koşulsuz iadeyi karşılamıyor diye biliyorum.
  • Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarı toplamak üzereyim. Tek eksiğim psu. Beklemek istemiyorum daha fazla. Daha önce Facebook ve YouTube sayfalarından atışmıştık. Uzun zaman geçti. Düzelmiştir dedim. Fakat bu son olayda, aradığımda konuştuğum kişinin üslubu, bunların hiçbir zaman düzelmeyeceğini gösterdi. "Hata sizin, telafi edin" vs hiç girmedim o yüzden. İade edeyim, yeter. Bir daha da bulaşmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dreandes kullanıcısına yanıt
    Hocam kargo firmasındaki arkadaş tanıdık. Kargoyu alırken teslim düşmduin devire atın dedim ürünü test ettikten sonra sıkıntı olursa alıcı kabul etmedi diye geri yollarım. Maalesef firmalar böyle iade kabul etmedikçe bende böyle yapıyorum.

• Malesef, fakat sürekli değil çok nadir olarak peak yapıyor.
  • Jadura-CA kullanıcısına yanıt
    Alıcı kabul etmedi oluyorda adamlara kullanıp yollamanız da ne kadar etik oluyor işte. Ürün de kusur varsa haklısınız da beğenmeyip iade böyle olunca biraz garip bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotifoti kullanıcısına yanıt
    Msi afterburner'dana ayarlara girip benchmark sekmesine tuş atayın.
  • Dreandes kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce bozuk olarak grlen ürünlerim firma tarafından müşteri hatası denilerek kabul edilmedi. Ogün bugündür böyle yapıyorum.

• Sapphire nitro + ile kulübe ben de katıldım. Anakart bugün kargoya veriliyor. Pazartesiye kadar 3900x ve ram de gelirse eğer salı günü ilk deneyimlerimi yazacağım burada.
    fx 8320 / Asus r9 390'dan sonra büyük bir sıçrama bekliyorum.
  • imfatalty kullanıcısına yanıt
    Yanlış anladınız beni, cpunun multiplayer oyunlarda cpu%100 çalışması iyi değil lag yapar, ben bu yüzden i5 6500 ile i7 6700 t takas ettim,

• Ortalama işlemci % de kaçta çalıştı hocam bfv de.

• Gördüğüm kadarıyla yüzde 90 üstüydü sürekli.
  • imfatalty kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi YouTube'dan baktım arada bir %100 oluyor, bf1 ile bfv resmen i5 katili, bfv çok oynamıyorsan sıkıntı yok ama bf1 de beni çok indillah ettirdi i5 6500, 150 TL verip takas etdim i7 6700 aldım dünya varmış dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 14 Kasım 2019; 16:58:28 >
  • N11 den RX 5700 XT Pulse aldım. İyi ki QP üzerinden almışım diyorum yazılanları gördükten sonra hem uyguna geldi hemde sorunsuz sıkıntısız geldi. Gerçekten bu firmalar bence zoraki satış yapıyor. Az değil 3000 - 4000 TL gibi rakamlar ödüyoruz az paralar değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasinn_D

Bende n11 den aldığım sapphire rx5700 xt pulse modelini almıştım teknobiyotikten.Geldiği gibi geri kutusunu açmadan iade ettim.Adamlar kargoyu havalı balonlu naylonla felan sarmamışlar langır lungur koca kutunun içinde oynuyordu.Ayrıca en sinir olduğum şey kolinin üzerine kırılır ibaresi bile yapıştırmamışlar.Yazıktır ya 3200tl(2800tl ye geldi indirimle) insanlar kolay kazanmıyor.Keşke qp den alsaymışım dedim.Artık para iadesi 26 sına yetişirse o zaman fırsat kollıcaz.Teknobiyotik gerçekten amatör bir firma gibi geldi ilk defa alışveriş yaptım.
    hocam ben QP den nitro+ modelini aldım,

Çok ince kağıt kadar baloncuklu bir poşete sarılı yollamışlar.

Kargo temiz taşımış Allahdan ezik vs yoktu.

Kargo paldır küldür taşısa, rastgele atsa, ağır bir yükün altında kalsa orjinal kutu kesin ezilirdi bende almazdım haliyle.

Özetle QP de berbat korumasız bir şekilde yollamıştı bilginiz olsun

• TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt
    Kırılır yazısı bile yoktu hocam.Ben iade ederken 3 tarafına kırılır sticker ı yapıştırttım o derece yani.
  • asus strix 1070 den geçiş yapılır mı sizce değer mi?
  • Merhaba az önce 5700xt pulse modelim kargodan geldi açıp bakarken, elimi kartın arkasında gezdirirken tınk sesi geldi nerden ve nasıl geldiğini anlamadım. Kırık çıkık bir parça görmedim. İnsanın içi rahat etmiyor ama videosu da var. Sizce neden olmuş olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uyurgezzer -- 14 Kasım 2019; 18:3:49 >
  • Uyurgezzer kullanıcısına yanıt
    heatsink yaprak sesi bence, bir sıkıntı yok hocam bu kadar evhamlı olma

• herkes high power 750W +80 GOLD almış sanırım benim gibi xD bnm işlemci 8+4 pin istiyor bunda sadece 8 pin var ama gerek olacağını düşünmüyorum +4'e ki baya bi araştırdım zaten +4 ü süper ötesi OC yapacaklar için tavsiye ediyorlar 8 pinde gayet kendi tavsiye edilen OC için yeterli
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.