Şimdi Ara

AMD Phenom II X6 1090T Black Edition için sessiz ve iyi soğutucu önerileriniz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçen gün yeni bir sistem topladım kendime parçalar sırasıyla şunlar;
    Anakart: ASUS Crosshair IV Formula AM3 AMD 890FX/SB850 DDR3 2000MHz(O.C)
    İşlemci: AMD Phenom II X6 1090T Black Edition 3.2GHz / 3.6GHz Turbo Core 9MB Cache
    Ram: KINGSTON 4GB (2*2GB) Hyperx T1 DDR3 2000MHz CL9 XMP Çift Kanallı Bellek
    Ekran Kartı: Zotak Gtx 260
    Kasa: TERMALTAKE VL10001W2Z ELEMENT G MidT ATX

Sistemi kullanmaya başladıktan sonra farkettimki özellikle oyunlardan sonra inanılmaz bir fan sesi geliyo insanı rahatsız ediyo. Ben pek oc yapan birisi değilim sistemi ileriye yönelik olsun diye üst düzey toplamak istedim anladığım kadarıyla bu ses işlemciden geliyo işlemcinin fanının ilk defa bukadar ses yaptığını duyuyorum. İşlemciye iyi bir soğutucu almak istiyorum bu konuda pek bir bilgim olmadığı için sizlere danışmak istedim. Vatan bilgisayardan kendimce bir tane seçtimhttp://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-cl-p0564-frio-intel-lga77511561366-&-amd-am2am2+am3-islemci-sogutucu/productdetails.aspx?I_ID=46882 sizce bu soğutucu işimi görürmü yada sizlerin önereceği bu fiyatlarda daha iyi soğutan ve gerçekten sessiz bir soğutucu varmı. Bu soğutucu değişikliği benim ses sorunuma kalıcı çözüm olurmu. Şimdiden öneri ve bilgileriniz için teşekkur ederim. Bu arada bütçem üst sınır 150TL...

• Teşekkur ederim önerileriniz için pek bu konularda bilgim yok bu soğutucu fansız fanı ekstra alıyoruz ben kendim monte edebilirmiyim hepsini kolayca?
  • Fanı kutudan çıkan klipslerle takacaksınız, zor bir şey değil.
    Resimdeki gibi

AMD Phenom II X6 1090T Black Edition için sessiz ve iyi soğutucu önerileriniz!
  • Teşekkur ederim ilginiz için önerilerinizi dikkate alıcağım. Kolay gibi gözüküyor örnek resimde sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtt84

Merhabalar öncelikle.
    Geçen gün yeni bir sistem topladım kendime parçalar sırasıyla şunlar;
    Anakart: ASUS Crosshair IV Formula AM3 AMD 890FX/SB850 DDR3 2000MHz(O.C)
    İşlemci: AMD Phenom II X6 1090T Black Edition 3.2GHz / 3.6GHz Turbo Core 9MB Cache
    Ram: KINGSTON 4GB (2*2GB) Hyperx T1 DDR3 2000MHz CL9 XMP Çift Kanallı Bellek
    Ekran Kartı: Zotak Gtx 260
    Kasa: TERMALTAKE VL10001W2Z ELEMENT G MidT ATX

Sistemi kullanmaya başladıktan sonra farkettimki özellikle oyunlardan sonra inanılmaz bir fan sesi geliyo insanı rahatsız ediyo. Ben pek oc yapan birisi değilim sistemi ileriye yönelik olsun diye üst düzey toplamak istedim anladığım kadarıyla bu ses işlemciden geliyo işlemcinin fanının ilk defa bukadar ses yaptığını duyuyorum. İşlemciye iyi bir soğutucu almak istiyorum bu konuda pek bir bilgim olmadığı için sizlere danışmak istedim. Vatan bilgisayardan kendimce bir tane seçtimhttp://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-cl-p0564-frio-intel-lga77511561366-&-amd-am2am2+am3-islemci-sogutucu/productdetails.aspx?I_ID=46882 sizce bu soğutucu işimi görürmü yada sizlerin önereceği bu fiyatlarda daha iyi soğutan ve gerçekten sessiz bir soğutucu varmı. Bu soğutucu değişikliği benim ses sorunuma kalıcı çözüm olurmu. Şimdiden öneri ve bilgileriniz için teşekkur ederim. Bu arada bütçem üst sınır 150TL...

Sisteminizden memnunmusunuz bende 1090 t ve crosshair V formula alıcam 16 gb ram

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.