Şimdi Ara

AMD'nin yeni işlemci ailesi ne zaman duyurulur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar şuan G3258 kullanmaktayım ve yavaştan işlemci bakmaya geçtim. AMD'nin yeni nesil işlemcileri ve soket değiştireceği ufaktan konuşulmaya başlandı. İntel ve AMD'nın yeni nesillerine bi zıplama yapacağımdan dolayı sizce İntel'den devam mı etmeli ( Yeni nesil Broadwell) yoksa az dişimi sıkıp AMD'nin yeniliklerini mi beklemeliyim? Her iki durumda da bekleyeceğim. AMD ne zamana çıkarır işlemcilerini?

• quote:

Orijinalden alıntı: poseydonsss

Evet arkadaşlar şuan G3258 kullanmaktayım ve yavaştan işlemci bakmaya geçtim. AMD'nin yeni nesil işlemcileri ve soket değiştireceği ufaktan konuşulmaya başlandı. İntel ve AMD'nın yeni nesillerine bi zıplama yapacağımdan dolayı sizce İntel'den devam mı etmeli ( Yeni nesil Broadwell) yoksa az dişimi sıkıp AMD'nin yeniliklerini mi beklemeliyim? Her iki durumda da bekleyeceğim. AMD ne zamana çıkarır işlemcilerini?

amd zen mimarili işlemciler en erken 2016 sonlarına doğru çıkacak.

bende merak ediyorum zen mimarisi bu sefer intele kafa tutabilcek mi diye.

elindeki g3258 ile devam etmelisin çıkana kadar. broadwel serisi zaten gereksiz pahalı ve yanlış hatırlamıyosam h ve z 97 serisi anakartlarda çalışıyo. intel skyle serisinde zaten kesin olarak
    soketdeğişilkiğine gidecek

• Şuanda sıkıntısız çalışıyor sistem umarım dahada sorun çıkarmaz. Çıkartırsa bir yıl arayla işlemci almış olacağım :(
  • poseydonsss kullanıcısına yanıt
    Hocam broadwell çok gerekli değil 2.el haswell işlemci daha f/p olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • qaanx kullanıcısına yanıt
    2. el aldığım parçalar var. Çok güvenirsem alabiliyorum. Mesela ekran kartını ve cep telefonumu öyle aldım. Nerde neye dikkat edeceğimi biliyorum ama 2. el işlemcide ne yapılır? pinler dışında nasıl kontrol edicem. Heleki şehir dışıysa. Video istemekten başka çarem yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.