Şimdi Ara

AMD'nin 45nm Phenom işlemcileri için detaylar netleşiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: sertert

amd gelecek yılın 3. ceyreğinde cıkarıcagın 2 cekirdekli işlemcileri al ........eol sürecine sok .yuuhh yaw kim ne yapsın o işlemcileri o zamana töbe töbe

Çoğu kullanıcı F/P ürünü istiyor ve işlemci pazarının tekelleşmesinden korkuyor
    hem sana al diye yalvaran yok
  • @X2
    Bir AMD taraftarı olarak, İ7'ler kadar hızlı olacaklarını zannetmiyorum. Performans olarak Core 2'ler ile i7'ler arasına yerleşebilirse ve uygun fiyatlı gelir ise tutulur. Tabi OC benim için bir kıstas olmadığı için değerlendirmeye almıyorum.

zaten AMD den de bu yönde bir açıklama var... 500-600 dolar seviyesi ve üzerinde bir işlemci üretmeyi düşünmediklerini söylediler... tabi bunlar masaüstü işlemciler olucak, sunucu tarafında rakam daha yuarı çıkabilir...
  • Yav binde istiyorum C2D larla kapışacak yüksek saat hızlarında x2 işlemci ama 3. çeyrek nedir yahu fi tarihine karışacak zaten x2 ler ozamana kadar 3tane adam gibi quad destekli oyun çıksın x2 nin yüzüne baakmaz bu millet 3.çeyrek çok komik:D
  • AMD 45nm için yok detaydı yok netleşdiydi, yok piyasa sürmeye az kaldı derken intel 45nm lik bazı işlemcilerinin üretimine son bile vermeye başladı.

http://www.guru3d.com/news/intel-discontinuing-several-45nm-processors/
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.