Şimdi Ara

Amd'nin 189$'a 50x15 PIC (Kişisel Internet Erişimcisi) adlı bilgisayarı satışa (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
4.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğitsel amaçlı flex bir makine için zaten fazla yzıp çizmeye gerek yok gerçi..

CE 5.1 yüklenebiliyor mu buna ? Ya da güzel bir palm klonu.. İyi bir pocket emulatoru olur, CISC SXScale uygulamalarını paşa paşa çalıştırır
  • Fiyatı düşük değilki zaten 189 dolara güç fakiri bir PC toplamak mümkün............;(monitör hariç)
  • virüs girerse format çeklilebiliyomu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZoGeL

Zatara niye o şekilde düşünüyosun ki?senin arkadaşının sattığı pc bunun ki kadar sessiz ve küçük müydü? Ya birazda yapılış amacına bakın.Adamlar oyun oynanması için geliştirse zaten hdd yi büyültür daha iyi bir işlemci koyarlar.Adamların istediği parası olmayan kesime müzik dinleyebileceği word çalışması yapabileceği bir pc oluşturmaktı ki bunuda yapmış.25 saniye gibi bir sürede açılıyor ve üzerinde ihtiyacınız olan herşey var.Oyun için düşünüyorsanız eğer gider ps2 alırsınız aynı fiyata gelir hemde bilgisayardan daha akıcı bir oyun oynarsınız.Düşüncelerinizi sürekli bu tarafta yoğunlaştırmayın bence

Boğle 1 urun madem ıyı 1ısh ıcın yapılıyorsa etıket fıyatı monıtor de dahıl olmak uzere 170 - 200 mılyon arası olması lazım.. eger kı kar gutuluyorsa , satıshdan vurgun yapılmak ıstenıyorsa o ayrıı ama amac ıyılık vs. degıl bu acık yukarda kı arkadasın 1ı sıfır sıstem toplamıs bundan 40 ytl cıvarı daha pahalı ama en azından bılgısayar.. .

Bnm ark'ın sattıgı pc'yı mecburıyetten 1 ay kadr kullanmısdım ki ogle kotu 1 pc degıldı tum yazım cızım psp ıslerını goruyordu , fılm ızlettırıyor , oyun oynatıyor tabı burda d3'den q4'den bassetmıyorum kı cogu zamn sıkmayacak oyunlar gııbı mesala muonlıne, warcraft3FT oynamıshdım 1ay kadar vs. bnn gıbı oyunları rahatlıkla calıstırabılecek 1 makına ve dahası yarın ınternettın dısında 1sıler yapmak ıstersen tekrardan masraf ettırmeyecek ...

2 gun sonra 1koseye atacagın aletın yanında ,
    en kotu pc bıle bazen cansıkıntını ustunden alır/alabılen 1sey en azından ..
    Kısaca benim dusuncelerim bu yonde ..
    (halan aramızda rom oyunları oynayanlar olabılır dıme )

• bize gelmez be abi..bunun yerine PIII toplarım kafama göre ........aynı paraya çok iş........!!!
  • arkadaşlar bu pc çoluk çocuk için buraya neden vernizi .alın işte size linki fiyatıda 480 ytl.orda biri gelse durmam alırım falan demiş buyursun alsın.http://www.estore.com.tr//product.asp?sku=EL33564&dept%5Fid=51000000&bid=&mscssid=FM8SKR055GV59JU0HVVG1PBHT7SPCP6A
  • quote:

Orjinalden alıntı: goke

fiyat iyi gibi

vazgeçtim
  • ben 480ytl ye güzel bir kasa toplarım.buna o kadar para vermek enayilik olur.
  • arkadaşlar noldu alan yokmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celchuk -- 27 Aralık 2005 1:59:35 >
  • heheh Alırım dıyenler vazgectı galıbaa
    quote:

Orjinalden alıntı: celchuk

arkadaşlar noldu alan yokmu
  • çok güzel bisi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: surfer

cd/dvd okuyucu yok mu???

var canıım olmaz mı dvdrw bile var hemde 2 tane

amd ye hll olsun adamlar işi kapmış...
  • Arkadaşlar bu alet yurtdışında 100$ trde bu kadar pahalı

şimdi bu alet monitörsüz 135 YTL olsa birçok kişi alır. Vergi burdada gücünü göstermiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: real_jackals

Arkadaşlar bu alet yurtdışında 100$ trde bu kadar pahalı

şimdi bu alet monitörsüz 135 YTL olsa birçok kişi alır. Vergi burdada gücünü göstermiş.

maalesef öyle
  • Sonuçta düşük gelirli ve pek te internet dışında bi uğraşı istemeyenler için güzel bir çözüm. Sade ve şık bir görünümüde var. tama işte. Daha ne...
  • monitörsüz 408 milyon TL!!!??? şaka gibi..yapıolış amacı anladığım kadarıyla insanları bilgisayarla tanıştırmak yani alım gücü düşük kesimin de bilgisayarla tanışması,ancak bunlar bu fiyatamümkün değil

daha ucuz olsaydı çok güzel olurdu
  • monitörsüz 408 milyon TL!!!??? şaka gibi..yapıolış amacı anladığım kadarıyla insanları bilgisayarla tanıştırmak yani alım gücü düşük kesimin de bilgisayarla tanışması,ancak bunlar bu fiyatamümkün değil

daha ucuz olsaydı çok güzel olurdu
  • ha bu arada piyasada doğru dürüst amd cpu olmamasının sebebi anlaşıldı. Geode üretiliyor galiba
  • hatırlayan vardır muhakkak, seneler evveldi, gazeteler kuponla laptop veriyordu, olay olmuştu. "efendim uçakta açılınca uçak bile düşüyomuş" yorumları dünmüş gibi kulağımda.. :) o zamanlar paralel port vardı şimdi usb olmuş, üstelik onun b/w bile olsa ekranı vardı. "shokoban" oynamaktan sıkılınca bir kenara atılmıştı.
    ya tamam kötü bi benzetme platformu oldu ama herhangi bir ev kullanıcısı bunu alırsa netice benzer olabilir diye düşünüyorum.
  • abi bu harika bişimiş yaw

ne demişler nerde beleş oraya özelleş

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.