Şimdi Ara

amd konusunda yardımızı bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bende soket 754 anakart war we uzerinde amd sempron 2500+ war ben althon 3000+ we 3200+ arasında kaldım 3000+ olan sıfır kutusunda 3200+olan kullanılmış ama çalışıyormuş gitti gidiyorda buldum sizce hangisini alayım?
    FİYATLARI AYNI 50tl
    ADA3200AEP5AP
    ADA3000AEP4AR
    bu arada hangisi overclock icin daha iyidir

• amd sempron 2500 ü o/c ile iyi derecelere getiren arkadaşlar var o/c yap işlemci alacağına başka bişiy al ayrıca saydığın işlemcilerin performansı da günümüz için pek iyi değil önce makinenin sınırlarını bul bence sonra ne gerekliyse onu alırsın
  • kusura bakmayın ben o/c de yeniyim nasıl yapılır bilmiyorum evet haklısınız ama amd sempron 2500 de cache 256kb ama amd althonda 3200 we 3100 de 1mb aslında neise yaradıgını bilmiyorum makinemde 2x1gb ddr 400 mhz ram war ekran kartım 9500gt 1gb ddr2 hani dedim işlemciyi artırsm belki daha iyi performans alabilirim diye dusundum o/c yapmak icin neler lazım yardımcı olabilirmisiniz???
  • bende yeni başladım fakat benim ram 512 ve ayrıca makinemde iyi bir power olmadığından en fazla 1.8 yapabildim işlemciyi aslında haklısın diğer donanımların iyi eğer yeni oyun meraklısı değilsen işlemciye para vermen iyi olur geniş önbellek in zararı olmaz:)
    o/c işlemci ve ram için bios tan (bilgisayar açılırken del e bas) ekran kartı için atitool (ati için) , riva tuner ( n vidia)
    http://forum.donanimhaber.com/m_9262338/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakfehmi -- 19 Ocak 2009; 20:08:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kornrulez

bende soket 754 anakart war we uzerinde amd sempron 2500+ war ben althon 3000+ we 3200+ arasında kaldım 3000+ olan sıfır kutusunda 3200+olan kullanılmış ama çalışıyormuş gitti gidiyorda buldum sizce hangisini alayım?
    FİYATLARI AYNI 50tl
    ADA3200AEP5AP
    ADA3000AEP4AR
    bu arada hangisi overclock icin daha iyidir

Lütfen arkadaşlar türkçemizi berbat etmeyelim. İmla kurallarına dikkat edelim. Ayıptır türkçemize sahip çıkalım. Biz çıkmazsak kim çıkacak Allah Aşkına.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.