Şimdi Ara

AMD: Fusion A serisi işlemciler dünyanın en gelişmiş entegre GPU'sunu içeriyorlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
15.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • amd zaten oyun konusunda intelden daha iyi,testlerde oyunlar üzerinde yapılmış, ben esas amdnin grafik ve render testlerini merak ediyorum,inteli bu konuda gecebilecek mi acaba..
  • Bazıları haberi okumadan yorum yapıyor.

Başlık işlkemcilerin IGP güçleri ile ilgili ve testler de öyle. 400 paralel işlemcili bir IGP den bahsediyoruz. Bu 38XX serisinden tanıdık gelir sanırım. 6500 serisine giriyor gene. E adamlar oyun testi koymuş. Yani olay IGP performansı aksi için bir talepte bulunulması gayet anlamsız.
  • Çatlatırlar insanı bunlar, 1 ay sonra çıkaracaksın işlemciyi, ucundan azıcık gösteriyorsun, hangi oyun, hangi çözünürlük, render kapasitesi nasıl, hiçbir bilgi yok. Bunlarda iyice merakta bıraktılar bizi, sırf bu FX serisi yüzünden i5 2500K almıyorum ayrıca tabi p67 chipsetlerdeki bazı kullanıcı sorunları yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ac1DBuRN

AMD iktidara gelecek, Giriş seviyesi rahat bir oh çekecek:)

bedava işlemcide verecekmi ya evde miskinlik yapanlara aylık bağlayacakmı

yok yok bence ginede ikdidar olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KANUNI61

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: KANUNI61

quote:

Hayaldi gerçek olacak ;)
  • Liano çok akıllıca bir hamle oldu. Lakin FX o kadar iç acıcı olamadı.
  • yav Bi htpc sistem toplayayım dedim....bugun vatanda inidirm var...bi turlu karar veremedim...
    iki secenegim var ilki a8-3850 harici ekran kartsız diğeri
    intel i3-2130 tabi bide harici ekran kartı saphire 6850 gibi idle da 19watt cekiyor yanlız gurultu seviyesi idle da bile 57db civarı.
    tabi ekrankartı ve intelin donanım biraz pahallı olmasından 180$+kdv gibi ekstra bi maliyet soz konusu..
    intelin z68 virtu switchable grafik teknolojisini kullanabiliriz..ama bunun hakkında detaylı bi bilgi bulamadım kagıt uzerinde iyi gibi...ama pratikte nasıl işliyor...??

asıl sıkntı a8 orta seviye grafik performansında ne kadar yeterli...?? biraz fazla para versem de intel alsam daha esenek ve daha mı iyi olur..??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 15 Ekim 2011; 13:48:29 >
  • iyi bir anakart ve ram ile, güzelce overclock yaparsan orta seviyede işini görür hem de çok rahat.
  • Htpc sistem için daha sıkıntısız ve basit oldugunu dusundugumden gidip a8-3850 işlemcili sistem aldım...
    kasa henuz gelmedi bi gelse olayı daha iyi yorumalyacagız...ama hala iyimi yaptım kotumu yaptım bilemiyorum...
    Sonuc olarak Htpc sistem için alternatifler...

1-Laptop alıp hdmi çıkışını kullanmak...Htpc sistemlerin yapıda laptopların yapamadıgı ne var....
    2-Amd liona platformu en guzeli a8-3800 65watt ama yurt dışı dahil piyasalarad yok dolayısıyla 100wattlık a8-3850..
    3-intel i3-2130 işlmecisi eğer oyunda oynayayım diyosanız harici ekran kartı alınabilir tabi maliyetine katlandıktan sonra...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.