Şimdi Ara

Amd Ekran Kartı Güncelleme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar Bugün ekran kartımı güncelledim fakat güncellerken arada bir uygulama (amd catalyst) yanıt vermiyor falan dedi. Her neyse ekran kartımı güncellemek için AMD catalyst uygulaması dosyaları falan indirdi sonra da bilgisayarınızı (laptop) yeniden baslatiniz dedi ben de başlattım Windows hazırlanıyor bilgisayarınızı kapatmayiniz yazılı ekranda baya (gerçekten baya bı sure) bekledim sonra gittim başka bi şeylerle falan uğraştım geldiğimde bilgisayar açılmıştı ama bı sorun vardi. Parlaklığı değismiyodu ve amd'nin uygulamasına girmek istediğim zaman hata veriyodu. Dxdiag komutunu yazaraktan ekran kartı özelliklerine baktım ve AMD Radeon yerine Microsoft falan yaziyodu ve alttaki bölümde de grafik cihaz sürücüsü hata kodu 43'ü arayın yaziyodu. İnternetten biraz araştırdım ve bikac çözüm yolu buldum fakat pek guvenemedim sizin onerebileceginiz bi çözüm yolu var mı? Garantisi hala geçerli (aslında bilgisayar daha yeni) sizce servise mi yollasam? Yardımlarınız için şimdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim başımada buna benzer birşey geldi amd nin yazılımının yeni sürümünde bu bilgisayarda ati nin ekran kartı yok falan demişti aygit yöneticisinden bakmıştım bendede microsoft un ekran kartı olarak göstermişti biraz araştırdım resimlere bak bi dene eğer olmassa windows updateden güncelleştirmeleri denetle orada bulabilir Umarım Yardımcı Olabilmişimdir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.