Şimdi Ara

AMD den Nvidia ya geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hd6850 den hd7850 ye geçiş planları yapıoyordum ama karar değiştirip nvidia ile tanışma zamanımın geldiğine karar kıldım lakin hiç nvidia kullanmamış biri olarak haliyle kartlarınıda tanımıyorum bütçem kısıtlı büyük ihtimal 2. ele yönelicem fiyatları hd7850 civarında ulaşabileceğim en iyi nvidia kartı sizce hangisidir (oyun amaçlı kullanım). Şuana kadar gtx660 ve gtx750ti ler doğruymuş gibi geldi ama dediğim gibi daha nvidia ile daha haşır neşir olanların fikirlerini almak isterim

• İki tane kıl tüy oynayacak diye 5-10 fps feragat etmek saçma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anlamadım :(

neden fps kaybı olsunki doğru kartı alırsam birde benim nvidia ya asıl geçiş sebebim physx değil (gerçi amde de canımı sıkmadı değil dayatıldığındaki fps kayıpları nekadar nvidia nın suçu olsada) asıl sebebim kontrol paneli
  • Nvidia driverler ile eski kartların performansını düşürüp yeni kartları satmaya calısan bir firmadır o yüzden yeni nesil almayacaksan hiç yönelme 9 serisi.

Sen bütçeni ve psu kaç watt onlarıda yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi encuni -- 18 Temmuz 2015; 20:27:48 >
  • 6850'den geçeceksen en az GTX 760 tavsiye ederim.
  • Yeni bir bilgi buldum

"""
    TIER 1: Intel Haswell ve Broadwell IGP( HD4000 ve 5000) , NVidia Fermi-Kepler-Maxwell 1 mimarisi ( Geforce GTS 450 ve GTX 970 Arası )
    TIER 2: Nvidia Maxwell 2 mimarisi ( GTX 970 ve üzeri )
    TIER 3: XBox One, AMD GCN mimarili ekran kartları ( HD7000 ve üzeri tüm AMD kartlar ve A-7000 serisi APU’lar )

"""

Bu yüzden son kararım 300 tl civarı 2.el 2gb 7850 alacağım 2.el 6850 mi 200 tl gibi satabiliirsem

Cevaplarınız için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.