Şimdi Ara

AMD Athlon II X3 455 İÇİN SOĞUTUCU TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Stok fanı çok ses çıkarıyor. F/P oranında soğutucu arıyorum. Önerilerinize açığım

• aynı işlemciden kullanıyoruz 4.çekirdegi actıgında ısı ve ses daha da artıyor bende sahsen ole bakalım bende arayıstayım cpu sogutucu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceycey84x

aynı işlemciden kullanıyoruz 4.çekirdegi actıgında ısı ve ses daha da artıyor bende sahsen ole bakalım bende arayıstayım cpu sogutucu

Valla hocam bulursanız banada iletin. Akşam eve geçinde arkadaşta soğutucu var o uyarmi acaba adını tam hatırlamıyorum. Eve geçinde bakıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERKUTCN

quote:

aynı işlemciden kullanıyoruz 4.çekirdegi actıgında ısı ve ses daha da artıyor bende sahsen ole bakalım bende arayıstayım cpu sogutucu

Valla hocam bulursanız banada iletin. Akşam eve geçinde arkadaşta soğutucu var o uyarmi acaba adını tam hatırlamıyorum. Eve geçinde bakıcam.

o.c. ıcın almayıp sadece ses ıcın alıcaksanız cok sogutucu var ama o.c. ta yaparım dıyosan zorunlu sıvı sogutmalı bende arıyorum ıste haberlesırız arkadaslara eklıyorum sogutucu uyarsa bılgılendır hocam
  • quote:

quote:

quote:

o.c. ıcın almayıp sadece ses ıcın alıcaksanız cok sogutucu var ama o.c. ta yaparım dıyosan zorunlu sıvı sogutmalı bende arıyorum ıste haberlesırız arkadaslara eklıyorum sogutucu uyarsa bılgılendır hocam

Dostum fan bu
    http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=45734

Yanlız o.c. elverişli değil

Ben sessiz olsun 3 'den 4 'e atayım yeter

• suan ben 4.çekirdek açık 3.5 ghz de kullanıyorum 3.7 yı hıc kaldırmadı stok fanla bunla 3.7-3.8 gorulur hocam yınede
  • O zaman sağlam bir soğutucu bulmak şart. Su soğutma sistemi maliyeti ne kadar acaba, hiç araştırmadım
  • h60 ıkıncı el 120-140 tl ye bulunur sıfırı 200 tl cıvarı 200-210 tl.
    h80-h100 bakmak lazım esas :) h100 ıle 4.0 ghz ı gecerız dıye dusunuyorum...
  • Yeni bir kasa projem var onu hayata geçirdikten sonra o zaman çok para bu hocam
  • quote:

Yeni bir kasa projem var onu hayata geçirdikten sonra o zaman çok para bu hocam

hocam guzel fıyatıda ıslevıde ıyı :)
  • quote:

quote:

Yeni bir kasa projem var onu hayata geçirdikten sonra o zaman çok para bu hocam

hocam guzel fıyatıda ıslevıde ıyı :)

Bu nasıldır acaba hocam

http://forum.donanimhaber.com/m_62839364/mpage_1/f_/key_//tm.htm

• valla hocam sen bılırsın ne dıyım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.