Şimdi Ara

Amd athlon 64 x2 işlemcisine uygun ekran kartı arıyorum önerisi olan varsa yazabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, elimde am2+ soket bir amd athlon 64 x2 işlemcisi var fakat elimde rx550 2gb ekran kartı olduğu için darboğaz yapıyor. Bu ekran kartını satıp işlemcime daha uygun bir ekran kartı almayı düşünüyorum. Bunun için ne alabilirim ne uygun olur? Basit oyunları açsın csgo lol gibi ama gta5 vesaire şart değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anakart AM2+ soketli ise Athlon II x4 635-640 gibi bir işlemci alırsan daha kolay upgrade olur.

• Yani elimdeki işlemciyi değerlendirmek istiyorum açıkçası, üniversite birikimi için toplayıp satmak istiyorum bu pc yi de önce adam etmem lazım. Bununla güzel bir performans verebilecek ekran kartı almayı tercih ederim. Ama yine de teşekkür ederim.

• yakupalazio Y kullanıcısına yanıt
    O işlemci ile GTS 450 yada HD 5770 falan olur o kartlarda zaten 10 yaşını geçti. Sen işlemciyi değiştir daha az maliyetli olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aslında amacım bu pc yi satıp laptop için birikim yapmak =D canlı ders pc yazıp okutmayı planlıyorum cam kapak falan da yaptım.

• Executor Arhentir E kullanıcısına yanıt

Kardeşim o işlemcileri bulamadım nerden bulabilirim ikinci el de olur hatta varsa link atabilir misin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.