Şimdi Ara

AMD alma aldırma !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaklaşık 5 ay önce yine buradaki arkadaşlardan yardım alarak bir pc toplamıştım özellikleri şöyle:

amd fx 6300

sapphire r9 270x

8 gb gskill 1600 mhz

1 gb seagate

soruna gelelim beyler gerçi herkes biliyodur amd nin leş gibi sürücü desteği. yeni çıkan her oyunda kasıyor ekran kartları amd ile ortaklaşa hazırlanan oyunlarda bile kasıyor (saints row mesela) nvidianın orta düzey kartlarında oyunlar akıcı şekilde oynanabilirken amd nin üst düzey kartlarında bile çoğu oyunda sorunlar var (far cry4, gta 4, dying light örnek) leş gibi grafiklere sahip olan kingdom onlineda 20 fps alıyorum yukaridaki kartta belki oyunun optimizasyon sorunudur fakat diğer birçok oyunda da ani fps düşmeleri veya düşük ayarlarda düşük fps alıyorum yani amd bu saçma sapan sorunları düzeltene kadar almayın donanım haberide kınıyorum bunların reklamlarını yapıp insanlara paralarını sokağa attırdıkları için

• quote:

Orijinalden alıntı: fshcx

yaklaşık 5 ay önce yine buradaki arkadaşlardan yardım alarak bir pc toplamıştım özellikleri şöyle:

amd fx 6300

sapphire r9 270x

8 gb gskill 1600 mhz

1 gb seagate

soruna gelelim beyler gerçi herkes biliyodur amd nin leş gibi sürücü desteği. yeni çıkan her oyunda kasıyor ekran kartları amd ile ortaklaşa hazırlanan oyunlarda bile kasıyor (saints row mesela) nvidianın orta düzey kartlarında oyunlar akıcı şekilde oynanabilirken amd nin üst düzey kartlarında bile çoğu oyunda sorunlar var (far cry4, gta 4, dying light örnek) leş gibi grafiklere sahip olan kingdom onlineda 20 fps alıyorum yukaridaki kartta belki oyunun optimizasyon sorunudur fakat diğer birçok oyunda da ani fps düşmeleri veya düşük ayarlarda düşük fps alıyorum yani amd bu saçma sapan sorunları düzeltene kadar almayın donanım haberide kınıyorum bunların reklamlarını yapıp insanlara paralarını sokağa attırdıkları için

sisteminde sorun vardır her son oyunlar o kart ile fhd ultrada hayal benzer sistemim var ufak ayarlarlar ile 1080p de gayet güzel oynatıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fshcx F kullanıcısına yanıt
    Sorun yaşayanlarda hemen markayi kötülüyor. Ulan sorunun belki başka birşeyde ? Yok yani gelip burda hemen sorun yaşadi diye markayi kötülüyen ergenler. Sorunun hemen firmada aramak cahillik olsa gerek. Size zorlami aldirdilar ? Firma size zorlami veriyor almayi verin kardeşim. Yok yani üst düzey dedigi kart orta sinif kart. oyunlar orjinal mi? Hayir degil dimi.. Orjinal almayip şikayet etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

quote:

yaklaşık 5 ay önce yine buradaki arkadaşlardan yardım alarak bir pc toplamıştım özellikleri şöyle:

amd fx 6300

sapphire r9 270x

8 gb gskill 1600 mhz

1 gb seagate

sisteminde sorun vardır her son oyunlar o kart ile fhd ultrada hayal benzer sistemim var ufak ayarlarlar ile 1080p de gayet güzel oynatıyor

ufak ayarlardada kasma olduğunu söyledim

• quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

Sorun yaşayanlarda hemen markayi kötülüyor. Ulan sorunun belki başka birşeyde ? Yok yani gelip burda hemen sorun yaşadi diye markayi kötülüyen ergenler. Sorunun hemen firmada aramak cahillik olsa gerek. Size zorlami aldirdilar ? Firma size zorlami veriyor almayi verin kardeşim. Yok yani üst düzey dedigi kart orta sinif kart. oyunlar orjinal mi? Hayir degil dimi.. Orjinal almayip şikayet etmeyin

markayı kötülüyorum çünkü müşterileriyle ilgileri 0 kartları çıkarıp gerisini boşveriyorlar 6-7 ayda bir güncelleme çıkıyor nvidia neredeyse her oyuna bir güncelleme yapıyor her kartı için ayrıca ben kendi kartıma üst düzey demedim başkaları üst düzey kartlarıyla bu sürücü problemleri yüzünden sorun yaşıyor dedim başka bi tarafınızla okuyup cevap vermeyin lütfen ayrıca ben amd nin böyle olduğunu bilse elimi dahi sürmezdim 500 lira verip intel nvidia sistem yapardım ben bu konuyu açtım ki başkalarıda benim hatama düşmesin bilinçlensin en azından bu firma bilinçlenene kadar yazılımsal sorunlara ilgi gösterene kadar!

Firmanin ilgisizligi. Ne ilgisizligi ne 6-7 ayda bir driver çikartmasi her haftada driver çikiyor daha ne olsun. Hergün mü çiksin? aldigin ürüne firma bakmiyorsa onun ayibidir. Amd veya nvidia degil. Kaldiki Rma sistemi var Rma açip yardim isteyebilirsin. sorunun daha neyden oldugunu bile bilmeden konu açmişsin cahil kardeşim az kendini yetiştir.

• Amd sisteme sahip olup da o oyunları oynayan birçok insan var. Öncellikle oyunlar orjinalmi onu sormak lazım çünkü artık çoğu oyun ilk çıktığında oynancak seviyede olmuyor ve yamalarla düzeltiliyor.
  • he tamam abicim. almayız. sen öte oyna az bakim.

• quote:

amd fx 6300

sapphire r9 270x

8 gb gskill 1600 mhz

1 gb seagate

Aynı kartı kullanıyoruz bende sölediğin oyunlarda sıkıntı yok ayarların çoğu ultrada aynı zamanda

• quote:

amd fx 6300

sapphire r9 270x

8 gb gskill 1600 mhz

1 gb seagate

Aynı sisteme sahibim. Ram 4 sadece söylediğim oyunları çatır çutur oynuyorum en yüksek ayarlarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorunu baska yerde aramadan marka kotuleyen biri daha nvidia nvidia nvidia yeter kardesim technopatin gazina gelip gelip yasadiginiz en ufak sorunda burda kafalariniza eseni soluyorsunuz…
    Daha aldigin kartin o saydigin oyunlarda ki performansini bilmyosun belli ki arastirip videolara bile bakmamisin ki helmen amd ye laf ediyosun.

• aynı işlemciyi kullanıyom bence fiyatının en iyisi
  • Biz geri zekalıyız ya!İnsanları hiç iyiye yönlendirmeyelim iyi varken kötüye yönlendirelim!Bir veletin sözüne bakarak kimseye iyi önermeyelim!Adam daha sorunun ne olduğunu belirlememiş AMD'ye laf atıyor.Belki ankartın kuzey köprüsü ısınıyor.Belki PSU yetmiyor.Gelmiş laf atıyor.Eyvallah İntel-NVidia her zaman iyidir ama biz sistem kuranlar kullanıcı yararına hangisi ise onu kurarız.Burada daha sorunun ne olduğu belirlenmeden AMD'ye laf atmak saçmalıktır.
  • Sürücü yüklemeyi öğren, sonra gelip konu açar amd kartları kotulersin

• kullanıyom kullandırırım bu fiyata intele bak bakıyım i3 300-400 tl fx6300 325 performansada şahane
  • yaw hehe

Her oyun AMD kartlarda kasıyor mu? r9 290 ile fhdde ultrada 60fpste oynuyorum hemen markayı kötüleme sürücü desteğide eskisene göre biraz daha iyileşti

• Anakartın ne? Amd sistemlerde herkes işlemci veya ekran kartına laf atıyor ama gerçek şu ki anakartlar amd tarafında beş para etmez.Birkaç üst model dışında iş yok.Ayrıca nvidiayı bu kadar abartmayın onların da driverları eskisi kadar süper değil

• quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Anakartın ne? Amd sistemlerde herkes işlemci veya ekran kartına laf atıyor ama gerçek şu ki anakartlar amd tarafında beş para etmez.Birkaç üst model dışında iş yok.Ayrıca nvidiayı bu kadar abartmayın onların da driverları eskisi kadar süper değil

gtx 780 var bende ve kuzenimde kuzenim benden önce driver güncellemiş güncellemeden sonra nvidia görüntü sürücüsü görüntü vermeyi kesti hatası alma başlamış ondan sonraki sürücüyüde güncellerken hata almış driver kaldırıp tekrar kruması gerekti şimdi bende burda nvidiayı mı kötülemeliyim mis gibi kart yazılımsal problemler her kartta olabilir, anakart konusunda da kesinlikle haklısın 8350 kullanıyorum herkes fps düşüşünden şikayetçi 2 yıldır kullanıyorum ciddi fps düşüşleri hiç bir zaman yaşamadım anakartım m5a99x evo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi creative13 -- 20 Şubat 2015; 18:33:58 >

• okanmercan1 kullanıcısına yanıt
    Bebisim bana da bugün geldi kargodan
     AMD alma aldırma !

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.