Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF) (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
16.567
Cevap
189
Favori
1.252.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
59. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Veirelis

Father Torque'nin dediği gibi "DDU'dan sonra bilgisayar açıldığında önce çipseti kurun ve kapatıp tekrar açın, ekran kartı sürücüsünü ondan sonra kurun." bu şekilde yükledim. İnterneti kestim DDU ile kaldırmadan önce restart attıktan sonra interneti bağladım daha sonra Chipset Driver'ini kurduktan sonra yeni başlattım sonrasında ekran kartı driverini kurdum. Tekrar yeniden başlattım. Gayet sorunsuz bir şekilde kullanıyorum şuanda, tek sıkıntım şu ZeroRPM konusu, fan ayarlarını manuel olarak çektiğim zaman ZeroRPM devre dışı kalıyor, otomatiğe bırakırsam ZeroRPM çalışıyor fakat ekran kartı fırın gibi 75 derecede resmen pişiyor.

Alıntıları Göster
    Ekran kartının 75 derece çalışmasının nedeni otomatik fan hızında bu sıcaklık aralığı için %25-30 fan hızı olmasıdır.
    Fan hızınızı manuele aldığınızda,örneğin:60 derece ve üstü için %35-40 fan hızı girdiğinizde sıcaklıklar en fazla 60 derecelerde seyr edecektir;ama bu sefer de zeroRPM çalışmayacaktır.
    Manuel fan hızı ayarlanınca fan en düşük hız olan %16'ya ayarlıyor kendini. fan hızını ZeroRPM'da olduğu gibi manuel olarak 0'a da çekemiyoruz.
    Bir problem olduğu açık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gencbeyiin

Sapphire 7850 var bende arkadaşlar işletim sistemi 8.1 hangi versiyonu kurayım link alabilir miyim.
    amd sitesine girip drivers spporta tıklarsan orada 19.1.2 var link altta
    https://www.amd.com/en/support

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 25 Ocak 2019; 17:26:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

20.2.1 hayırlı olsun.
    20 değil 19

bu arada ben ddu mudu kullanmam amd cleanup utility-x64 kullanırım oda güvenli modda açıp silinecekleri siliyor https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 25 Ocak 2019; 17:35:53 >

• 19.1.2:

Known Issues
    Battlefield™ V players may experience character outlines stuck on screen after being revived.

BF V'te yeşil renkli asker sorununu çözmemişler halen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 25 Ocak 2019; 17:43:42 >
  • problem solved simply in "Custom Resolution Utility" was to increase the refresh rate by 1 hz ... and also add the game to radeon by setting Freesync ON, NOT Freesync optimized. do not modify the freesync range, just that many thanks to all <3 Beyler ingilizcesi iyi olan biri çevirebiir mi? Şöyle bir sıkıntım var rx570 kullanıyorum random olarak oyundayken alt tab yaptığım zaman ya da oyundan çıkmak istediğim zaman display port no signal oluyor ve monitör kapanıp pc reset atıyor bazen de kasa çalışmaya devam ediyor.Bu arkadaşta da aynı sıkıntı varmış galiba ne yazıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bero 20

problem solved simply in "Custom Resolution Utility" was to increase the refresh rate by 1 hz ... and also add the game to radeon by setting Freesync ON, NOT Freesync optimized. do not modify the freesync range, just that many thanks to all <3 Beyler ingilizcesi iyi olan biri çevirebiir mi? Şöyle bir sıkıntım var rx570 kullanıyorum random olarak oyundayken alt tab yaptığım zaman ya da oyundan çıkmak istediğim zaman display port no signal oluyor ve monitör kapanıp pc reset atıyor bazen de kasa çalışmaya devam ediyor.Bu arkadaşta da aynı sıkıntı varmış galiba ne yazıyor
    Google çeviriyle de az çok anlaşılıyor derdi freesync

"Özel Çözünürlük Yardımcı Programı" nda çözülen sorun, yenileme hızını 1 hz arttırmak ... ve aynı zamanda oyunu Freesync'i AÇIK ayarlayarak, freesync yi en iyi duruma getirip radeon'a eklemek oldu. freesync aralığını değiştirmeyin, herkese çok teşekkürler <3

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben şimdi ne yapmam lazım yani? Bu programamı gerek var illa? Sorunu yukarıda yazdım alt tab ve oyundan çıkış esnasında monitör kapanıyor.Kart msi rx 570 8gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bero 20 -- 26 Ocak 2019; 12:39:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bero 20 kullanıcısına yanıt
    valla hangi sürümde sorun yoksa onu yükleyip dene amd son sürücülerle baya bozdu eski sistemde takılı r7 250x kart son sürücülerde donup kalıyor 18.9.3 yükledim düzeldi nasıl iş çözemedim
    Herşeyi geçtim şu eski sürümü yada aynı sürümü güncelleme var diye uyarı verip güncelle diyoya bunu nasıl görmezden geliyolar yada çözemiyolar anlamıyorum.

• Son driverde siyah ekran sorununu çözemedi. ATI HD 7770 ekran karti pert sanırım. Herşeyi denedim ama sonuç olumsuz.

Amd'nin kendisi de ddu'yu öneriyor yalnız. Tabi siz problem yaşamıyorsanız aynı şekilde devam edin.

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Hocam 18.12.2 yada 18.12.1 sürümlerini denediniz mi ? Benim siyah ekran sorununu çözmüştü 12.2 versiyonu. 19.1.2 kullanıyorum şuanda herhangi bir problem yok bende.
  • Veirelis V kullanıcısına yanıt
    Yükledim hocam, sonuç aynı. Windows 7 ilk açılış siyah ekran. Şimdi Windows Vista x64 kaldı. Birde onu kurup deneyeceğim. AMD ekran kartı almam bir daha. İnsanları mağdur ediyorlar. Rezil herifler.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 26 Ocak 2019; 20:36:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Yükledim hocam, sonuç aynı. Windows 7 ilk açılış siyah ekran. Şimdi Windows Vista x64 kaldı. Birde onu kurup deneyeceğim. AMD ekran kartı almam bir daha. İnsanları mağdur ediyorlar. Rezil herifler.....
    Sanırım bende bir daha almıycam artık
  • Bu sorunun nedeni hakkında AMD açıklama yapmıyormu ? Yani sebebi nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Bu sorunun nedeni hakkında AMD açıklama yapmıyormu ? Yani sebebi nedir ?
    Millet bıksın yeni ekran kartı alsın diye işte sebebi bu.
  • Windows 7 ve 8 kullananların sorun yaşıyorum demeye hakkı bile yok bu sürücüler 90 yıllık oyunlar ile 90 yıllık işletim sistemleri için yapılmıyor windows 10 kullanacaksınız mecbursunuz eski oyunları oynuyorsanız eski sürücüler kullanacaksınız mecbursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 26 Ocak 2019; 21:1:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Windows 7 ve 8 kullananların sorun yaşıyorum demeye hakkı bile yok bu sürücüler 90 yıllık oyunlar ile 90 yıllık işletim sistemleri için yapılmıyor windows 10 kullanacaksınız mecbursunuz eski oyunları oynuyorsanız eski sürücüler kullanacaksınız mecbursunuz.
    Hocam sakin
  • Dalgamı geçiyorsunuz ? Windows 7 kullanıyorum ve ekran kartını KULLANAMIYORUM !!! Çıktığı tarihte ne vardı ? ATI HD 7770 satın aldığımda Windows 7' de vardı 8' de. Ne kullanacağım LİNUX' mu ?

ATI' mi karar verecek 3-4 yıldan sonra kartın çöpe gidecek kullanmayacaksın SS kuralına göre yeni kart alacaksın diye hangi firma diyebilir ? Diyemez. Derse kendi kaybeder. Şimdi kaybettiği gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 26 Ocak 2019; 21:12:50 >
  • Bu arada hiçbir sürücüde sorun çözülmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.