Şimdi Ara

## AMD 12 Ağustos'da Phenom FX Şovu Yapacak ## (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
3.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

• AMDINTEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoRaSpIRIN -- 13 Ağustos 2007; 16:07:05 >
  • Bi Sony Lcd ilgimi çekti gerisi sıkıcı ayrıntılardı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Azimkar

## AMD 12 Ağustos'da Phenom FX Şovu Yapacak ##

ya bu adamın elinde ki ne öyle

pinpon raketi mi ?

yoksa yelpaze mi ?

İşlemci değil de 2xHD2900XT ler ortalığı iyice ısıtmıştır.Adamda çaktırmadan hem reklam yapıyor hemde serinliyor.Zaten kasanın kapağındaki fanlarda dışarı, adamlara üflüyor.

• Fx57 kardeş bi haber yokmu????
  • Yaw dağıtım başladımı test onuçları ortaya çıkmadımı bi bilen bi duyan yokmu ?
  • Son aldığım duyuma göre Elinde raket ile bekleyen japon arkadaşı, bilgisayarın yanına yanaşıp kurcalama olayı olmaması için oraya dikmişler, kesin emir almış, elindeki raketi yanaşan biri olursa direk kafaya geçiriyormuş. hatta 2-3 kişi acile kaldırmışlar. adamın elindeki rakette 3 üncü raketmiş. 2 sini kafada kırmış.
  • Ne kadar acelecisiniz. Adamların işlemcilerinin çıkış tarihi belli bekleyin görün fos mu fıss mı ... Yorum yapanlarda biliyor ki o AMD olmasaydı Q6600 gibi dört çekirdekleri 280$ lara göremezdik. Hatta P4 lerde sürünürdük hepimiz. Onun için AMD ye destek olmamız lazım.

Sistem öenerilerine bakıyorum bazen adam web tasarımı , internet , film için PC toplamak istiyor ve bizimkiler adama E6750 öneriyor. Yuhh dememek imkansız. Bunları X2 4000+ Brisbane dan daha mı iyi yapacak bu işlemci. Hepimiz biliyoruz ki X2 ler bile orta üzeri kullanıcıların en az 1-2 yıl daha işini fazlaca görecektir.

Neyse bu benim nacizhane görüşümdür.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 865pe

Son aldığım duyuma göre Elinde raket ile bekleyen japon arkadaşı, bilgisayarın yanına yanaşıp kurcalama olayı olmaması için oraya dikmişler, kesin emir almış, elindeki raketi yanaşan biri olursa direk kafaya geçiriyormuş. hatta 2-3 kişi acile kaldırmışlar. adamın elindeki rakette 3 üncü raketmiş. 2 sini kafada kırmış.

Yok yok öyle değil. Bülent ablamızın yelpazesi o. Hep serinletir hemde jilet gibi kesiverir . Ayrıca yelpaze kırılırsa diye japon dikmişler ne olur olmaz yaklaşmamak lazım yoksa bir tekmede...

• Hiçbişey anlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: XIII

## AMD 12 Ağustos'da Phenom FX Şovu Yapacak ##

Şu resimdeki oyun görüntüsü Call of Juarez den deilmi ya

evet arkadki görüntü call of juareze benziyo öndeki resimdeki de M.Schumacher hani amd ferrarinin sponsoru olduğu için schumacher var muhtemelen orda yüksek çözünürlüklü bi video oynuyo ve işlemcinin nekadar yük altına girdiğine gösteriyor olabilirle ama o schumacher helal vallah orada google earth da var bu kadar uygulama bi arada çalıştırması iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentozi1905gs -- 14 Ağustos 2007; 1:29:44 >

• quote:

Orjinalden alıntı: DHHarezmi

Ne kadar acelecisiniz. Adamların işlemcilerinin çıkış tarihi belli bekleyin görün fos mu fıss mı ... Yorum yapanlarda biliyor ki o AMD olmasaydı Q6600 gibi dört çekirdekleri 280$ lara göremezdik. Hatta P4 lerde sürünürdük hepimiz. Onun için AMD ye destek olmamız lazım.

Sistem öenerilerine bakıyorum bazen adam web tasarımı , internet , film için PC toplamak istiyor ve bizimkiler adama E6750 öneriyor. Yuhh dememek imkansız. Bunları X2 4000+ Brisbane dan daha mı iyi yapacak bu işlemci. Hepimiz biliyoruz ki X2 ler bile orta üzeri kullanıcıların en az 1-2 yıl daha işini fazlaca görecektir.

Neyse bu benim nacizhane görüşümdür.

bu konudaki en güzel postlardan biri.. katılmamak mümkün değil

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.