Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3659. sayfa)

5 sn
331.674
Cevap
8.115
Favori
72.883.576
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36573658365936603661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zknmr

Maylo 3 katlı wc kağıdı 32 li

“B07X971FTM”
    34,87₺
    3 paket prime 20 koduyla 28₺ geliyor.

Yazdığınızı görür görmez uygulamaya girdim, fiyatı 54,90 yapmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prime day’de tablet alirim diyordum, ama amazonun kendi stokunda pek fazla model kalmamis. Gece stok yenileme olur mu sizce?

• GK Kara Murat kullanıcısına yanıt
    pek sanmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gunners49 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, baska yerden bakayim ben de.

• Sepet altında takip ettiğim ürünlerin yarısından fazlasında stok kalmamış. O kadar reklam verdiler ama site bomboş. Alacak uygun bir şeyler buluruz umarım.

• Bu indirimlerde de artık güzel laptop,tablet,airpods, telefon vb. elektronik indirimleri olmazsa bir daha da indirim falan beklemem  

Tuvalet kağıdı banyo lifini falan aşalım artık yahu indirimlerde görmek istemiyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 20 Haziran 2021; 15:42:24 >
  • 40 veya 50mm sürücülü olan kablosuz kulak üstü kulaklıklara bakıyorum. Bir kısmında siyah renkler stokta kalmamış. Umarım yarın stoklara gelirler ve fiyatlarda uygun olur.

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Siz kullandınız mı bilmiyorum ama Amazon sitesinde yorumlar pek iyi değil. Ara ara amazonda familia indirime giriyor. Onu tercih edebilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar amazon.de es neyse artık ordaki prime day fırsatlarını da buraya atabilirsek çok güzel olur özellikle .de de süper fırsatlar oluyor

• Stoklarda Electronic urun namina bisey yok, kalem silgi toilet paper ile gecer bu prime

• mitescere kullanıcısına yanıt
    Ben gramına (ağırlığına) bakıyorum kağıt havlu ve tuvalet kapıdında.
    bence familia dan daha iyi ( uzun zamandır kullanmadım umarım bozmamışlardır).
    En iyisi papia ama

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • * 20 Haziran 2021 - Günlük Fırsatlar * 

Karaca El Mikseri  /  221.33TL  /  https://www.amazon.com.tr/Karaca-Rosegold-El-Mikseri/dp/B07BPBQTNK

Haylou Solar LS-5 Smartwatch  /  198.80TL  /  https://www.amazon.com.tr/Haylou-Solar-LS-5-Smartwatch-Siyah/dp/B08B65WHQS

• Arkadaslar bu laptop daha once paylasilmistihttps://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_%C4%B1deapad-3-15-6-ryzen-3-3250u-2-6-8gb-ram-256gb-fhd-win-10-laptop-gri-81w1005utx-1212207.html

satin alan kullanan var mi memnun musunuz?

• Impakt kullanıcısına yanıt
    Cok acele degilse laptop alisverisin de bekleyin. Okullar tamamen yuzyuze döndüğü zaman satislar bıçak gibi kesilecek, haliyle fiyatlar da düşecek

• tekin-71 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ülkede neyin fiyatının düştüğünü gördünüz? İnsanları bekleyin diyerek yanıltmayın. Aksine alabiliyorsanız alın.

Bkz: Araba, ev, teknolojik ürünler vb.

• amyfm kullanıcısına yanıt
    Yılbaşında Amazon co uk dan laptop aldık, ödeme esnasında kargo ve vergiler dahil ödedik, onun dışında kapıda ödeme vs çıkmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tekin-71

Cok acele degilse laptop alisverisin de bekleyin. Okullar tamamen yuzyuze döndüğü zaman satislar bıçak gibi kesilecek, haliyle fiyatlar da düşecek

keşke öyle olsa

• özellikle teknolojide fiyatlar eskiden bekleyince düşerdi
    şimdi tam aksine yükseliyor
    hatta yeni çıkan Samsung telefonlar için şöyle denilirdi
    "acele etmeyin 1,2 aya fiyatı düşmeye başlar"

hamdolsun hukumetimiz bu söylemi bile ağzımızdan çaldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaman_rölesi Z kullanıcısına yanıt
    Satıcının Amazon olduğu durumlarda ek vergi + masraf ödemezsiniz. Fiyata tüm ekstralar dahildir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 36573658365936603661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.