Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1514. sayfa)

5 sn
331.686
Cevap
8.115
Favori
72.886.387
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15121513151415151516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler 1 adet aldım.
  • Bugün akşam 1 sipariş verdim. Nasıl olduysa anlamadım satıcısı amazon değilmiş farketmedim.

Aldığım ürün 156 TL'lik. Sepete ekleyip almak isteyince bakiyemde 25 TL'yide otomatik düşmüş, bende bunu amazon indirimi zannettim. Siparişi yapıştırdım saf gibi.

Halbuki indirim filan yok. Giden bizim bakiyeden.

Saat 21.00 gibi aldım 22.00 gibi iptal kaydı oluşturdum.

Amazon MH, kendi direk iade/iptal yapamadığını, satıcının 7-10 gün arası parayı iade edeceğini belirtti.

Diğer satıcı sorun çıkarır mı sizce?
  • FRIENDS kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı çıkacağını sanmam hocam dediğiniz gibi yapabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    Adres sorulmuş

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    hemen fatura oluşturmazsa sabaha iptal eder

• abboww kullanıcısına yanıt
    biz bunu her yerde söyledik. iyi çalıştıkları 3-5 ilçe var. gerisi sizle aynı. her yerden amazona şikayette bulundum bu firmanın imajıyla ilgili. bence siz de yapın ki tepki oluşsun. ya da firma kendini düzeltecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Liquid Soap

Ben biraz önce kullandım. Geçerli hala. Bir mesajda 9 Ekim'e kadar olduğunu okumuştum.

Arkadaşlar bu arada Xiaomi Earbuds S modeli 125/25 ile 104 tlye geliyor. Çok güzel fiyat bence. Almayı düşünen varsa değerlendirilebilir.

https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-True-Wireless-Earbuds-Basic/dp/B089GVYDJD/ref=zg_bs_13710018031_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=4T39PS2CMHRMK3H9ZGH8&ie=UTF8&th=1&tag=spydrop-20 129 TL
    tesekkurler bir ara urunu gordum alacaktım o ara unuttum alamadım şimdi siz linki gönderince 1 adet aldım

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Benim lokasyon da Gaziantep, 10 ay önce 30 parçadan fazla Ayakkabı almıştım. Ekspres kargo 1 gün sonra teslim etti ben şok olmuştum. Gece 2 de verdiğim sipariş ertesi gün 3 te teslim aldım. 3 devasa koli hepside hava yolu ile gönderilmiş. Sonra ki siparişlerim mng ile 3- 4 gün arası geliyordu. Sonra AGT geçti standart teslimat 2 günde geliyordu. Prime sonra expres teslimat 3-4 günü buluyordu. Dayanamayıp bugün amazonu arayıp şikayet ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ürün sakalları sıfır alıyor mu acaba arkadaşlar? İş için her gün traş olmak zorundayım o yüzden almak istiyorum da.
    https://www.amazon.com.tr/dp/B086FCZYKF/ref=cm_sw_r_cp_apa_fab_tINDFb8G28V8F

• JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    Oneblade falan bakın

yani hocam bu ürünü kullanmıyorum ama muadili philips multigroom 7000 serisi kullanıyorum bu cihazlar pek sıfır almıyor sinekkaydı zaten açıklamada da 0.5 mm yazmışlar ama o sizin için okeyse alınabilir güzel bir set. Sabah belki cihazı kullanan arkadaşlar yazar.
  • İncelemeye devam edeyim o zaman sağolun beyler.

Hocam merhaba. Ürünü ben kullanıyorum ve 0 traş bu cihazla mümkün değil. Diğer arkadaşın yazdığı gibi 0.5mm olabilir sanırım ama tam değer bilmiyorum. Ancak traş olduktan sonra sinekkaydı olmuyor kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhyTech -- 2 Ekim 2020; 5:29:46 >
  • PhyTech kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam çok sağ olun eleyeyim o zaman bu braun modelini..

Panasonic ES-LV65 kullanıyorum. Sinek kaydı yapıyor ve mükemmel alet. Yurt içinde pahalı. Ben Almanya'dan getirtmiştim 100 euro'ya. Tanıdık ve bütçe varsa başka cihaz bakmayın derim.
  • Amazondan kayıtlı kartımı silmek zorunda kaldım,sepete atınca düşüyormu diye bakarken 2 kere sipariş vermişim🙈 bunlar niye şifre sormuyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15121513151415151516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.