Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1149. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 75 Misafir (2 Mobil) - 78 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
331.610
Cevap
8.113
Favori
72.868.088
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Worcestershire

Türkiye politikasıyla diğer ülkelerdeki politikası aynı değil.
    100 liralık ürünü 600 yapıp sonra %90 indirimle 80 TL'ye satmaya kalkıyorsa buradaki üçkağıtçılardan farkı yok.

Alıntıları Göster
    yıl oluyor 2020 hala alacağı ürünü başka sitelerde kıyaslamadan alan olduğuna inanmıyorum ben.

sonuçta indirim yaptığı zaman yaptı mı yaptı. tüm ürünlerde öyle gerçek indirim yapmasını beklemezsin zaten adamlar hayır kurumu değil sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 5 Aralık 2019; 14:51:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

yıl oluyor 2020 hala alacağı ürünü başka sitelerde kıyaslamadan alan olduğuna inanmıyorum ben.

sonuçta indirim yaptığı zaman yaptı mı yaptı. tüm ürünlerde öyle gerçek indirim yapmasını beklemezsin zaten adamlar hayır kurumu değil sonuçta.

Alıntıları Göster
    Diğer ülkelerdeki sitelerinde böyle yapamıyor ama?
  • bad to the bone kullanıcısına yanıt
    Akrilik kumaş giyimde sağlığa zararlı mıdır? Eğer öyleyse, kargoya verildiği için geldikten sonra ürünü iade ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1LENT -- 5 Aralık 2019; 16:17:52 >
  • Telefox 32" 32TD3200 200 Hz Uydu Alıcılı LED TV - 699TL
    fiyat çok iyi

https://www.amazon.com.tr/dp/B07FYCW5NJ/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_Gsq6DbXJWAKTS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crowler -- 5 Aralık 2019; 16:24:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Axess ile Amazondan 750 'lik çek yüklenir. 750/75 Çip puan ile çok uyguna geliyor :)
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    mantıklı. ihtiyaç var ama çok acil değil. birde zaten kartı doldurduk, hb da sandisk 200GB kart 180TL oldu onu da alamadım. ben almadım paylaşayım ihtiyacı olan kaçırmasın dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunners49

Kalıpları geniş galiba
    vücuda sıkı sıkı yapışmıyor, % 100 coton deseler de elastik bişiler var içinde. bu sebeple çok rahat.

model çiroz olduğundan fotoğrafta daha geniş bir kesimmiş gibi duruyor. normalde 34 giyerim, biraz genişledim son aylarda bel bölgesinden bu yüzden 36 aldım. buna rağmen modelin üzerindeki o kıvrılmalar yok bacak kısmında.

bu arada 24 saatten kısa bir sürede teslim edildi. kolaygelsin iyi çalışıyor.
  • Arkadaşlar neden kindle Türkiye de satılmıyor veya Türkiyeye gönderilmiyor.Biraz önce mh yede mail attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Arkadaşlar neden kindle Türkiye de satılmıyor veya Türkiyeye gönderilmiyor.Biraz önce mh yede mail attım.
    Amazonun Kendi ürünü olan tüm dünyaya ücretsiz kargo yaptığı yaygınlaştırmayı hedefledigi Amazon Fire tv Stickte gelmiyor çok acayip işler gelse direk alacağım ama bir türlü gelmeyen ürünlerden birisi.
  • quote:

Arkadaşlar neden kindle Türkiye de satılmıyor veya Türkiyeye gönderilmiyor.Biraz önce mh yede mail attım.
    mh 10 dakika içinde seni arayacak londradan falan hazır ol
  • Ter emilimini vs yapmıyor bu kumaşlar hocam. Vücut ısısında sıkıntı yapar. Petrolden üretilen suni bir kumaş nihayetinde.
  • quote:

mh 10 dakika içinde seni arayacak londradan falan hazır ol

Alıntıları Göster
    Aramışlar bende diyorum bu arayan kim ?

Bende amazon.de ,den mouse almıştım dedim herhalde kargoyu kaybettiler onlar aradı.

Türkçe biliyorlar mı bari :D

• quote:

Bende amazon.de ,den mouse almıştım dedim herhalde kargoyu kaybettiler onlar aradı.

Alıntıları Göster
    türk biri arıyor zaten ama bazılarının yıllardır oralarda yaşamaktan türkçesi körelmiş olabiliyor
  • quote:

türk biri arıyor zaten ama bazılarının yıllardır oralarda yaşamaktan türkçesi körelmiş olabiliyor

Alıntıları Göster
    Siteyide eleştirdim dedim siteniz tüm dünyadaki amazonlarda olduğu gibi mağara devrinden kalma bir ürünü bulmak gerçekten de amazon ormanlarında dolaşmak kadar zor.Ayrıca türkiyede neden bedava kargo yok dedim.Hepsiburadayı örnek verdim Site tasarımı satış stratejisi ise dahada vahim dedim.

• Arkadaşlar geçen hafta jack jones 'dan bi pantolon aldım ama bedeni uymadı. Müşteri hizmetleri değişim olmadığını söyledi. Tabiki ürünün fiyatı arttı. Mh 'yi iki kers aradım birinde tekrar sipariş verirseniz fiyat farkı karşılanır dedi biri karşılanmaz dedi. Bilgisi olan var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat__

Arkadaşlar geçen hafta jack jones 'dan bi pantolon aldım ama bedeni uymadı. Müşteri hizmetleri değişim olmadığını söyledi. Tabiki ürünün fiyatı arttı. Mh 'yi iki kers aradım birinde tekrar sipariş verirseniz fiyat farkı karşılanır dedi biri karşılanmaz dedi. Bilgisi olan var mı
    Ykmden jack jones Glenn aldim 32 beden cuk oturdu. Amazondan ayni Glenn ayni beden dar geldi. İlginç. Ayni sorun bende de var değişim olacaksa bana da uyar açıkçası

• Sluban Girl'S Dream Lüks Pastane
    https://www.amazon.com.tr/Sluban-GirlS-Dream-L%C3%BCks-Pastane/dp/B07DD755Y2

24,43 + 4,90 TL Kargo ücreti (50 TL ve üzeri siparişlerde Kargo BEDAVA)
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hocam ben de logitech mouse almayı düşünüyorum .de'den ve sitede Almanya kdv'si uygulanmıştır diyor. Buraya geldiğinde gümrükte ek vergi ödemesi yapıyor muyuz.. Süreç hakkında bilgi verebilir misiniz
  • 5 Aralık:

ASUS 27 VG278Q GAMING, LED, FREESYNC,G-SYNC, 1920x1080 1MS, 144HZ 3YIL DP,HDMI,Dual Link DVI MM VESA, YUKSEKLIK AYARI, EYECARE / 1804TL /https://www.amazon.com.tr/Asus-VG278Q-Monitör-1920x1080-Free-Sync/dp/B075B1XCBY
  • 
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.