Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (153. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 99 Misafir (9 Mobil) - 95 Masaüstü11 Mobil
5 sn
331.721
Cevap
8.115
Favori
72.892.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vindobona

Bu mesaj silindi.
    İade etmen en hayırlısı olur, bakarsın kızan birinin maliyeye şikayet edecepi tutar, tek ilan için satıştan elde edeceğin gelirin vergisi olmadığından maliyeye şikayet eden filan olur, 50 lira için başını belaya soktuğuna değmez, yazık valla maliye ile uğraşmaya değmez 50 lira için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkutamca kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.
  • Toshiba almak isteyen arkadaşlar takip edin arada iptal edenlerin yerine stok yeniliyorlar. Bende ilk gün alamadım Bu sabah aldım. Bazı uyanıklarda burdan alıp 2800 e sahibinden e koymuşlar.

• iphone 8 siparişi geçen oldu mu arkadaşlar , şuan gold rengi 4350 küsür lira.

• Benim merak ettiğim yurt dışından yine amazon'dan aldığımız ürünlerin garanti olaylarının burda aktif olup olmayacağı sonuçta amazonun Türkiye kolu var

• Doancrula kullanıcısına yanıt
    Aktifin standart dalaveresi o. Gelmezler, bulamadık ayağı yapıp seni sinir ederler. Bana kart getirdiklerinde hep aynısını yaptılar. Görünce Şikayetvara yazıyorum. Ertesi gün kart elimde oluyor. Hiç sekmedi.

• ChemtraiLs kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı ürünü ben de aldım . Kurulum işini naptın servis mi çağırdın yoksa kendimiz kursak sorun oluyomu garanti açısından ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Toshiba tv nasıl arkadaşlar? Kullananlardan yorum alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reactor1111 -- 23 Eylül 2018; 10:44:15 >
  • amazon.de den aldığımız ürünü garanti için amazon.com.tr ye gönderebiliyor muyuz?

malum amazon.de bazı ürünlerde garanti olayını iptal ediyor yollayın paranızı iade edelim diyor
    garanti seçeneği sunmuyor
    amazon.com.tr ile bu engeli aşabiliyor muyuz
    yoksa ayrı şirket o deyip başından mı atıyorlar
  • muhteşem cumaya 1 ay kadar kaldı sıkın dişinizi
    indirimler erken başlıyor zaten
  • Ben Amazon'u en çok da kitap arşivleri için bekliyordum. Ama görünen o ki henüz o arşivi getirmemişler. Sizce ne zaman siteleri düzelir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lok'tar ogar

Yazık yahu. şu mouse 1.5 ay evvel mouse pad hediyesiyle indirimsiz 270 liraydı. G602 199 liraydı, bu da İndirimle 200ün altını görsede alsam diye pusuda beklerken ne hale geldi
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Bu fareler daha o fiyatları görür mü bilmiyorum, ben aldığımda böyleydi, 170 gibi fiyatı vardı galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 23 Eylül 2018; 9:49:26 >

• boras06 kullanıcısına yanıt
    kasanın camında jelatin mi duruyor gerçekten
  • Ürün olarak yurtdışına göre çok kısıtlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • enorton E kullanıcısına yanıt
    samsung tvyi mi aldınız sizde? banada dün geldi aradım haftaya cumartesi kurulum yaptıracağım. Duvara monte ettirsem doğru olur mu bilemedim. aparat fiyatları da baya pahalıymış 200 lira ile 800 lira civarında gibi birşey dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacrewer

Hocam aynı ürünü ben de aldım . Kurulum işini naptın servis mi çağırdın yoksa kendimiz kursak sorun oluyomu garanti açısından ?
    Sakın hocam, ne kutuyu açın ne de kurulum yapın. Pazartesi servisten randevu alacağım, en kısa sürede gelip kurarlar. Fatura olayı arkadaşların dediği gibi sitede siparişlerim kısmında görünüyor, ordan indirilip çıktı alınacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 23 Eylül 2018; 10:9:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: juba09

samsung tvyi mi aldınız sizde? banada dün geldi aradım haftaya cumartesi kurulum yaptıracağım. Duvara monte ettirsem doğru olur mu bilemedim. aparat fiyatları da baya pahalıymış 200 lira ile 800 lira civarında gibi birşey dedi.
    Kutudan duvar aparatı çıkmıyor mu hocam?

• boras06 kullanıcısına yanıt
    O kasa harbiden niye jelatinle duruyor ki, çizilmez cam o

• Bu alsatçı soteci fırsatçı uyanık şark kurnazlarından çöp dahi almayın arkadaşlar Gerekirse 10-20 herneyse daha pahalıya alın ama bunlardan ucuza alıp ekmeklerine yağ sürmeyin. Ayrıca o indirimli fiyat muhakkak bir kez daha geliyor,sürekli takip etmek gerekli sadece.
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.